Top 9 Karnevals Deko Fenster – Bannery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BETESSIN

#ad

BETESSIN 2 ks klaun banner karneval klaun dekorace závěsné dveře stěna banner masopust narozeniny party pozadí dekorace nástěnná dekorace oslava narození

#ad
BETESSIN #ad - Rozsah dodávky: 2 přívěsky na party klaunů, včetně lana. Materiál: klaunské dekorace jsou vyrobeny z kvalitního papíru, jsou bez zápachu a netoxické, velmi trvanlivé a krásné a lze je znovu použít.

Příležitosti: perfektně se hodí na karneval, narozeniny, tématické večírky a kostýmové party. Ruce a nohy klauna mají jedinečný zatahovací design a lze je flexibilně otáčet, což je perfektní pro dekoraci karnevalových večírků. S otvory: každý banner má malý otvor pro zavěšení pomocí vybaveného lana, vhodný pro zdobení dveří, stěn a stolních party atd. Je perfektní pro party fotografie a také skvělý dárek pro vaše děti nebo přátele. Jedinečný design: vzor klaunského přívěsku je velmi roztomilý a plný barev. Cca 90 cm dlouhé, 30 cm široké rozložená velikost.
ZnačkaBETESSIN #ad
VýrobceBETESSIN #ad
Výška0
Délka16.54
Šířka12.2
Číslo díluDE625014

2. BETESSIN

#ad

BETESSIN 9 listů samolepících obrázků na okno klaun nálepka karneval masopust okno obtisky nálepka dětský pokoj okno dekorace dekorace na party

#ad
BETESSIN #ad - KlownovÝ vzor: vzory jsou pestré, oboustranně potištěné a vzory jsou živé a zajímavé. 3. 1. 2. Nezanechává žádné zbytky. Rozsah dodávky: 9 listů nálepek na okno s různými vzory. Nastříkejte trochu vody na povrch.

9 různých klaunských vzorů zajišťuje silnou slavnostní atmosféru. MatriÁl: okenní obrázky jsou vyrobeny z kvalitního pvc materiálu, který má dlouhou životnost, nebledne, je netoxický a šetrný k životnímu prostředí a lze jej nalepit na jakýkoli hladký povrch. Perfektní pro karneval, výlohy atd. Poté nálepku stáhněte a nalepte ji. Silná přilnavost a nespadne tak snadno.

Iroké použití: lze nanést na každý čistý a hladký povrch, dlaždice, jako jsou okna, ideální dekorace do dětského pokoje, sklo, narozeniny, ložnice, masopustní party, zrcadla, lednice atd. Snadné použití: tyto nálepky na okna jsou elektrostaticky přilnavé a samolepicí. Každý list cca 20x30cm. Vyberte si hladký povrch bez prachu.
ZnačkaBETESSIN #ad
VýrobceBETESSIN #ad
Číslo díluFB70A373

3. KarnevalsTeufel.de

#ad

Dekorace, výška cca 40 cm, nástěnná dekorace, KarnevalsTeufel Nástěnný obraz miniklaun

#ad
KarnevalsTeufel.de #ad - Nástěnná dekorace. Motiv: Miniclown. Nástěnný obraz klaunova dekorace. Rozsah dodávky: 1 ks. Výška: cca 40 cm. Materiál: umělá hmota.
ZnačkaKarnevalsTeufel.de #ad
VýrobceKarnevalsteufel #ad
Hmotnost0.15

4. Jonami

#ad

Narozeninové dekorace, kruhové puntíky visící duhová girlanda, dekorace k narozeninám, 9 metrů kulatá papírová girlanda pestrá dekorace, dětské narozeniny. Dekorace na narozeninovou oslavu

#ad
Jonami #ad - Zdobení vaší party tak přináší šíleně spoustu zábavy a den je tak ještě výjimečnější! Perfektní pro všechny příležitosti jonami party sada překvapí vaše hosty při různých příležitostech. Pokud hledáte dobrý poměr ceny a výkonu, pak jste to našli zde.

Tak mnoho zábavy za tak málo peněz obdržíte 3 girlandy po 3 metrech za velmi výhodnou cenu, abyste si mohli ozdobit svoji party. Pokud nebudete spokojeni, kontaktujte nás a my Vaše přání osobně přijmeme, dokud nebudete 100% spokojeni. Narozeninové oslavy, catering, showers, pikniky, festivaly, akce v přírodě!. Cool visící dekorace kruhová girlanda je vyrobena z vysoce kvalitního papírového materiálu, hladký povrch a bez zápachu, příjemný lesk a barva, měkká a odolná, dobrá kvalita papíru pro dlouhotrvající dekor.

Jednoduše ji přetáhněte do strany a party je ozdobena o nulovou komunikaci. Minimální náklady – maximální barvy girlanda je již smontovaná, není nutné žádné kutilství. Spokojenost zaručena je pro nás velmi důležité, abyste získali pouze nejlepší kvalitu a byli zcela spokojeni.
ZnačkaJonami #ad
VýrobceJonami #ad
Číslo dílu321142
Modelka321142

5. KarnevalsTeufel.de

#ad

Nástěnná dekorace, KarnevalsTeufel Nástěnný obraz klaun, dekorace, výška cca 53 cm

#ad
KarnevalsTeufel.de #ad - Výška: cca 53 cm. Motiv: klaun s motýlkem. Nástěnná dekorace. Nástěnný obraz klaunova dekorace. Rozsah dodávky: 1dílný. Materiál: umělá hmota.
ZnačkaKarnevalsTeufel.de #ad
VýrobceKarnevalsteufel #ad
Výška1.18
Délka20.87
Hmotnost0.11
Šířka15.75

6. KarnevalsTeufel.de

#ad

Dětské narozeniny, party, Spirály rotoru metalické barevné klaun party dekorace závěsná dekorace závěsné girlandy balení 3 ks na karneval

#ad
KarnevalsTeufel.de #ad - Barva: vícebarevná. Rozsah dodávky: 3 spirály. Materiál: kovová fólie, lepenka. Délka: cca 60 cm, průměr: cca 5 cm. Barevné spirály rotoru klaun.
ZnačkaKarnevalsTeufel.de #ad
VýrobceKarnevalsteufel #ad
Hmotnost0.07

7. BOFUNX

#ad

Karnevalová dekorace, slavnostní dekorace, svatby, Party dekorace, party, girlanda, duhové řetězy s praporky, závěsné vějíře, závěsná spirála girlanda na karneval, narozeniny

#ad
BOFUNX #ad - Rozsah dodávky: girlanda s praporky, závěsné přihrádky, závěsná spirála girlanda. Materiál: karnevalová dekorace se skládá z papíru, opakovaně použitelná. Perfektní na karneval, narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou, rekvizity, party party, dětské party, svatby atd. Karnevalová party dekorace je dárek pro chlapce a dívky, překvapí příjemce, vytvoří nezapomenutelné vzpomínky. Velikost: girlanda s praporky, závěsné přihrádky, závěsná spirála girlanda.
ZnačkaBOFUNX #ad
VýrobceBOFUNX #ad
Číslo dílu328E4224

8. KarnevalsTeufel.de

#ad

Výška cca 60 cm, nástěnná dekorace, KarnevalsTeufel Nástěnný obraz klaun s balónky, dekorace

#ad
KarnevalsTeufel.de #ad - Materiál: umělá hmota. Výška: cca 60 cm. Motiv: klaun s balónkem. Rozsah dodávky: 1dílná Nástěnná dekorace. Nástěnný obraz klaunská dekorace.
ZnačkaKarnevalsTeufel.de #ad
VýrobceKarnevalsteufel #ad
Hmotnost0.13

9. KarnevalsTeufel.de

#ad

KarnevalsTeufel Nástěnný obraz klaun s bubnem, dekorace, výška cca 60 cm, nástěnná dekorace

#ad
KarnevalsTeufel.de #ad - Materiál: umělá hmota. Nástěnný obraz klaunská dekorace. Rozsah dodávky: 1dílná Nástěnná dekorace. Výška: cca 60 cm. Motiv: klaun s bubnem.
ZnačkaKarnevalsTeufel.de #ad
VýrobceKarnevalsteufel #ad