Top 10 LED Lampe Verspiegelt E27 – LED žárovky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. greenandco

#ad

Greenandco 4 x vintage designová LED lampa pro osvětlení nálady E14 ST45 Edison žárovka 2 W 45 lm 2000 K kouřová extra teplá bílá 320° 230 V bez blikání, 2 roky záruka, nestmívatelná

#ad
greenandco #ad - FunkČnÍ ip: tato vintage led lampa greenandco e14 st45 s jedinečnou patentovanou technikou dosahuje svého ohromujícího efektu díky laserovému pístu z plexiskla, který odráží světlo a vytváří tak dojem historické žárovky se žhavicím vláknem. SvĚtlo: s extra teplou bílou barvou světla 1800 k vytvoříte s touto retro led diodou nezaměnitelnou atmosféru vintage, vrchol obývacího pokoje, baru nebo restaurace.

Proto je také určena k použití pouze jako dekorativní náladová lampa. Na přání vám zašleme certifikáty a protokoly o zkouškách. Přitom potřebují led žárovky umístěné pouze v podlaze pouze 2 watty. 2 odst. Hel vyzařování činí 320°. Dná třída energetické účinnosti: tato lampa nemá kvůli nízkému světelnému výkonu 45 lm podle nařízení eu 2019/2015 žádnou třídu energetické účinnosti, protože podle čl.

Rovky greenandco splňují všechny relevantní národní a evropské standardy a jsou testovány nezávislými institucemi, jako je TÜV TÜV. Design: "kouřové" provedení v retro vzhledu připomíná nostalgické filamentové žárovce klasického tvaru a je proto optimální pro použití v otevřených svítidlech, lustrech nebo také jako samostatná lampa. Bezpečnost výrobku: bezpečnost našich výrobků je u nás velmi důležitá. Led žárovky greenandco neobsahují rtuť a neuvolňují žádné UV záření.
Značkagreenandco #ad
Výrobcegreenandco #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluFU-RN I-ST45-1-2-sm x4
ModelkaE14 ST45 smoke
ZárukaProhlášení o záruce: 2 roky záruka na celou EU od data nákupu. V případě poškození v rámci záruční doby Vám poskytneme náhradu nebo vrátíme kupní cenu. Škody, které nebyly způsobeny určeným použitím podle návodu k použití, jsou ze záruky vyloučeny. Zákonná práva kupujícího nejsou zárukou dotčena. Záruka: greenandco. De gmbh, sollner str. 13, 82049 svetr.

2. greenandco

#ad

GreenAndCo 8 x vintage žhavicí vlákno LED lampa stříbrně šedá E27 G95 5W 200lm 1800 K extra teplá bílá 360° 230 V nestmívatelné

#ad
greenandco #ad - Rovky greenandco splňují všechny relevantní národní a evropské standardy a jsou testovány nezávislými institucemi, jako je TÜV. Proto je také určena k použití pouze jako dekorativní náladová lampa. Hodnoty barev jsou: x=0 . Světlo: extra teplá bílá barva světla 1800 k je ideální pro teplé náladové světlo.

2 odst. Bezpečnost výrobku: bezpečnost našich výrobků je u nás velmi důležitá. 1a není považována za zdroj světla. Díky led technologii je přesto mnohem úspornější než srovnatelné žárovky. Dná třída energetické účinnosti: tato lampa nemá na základě svého podílu barev podle nařízení eu 2019/2015 žádnou třídu energetické účinnosti, protože podle čl. Na přání vám zašleme certifikáty a protokoly o zkouškách.

Design: stříbrně šedé provedení v retro vzhledu připomíná nostalgické filamentové žárovce klasického tvaru a je proto optimální pro použití v otevřených svítidlech, lustrech nebo také jako samostatná lampa. Zářivé žárovky mohou být dlouhodobě zdraví škodlivé. Led žárovky greenandco neobsahují rtuť a neuvolňují UV záření. Lampa se výborně hodí k osvětlení barů a restaurací nebo také pro příjemné prostory ve vašem bytě. Hel vyzařování činí 360°.
Značkagreenandco #ad
Výrobcegreenandco #ad
Výška0.2
Délka4.72
Šířka5.91
Číslo díluTM-G95-5W-E27-SPIRAL-A-mg x8
ModelkaTM-G95-5W-E27-SPIRAL-A-mg x8
ZárukaProhlášení o záruce: 2 roky záruka na celou EU od data nákupu. V případě poškození v rámci záruční doby Vám poskytneme náhradu nebo vrátíme kupní cenu. Škody, které nebyly způsobeny určeným použitím podle návodu k použití, jsou ze záruky vyloučeny. Zákonná práva kupujícího nejsou zárukou dotčena. Záruka: greenandco. De gmbh, sollner str. 13, 82049 svetr.

3. NCC-Licht

#ad

1 x LED Filament kapky 2 W = 25 W E14 zrcátko na hlavu stříbrné žhavicí vlákno teplá bílá 2700 K

#ad
NCC-Licht #ad - Oba led filamenty uvnitř svítidla nepotřebují chladič. Led filament kapky 2 w e14 zrcátko na hlavu stříbro žhavicí vlákno teplá bílá 2700 K. Každý jednotlivý světelný zdroj byl kontrolován ručně. Díky stříbrnému zrcadlení se světlo odráží dozadu.

Můžete také držet mobilní telefon před tím, abyste to zkontrolovali. Zrcadlová svítidla se označují také jako hollywoodské lampy. Stejně jako u žárovek nebo halogenových svítidel jsou i led filament kuličky ihned po zapnutí světlé. Rovky se zrcadlem hlavy se ale používají také v mnoha designových svítidlech a všude tam, kde je potřeba neoslňující světlo. Spoléháme pouze na vysoce kvalitní komponenty.

Tyto led kapky nití jsou důstojnou náhradou za žárovku. Barva světla je s 2700 k stejně příjemně teplá jako barva světla žárovky. Tak můžeme zajistit, že reflektor je perfektní a nedochází k žádným otvorům nebo vadám materiálu. Přívod k vláknům je opláštěn teflonem. Toto provedení bylo kvalitně vyrobeno. Vizuálně je téměř žádný rozdíl mezi oběma technologiemi. Světelný zdroj nebliká.
ZnačkaNCC-Licht #ad
VýrobceNCC-Design GmbH #ad
Výška3.07
Délka1.77
Šířka1.77
Modelka150325371

4. Aigostar

#ad

3 balení, energeticky úsporná, Aigostar LED E27 20 W světelný zdroj žárovka žárovka studená bílá 6500 K 2060 lumenů vyzařovací úhel 180 stupňů G120 žárovky kapky, jasná, velká

#ad
Aigostar #ad - Energeticky úsporné tato 20w e27 led žárovka může nahradit běžnou 129w žárovku, aby se snížila spotřeba energie. S životností 15 000 hodin. Velkoplošné osvětlení Úhel vyzařování 120 až 360 stupňů, vhodný pro řešení poptávky na trhu s omezeními v rozsahu žárovek v rozsahu výrobků.

Extrémně dlouhá životnost snižuje frekvenci výměny žárovek. Vynikající světelný výkon led lampa má nejen jasný vzhled, aby bylo zajištěno rovnoměrné světlo, uvnitř jsou také vysoce kvalitní LED čipy, měkké neoslňující, kolekce žárovek mají vynikající světelnou účinnost. Patent fall produkty mají rychlé vedení tepla a odvod tepla, vzhled povrchu obalu je ošetřen vodivou plastovou technologií, hliníkový materiál, kryt má patenty a proto je ekologičtější než běžné LED.

VšestrannostŽárovka aigostar plně podporuje celou řadu lamp na trhu, lze ji instalovat přímo do původního majáku na podporu tradičních lamp, vnitřních boxů, patron lamp, neexistuje žádná montážní velikost neshoda.
ZnačkaAigostar #ad
VýrobceAigostar #ad
Výška6.18
Délka4.72
Hmotnost0.95
Šířka4.72

5. ledscom.de

#ad

1279 lm, ledscom.de 2x E27 LED světelný zdroj, 43°, 15,9 W, PAR38 krátký krk, teplá bílá 2700 K, reflexní zrcadlo stříbrné

#ad
ledscom.de #ad - Estetický design – naše led lampa par38 s reflexním zrcátkem splňuje nejvyšší nároky na moderní bydlení a zaujme svým klasickým a nadčasovým vzhledem.

Energeticky úsporné a s dlouhou životností – led lampa spotřebuje výrazně méně proudu a má výrazně delší životnost než běžná lampa 1 279 lm při příkonu pouze 15, 9 W. Par38 osvětlovací prostředek - průměr: 121 mm, délka: 137 mm. Mnohostranně použitelná – par38 led reflektorová lampa s paticí e27 má nízký úhel vyzařování a umožňuje zaostřené osvětlení. Proto se hodí zejména k osvětlení objektů v exteriéru i v prodejních prostorách. Teplé bílé světlo – s teplotou barvy 2700 k vytváří tato led žárovka E27 teplé bílé světlo, které zajišťuje příjemnou a útulnou atmosféru.
Značkaledscom.de #ad
VýrobceLEDs Com GmbH #ad
Výška5.39
Délka4.76
Hmotnost0.28
Šířka4.76
Číslo díluLC-SS-651-WW-x2
ModelkaLC-SS-651-WW-x2

6. ESIP

#ad

Vintage antická žárovka, ESIP Edison Vintage žárovka, ideální pro nostalgické a retro osvětlení domu, kavárny, G95 E27 4 W LED žárovka, baru atd. – 4 kusy, teplá bílá 2700 K

#ad
ESIP #ad - Světelný zdroj je konstantní a nebliká. Vhodné pro lustry, kavárně, stolní lampy, ložnici, nástěnné lampy, restauraci. Led lampa kouřově šedá žárovka, neškodný pro pokožku a oči. Upozorněníprotože je náš kryt lampy kouřově šedý, led žárovky esip jsou dobrou volbou, ale pokud tuto žárovku ozdobíte v atmosféře party, čímž se ztlumí jas žárovky v osvětlení, svatby nebo hotelu, ovlivňuje jas žárovky, protože naše žárovky se hodí spíše k dekoraci.

Nízká spotřeba energie g95 e27 4w led edison žárovky můžete ušetřit více než 90 % výkonu. Vysoce kvalitní a dlouhá životnost z vysoce kvalitních led vláken a skla, 100% hliníková zdířka, díky tomu má vintage LED žárovka Edison nízké ztráty světla a delší životnost.

Zajistěte nostalgické a antické dekorativní osvětlení v domě, která je vhodná pro většinu světelných aplikací. Bezpečnost vintage žárovka s ochranou proti přetížení, oranžový paprsek. Průměrná životnost: cca 50 000 hodin. Nevytváří uv a ir záření a neobsahuje olovo, rtuť a jiné znečišťující prvky. Komfortní zdroj světla, zkratu a přehřátí. Komfortní zdroj světla, teplá barva je jemný, 360 stupňů světla, neškodný pro pokožku a oči.
ZnačkaESIP #ad
VýrobceESIP #ad
Výška5.47
Délka3.74
Hmotnost1.34
Šířka3.74
ModelkaG95

7. NCC-Licht

#ad

NCC-Licht 1 x LED Filament světelný zdroj kapky 2 W = 25 W E27 hlavové zrcadlo stříbrné vlákno extra teplá bílá 2200 K retrofit nostalgie

#ad
NCC-Licht #ad - 5mm. Tím je dosaženo nepřímého osvětlení. Světlo je s 2200 k obzvlášť teplé a vytváří útulnou atmosféru. Díky technologii led filament je tento světelný zdroj téměř nerozeznatelný od klasické žárovky. Rovka má 2700 kelvinů.

Hel vyzařování odpovídá 160 stupňům. Led filament kapkový světelný zdroj 2 w e27 zrcátko na hlavu, extra teplá bílá, stříbrné žhavicí vlákno, 2200 K. Technické údaje: tvar: tvar kapky výkon: 2 w objímka/patice: e27 napětí: 230 v ra >80 stmívatelné: ne barva: extra teplá bílá teplota barvy: 2200k třída energetické účinnosti: f stupnice energetické účinnosti sahá od A do G Životnost žárovky: 15000 hodin Barva: čirá Obsah rtuti: 0 mg Počet spínacích cyklů: 20 Tato led je tak o něco teplejší než žárovka.

Přitom je však výrazně úspornější. Okamžitě plná intenzita světla. Obzvláště pěkný tvar, velikost je identická s běžnou kapkovou žárovkou P45. 000 rozměry: výška: 72 mm Průměr: 4 mm. S příkonem pouze 2 w je dosaženo jasu jako u 19wattové žárovky. Díky stříbrnému zrcadlení se světlo odráží pouze dozadu.
ZnačkaNCC-Licht #ad
VýrobceNCC-Licht #ad
Výška1.77
Délka2.83
Šířka1.77

8. NCC-Licht

#ad

NCC-Licht LED Filament osvětlovací prostředek ve tvaru hrušky 4 W = 40 W E27 zrcadlo na hlavu zlato teplá bílá 2700 K

#ad
NCC-Licht #ad - Obzvláště krásný tvar, velikost je identická s běžným žárovkovým tvarem žárovky a60 pístů. Vizuálně téměř nerozeznatelné od žárovky. Rozměry světelného zdroje: průměr světelného zdroje = 60 mm; celková délka světelného zdroje = 108 mm.

Svislý "led žhavicí drát" se širokým úhlem vyzařování 360° zajišťuje optimální rozložení jasu. Upozornění k fotografii: zrcadlová kopa vypadá matně pouze na fotografii. Okamžitě plná intenzita světla, srovnatelná se 40W žárovkou, která je zrcadlová. Jedná se o klasické zrcadlení, které není matné. 1 kus led filament světelný zdroj žárovka tvar žárovky 4 w = 40 W E27 zrcátko na hlavu zlatá teplá bílá 2700 K. Díky zrcadlu se vytváří neoslňující příjemné světlo.
ZnačkaNCC-Licht #ad
VýrobceNCC-Design GmbH #ad
Modelka1906101033

9. ENUOTEK

#ad

Balení 3 ks, ENUOTEK A60 LED bílá velká špička A žárovky žárovky žárovky LED 8 W 1100 lm Edison E27 studená bílá 5000 K se všesměrovým skleněným stínítkem nahrazuje 80 W žárovky

#ad
ENUOTEK #ad - Dlouhá životnost, jas neklesá ani po pěti letech, stabilita je mnohem lepší než žárovky a CFL lampy. Přesně stejný tvar a velikost jako běžné žárovky A60, perfektní náhrada.

Všesměrové skleněné stínidlo lampy, žádná tmavá oblast mezi objímkou lampy a stínidlem, zajistěte, aby oblast osvětlení byla mnohem širší. Ideální energeticky úsporná led žárovka pro závěsná svítidla, nástěnná svítidla, závěsná svítidla, stolní lampy pro všeobecné osvětlení nebo dekorativní osvětlení. Jas 1100 lm odpovídá 80w žárovce, ale 90 % úspora energie při roční spotřebě pouze 17, 52 kWh při pracovní době 6 hodin denně.
ZnačkaENUOTEK #ad
VýrobceENUOTEK #ad
Výška2.36
Délka4.09
Šířka2.36
Číslo díluEN-A016-02
ModelkaEN-A016-02

10. Paulmann

#ad

Paulmann 28671 LED lampa Filament AGL 6,5 W světelný zdroj zrcadlo hlava měď 2700 K teplá bílá E27

#ad
Paulmann #ad - Teplota barvy – 2700 kelvinů: teplé bílé světlo, jak je u žárovky zvyklé, příjemné světlo pro relaxaci. Sporná – led technologie šetří až 80 % energie oproti běžným žárovkám. Zrcadlo do hlavy – zrcadlení není jen dekorativním poutačem pozornosti, ale také zajišťuje neoslňující a nepřímé světlo. Značkový výrobce – paulmann dělá světlo z vášně, a to již 40 let. Rozmanitost sortimentu – velký výběr světelných zdrojů různých tvarů a technik.
ZnačkaPaulmann #ad
VýrobcePaulmann #ad
Výška4.17
Délka2.36
Hmotnost0.06
Šířka2.36
Číslo dílu28671
Modelka28671