Top 10 Turnmatte Für Zuhause – Dopadové žíněnky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Niro Sportgeräte

#ad

Tréninková rohož, cvičná podložka, červená/zelená, podložka na měkké podlahy, NiroSport podložka na cvičení 150 × 100 × 8 cm, vodotěsná, sportovní podložka, gymnastická podložka, ochranná podložka

#ad
Niro Sportgeräte #ad - Perfektní tvrdost – vyhněte se zraněním při sportu nejlépe se správnou gymnastickou podložkou. Měkká podlahová rohož od nirosport vás při cvičení perfektně odpruží díky vysoce zhutněné pěně. Lze ji ale použít také jako podložku pro bojové sporty pro judo, karate a mnoho dalších druhů sportu.

Vysoká kvalita a dlouhá životnost – podložky na cvičení od niro sportgeräte gmbh se používají mimo jiné také ve školách, školkách a tělocvičnách, protože mají mimořádně vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Naše podlahové rohože zajišťují uvnitř i venku dobrý a bezpečný pocit. Pokud byste použili záruku z důvodu výrobní vady, nahradíme výrobek zdarma a rychle. ZÁruka – můžete se spolehnout na kvalitu niro sportgeräte gmbh.

Jsme vám rádi k dispozici pro všechny dotazy a přání! Povrch z umělé kůže fitness podložky je šetrný k pokožce a omyvatelný. Jsme vám rádi k dispozici pro všechny dotazy k domácí gymnastické podložce. Proto se staráme o každý požadavek zákazníka a nahradíme vadné produkty zdarma a rychle. Multifunkční – protiskluzová sportovní podložka se ideálně hodí jako podložka na gymnastiku, cvičení nebo jógu. Zaručená kvalita – náš slib.
ZnačkaNiro Sportgeräte #ad
VýrobceNiro Sportgeräte GmbH #ad
Výška3.15
Délka59.06
Hmotnost61.73
Šířka39.37
Číslo díluWB-6
ModelkaWB-6

2. Grevinga

#ad

Skládací měkká podlahová rohož RG 35 | modrá, červená | 200 x 100 x 8 cm

#ad
Grevinga #ad - Všechny součásti podléhají přísné kontrole kvality ve výrobě a dodávce. Rozměry: 200x100x8cm. Barva: modrá-červená. Měkká gymnastická podložka pro první cvičební cvičení nebo hraní v dětském pokoji. Pevnost: rg 35 měkká.
ZnačkaGrevinga #ad
VýrobceGrevinga #ad
Výška3.15
Délka78.74
Hmotnost17.64
Šířka39.37
Číslo dílu138031-bl-r

3. PhysKcal

#ad

Gymnastická podložka na cvičení s držadly, sportovní podložka na hraní, polstrování pro Activity Play, PhysKcal 5 panelových závěsných skládacích měkkých podlahových rohoží, podložka na hraní pro děti

#ad
PhysKcal #ad - Tato rohož se dodává se silnými sešity, abychom zvýšili jejich trvanlivost a životnost. Se dvěma držadly je to herní měnič pro fitness na cesty pro osobní trenéry, sportovce, outdoorové nebo domácí tréninky. Tato hebká podložka se pohodlně používá nejen na gymnastiku, ale také na jógu, bojové sporty, pilates a jiná domácí cvičení, zejména pokud trpíte bolestivými klouby nebo chronickými bolestmi.

Rozměry této rohože se při složení zmenšují na 75 cm × 39 cm × 14 cm. Rozviňte se nad každou dřevěnou podlahou nebo jakýmkoli rovným povrchem v interiéru, fandění, abyste při tréninku získali dodatečné polstrování. Lehký a skládací design umožňuje snadnou přepravu, rychlé rozložení a kompaktní uložení. Tyto rohože mají na koncích pásky na suchých zipech. Tato rohož je 195 cm dlouhá, 75 cm široká a 2, které údajně chrání povrch rohože před trhlinami nebo prasklinami.

Potahový materiál se skládá z odolného vinylu, antimikrobiální a odolný proti plísním a 100% kompatibilní s citlivou dětskou pokožkou. Extrémně odolná a silná zesítěná pěna epe je vyplněná a zajišťuje polstrovaný, který je bez olova a ftalátů, podpůrný povrch, který vašemu mladému gymnastu nebo roztleskávačkám nabízí bezpečnost a uklidnění. Posilujeme rohože dvojitými švy na všech stranách na každém jednotlivém spojení, 8 cm silná s pěti panely ve stylu harmoniky. Je perfektní do herny, dětského pokoje nebo rodinného pokoje.
ZnačkaPhysKcal #ad
VýrobcePHYSKCAL #ad
Hmotnost5.16

4. COSTWAY

#ad

Skládací podložka na fitness, podložka na cvičení, COSTWAY Skládací měkká podložka, přenosná podložka na jógu, 240 × 120 × 5 cm, gymnastická podložka

#ad
COSTWAY #ad - Doma, gymnastiky, při tanečních třídách atd. Suché zipy na všech stranách suché zipy jsou určeny ke kombinování více rohoží do větší tréninkové plochy, pokud si koupíte více než jednu podložku. Vy odolné proti roztržení. Vysoce kvalitní epe pěna zajišťuje vysokou odolnost a po delším používání se tak snadno nedeformuje.

Podložka, např. Skládací a přenosný design naše sportovní podložka má čtyřnásobnou konstrukci a zesílená držadla, která umožňují snadné skladování a snadnou přepravu. Velikost výrobku činí 240 cm × 120 cm × 5 cm d × Š × v, přičemž po složení má velikost pouze 120 cm × 60 cm × 20 cm d × š × v. Vysoce husté pěnové polstrování z epe 5 cm silné a pohodlné pěnové polstrování nabízí lepší ochranu zápěstí, kolen a dalších, zad, loktů, čímž účinně zabraňuje bolestem a zraněním.

Zesílený potah z pu kůžeodnímatelný potah se zipem usnadňuje čištění a vodotěsnou pu kůži lze rychle setřít. Je skvělým partnerem pro mnoho druhů sportu a aktivit, včetně jógy, v centru péče o děti, ve fitness studiu, více možností použití Tato gymnastická podložka se hodí pro různé scénáře, aerobiku a dětských her. Navíc je potah vybaven dobře zpracovanými detaily, které zaručují spolehlivou trvanlivost, jako např. Velká tréninková oblast je bezpečnější a pohodlnější při jakémkoli cvičení, která vyžadují více místa.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Hmotnost11.02
Číslo díluFH10092RODE

5. Niro Sportgeräte

#ad

NiroSport gymnastická podložka skládací 210 x 100 x 8 cm modrá/žlutá měkká podlahová rohož rohož gymnastická podložka fitness podložka sportovní podložka

#ad
Niro Sportgeräte #ad - Německá značka orientovaná na kvalitu: série skládacích měkkých podlahových rohoží a gymnastických rohoží pochází od německého značkového výrobce s důrazem na kvalitu a neustálé zlepšování založené na zpětné vazbě zákazníků. Hodí se pro protahovací cvičení, svalový trénink a mnoho dalších aktivit, domovech důchodu a doma.

Mnohostranné použití: Řada gymnastických podložek je velmi odolná a stabilní, školkách, soukromých fitness studiích, předškolních zařízeních, tance a jako podložky na hrací plochu. Tyto rohože jsou široce používány v tréninkových halách, pečovatelských domovech, včetně dětské gymnastiky, jógu, i ve vzpřímené poloze. Vysoká kvalita – díky 8 cm silnému rg-25 25 kg/m³ elastickému plnicímu materiálu EPE je gymnastická podložka stabilní a má dlouhou životnost.

Vysoce kvalitní materiály: potah je vyroben z kvalitní umělé kůže šetrné k pokožce, která nabízí tepelnou i zvukovou izolaci a absorbuje nárazy, zatímco vnitřní podšívka rohože je vyrobena z vysoce husté pěnové hmoty, aby byla zajištěna trvanlivost. Technické informace – cvičná podložka, materiál pěnového materiálu: rg-25 25 kg/m³, složená s rozměry: 210 x 100 x 8 cm, materiál potahu: umělá kůže.
ZnačkaNiro Sportgeräte #ad
VýrobceNiro Sportgeräte GmbH #ad
Výška3.15
Délka82.68
Hmotnost17.64
Šířka39.37
Číslo díluMK18-210-100-8

6. COSTWAY

#ad

COSTWAY 180 x 60 x 4 cm, podložka na jógu se suchým zipem a 2 držadly, fitness a trénink modrá, podložka na gymnastiku, 2 přihrádky, jógu, skládací gymnastická podložka, podložka na měkké podlahy, skládací podložka

#ad
COSTWAY #ad - Vysoce kvalitní materiály, odolná a má dlouhou životnost. Pokud tuto fitness podložku nepoužíváte, můžete ji snadno uklidit. Kromě sportovních aktivit se také výborně hodí pro dětské hry. Kůže je šetrná k pokožce, omyvatelná. Gymnastická podložka má vysokou elasticitu a chrání ji před zraněním.

Pohodlná, silně polstrovaná a koncipovaná pro vaši bezpečnost měkká podložka je silně polstrovaná a příjemně se používá. Vhodné pro děti a dospělé a mnohostranně použitelnéskládací podložka je vhodná jak pro děti, tak i pro dospělé. Dobře zpracované švy a odnímatelná pu kůžetato sportovní podložka byla kvalitně zpracovaná a opatřena švy odolnými proti roztržení. Kromě toho je lehká pouze vlhkým hadříkem, šetrné k pokožce a snadno se čistí Podložka na jógu je vyrobena z vysoce kvalitní PU kůže a pěnové hmoty.

Skládací podložka se perfektně hodí do školy, taneční školy nebo do sportovního studia. Snadno se přenáší, se sklápěcím designem je mimořádně skladná díky popruhům lze fitness podložku pohodlně a snadno vzít s sebou a ve složeném stavu také obzvlášť šetří místo. Vedle vysoké kvality a životnosti přesvědčí také atraktivní barvy.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Hmotnost6.61
Číslo díluSP34958BLDE

7. HS HOP-SPORT

#ad

Hop-Sport podložka na cvičení skládací – měkká rohož na doma 180 × 60 × 5 cm – podložka na fitness, tloušťka 4 cm / 5 cm zelená, gymnastická podložka s držadly a suchým zipem

#ad
HS HOP-SPORT #ad - Skládací – díky praktickému skládanému designu potřebuje rohož jen velmi málo místa při nepoužívání a s popruhem ji můžete snadno přepravovat. TechnickÉ data – barva: zelený protiskluzový povrch, rozměry v rozloženém stavu: 180 x 60, rozměry ve složeném stavu: 60, 5 x 5 cm, 5 cm, tloušťka: 5 cm, 5 x 60, 5 x 15, tvrdost: měkké.

Model: rohože lze velmi snadno spojit se suchými zipy na straně, čímž lze libovolně rozšířit celkovou plochu gymnastické podložky. Opětovná odolnost – nanesená vrstva skládací gymnastické podložky z vysoce kvalitního polyuretanu vykazuje vysokou odolnost proti častému používání.

Všestranná: tato skládací gymnastická podložka je vhodná pro různé tréninkové aktivity, fitness cvičení, wrestling, tanec, pilates, jóga, bojová umění, jako je gymnastika, budování svalů nebo jednoduše strečink. Povrch – povrstvená skládací rohož neabsorbuje pot ani vodu, a proto se obzvláště snadno udržuje a je šetrná k pokožce.
ZnačkaHS HOP-SPORT #ad
VýrobceHS HOP-SPORT #ad
Hmotnost4.41
Číslo díluHS-065FM
ModelkaHS-065FM

8. Niro Sportgeräte

#ad

Měkká podlahová rohož, tréninková podložka, podlahová rohož, fitness podložka, gymnastická podložka, sportovní podložka, ochranná, NiroSport gymnastická podložka 100 x 70 x 8 cm červená/žlutá

#ad
Niro Sportgeräte #ad - Multifunkční – protiskluzová sportovní podložka se ideálně hodí jako podložka na gymnastiku, cvičení nebo jógu. Detaily – hrající si a cvičící děti mohou být díky protiskluzové gymnastické podložce ideálně zabezpečeny jako ochrana proti pádu pod prolézacími prolézačkami a žebřinami.

Vyrobeno v německu naše rohože vyrábíme výhradně z ekologických materiálů. Gymnastické podložky nirosport mají mimořádně vysokou kvalitu a dlouhou životnost, a proto se rádi používají v mnoha německých a evropských školách, školkách a sportovních zařízeních. Lze ji ale použít také jako podložku pro bojové sporty pro judo, karate a mnoho dalších druhů sportu. Perfektní tvrdost – při sportu se nejlépe vyhnete zraněním pomocí správné gymnastické podložky.

Povrch fitness podložky z umělé kůže je šetrný k pokožce a omyvatelný. Bezpečně – vychutnejte si další cvičení s tréninkovou podložkou doma nebo klidně sledujte, jak si své děti hrají na prolézacím prolézání. Měkká podlahová rohož od nirosport vás při cvičení perfektně odpruží díky vysoce zhutněné pěně. Naše podlahové rohože zajišťují dobrý a bezpečný pocit uvnitř i venku.
ZnačkaNiro Sportgeräte #ad
VýrobceNiro Sportgeräte GmbH #ad
Výška3.15
Délka39.37
Hmotnost6.61
Šířka27.56
Číslo díluWB-3
ModelkaWB-3

9. ALPIDEX

#ad

ALPIDEX Gymnastická podložka skládací měkká podlahová rohož 185 x 78 x 3,2 cm, barva: černá, sportovní podložka na doma, dospělé, děti, gymnastická podložka

#ad
ALPIDEX #ad - Rozměry: 185 x 78 x 3, 2 cm * Šetří místo a snadno se přepravuje ve složeném stavu složená velikost: 78 x 37 x 17 cm. Potah z polychloridu – snadno se čistí a díky měkké povrchové struktuře podobné kůži se při kontaktu s pokožkou nepříjemně drží.

Skládací gymnastická podložka od alpidex pro sportovní aktivity doma nebo na cestách – vhodná pro velké i malé. Hmotnost: 2 150 g * atraktivní barvy * komfort a optimální tlumení nárazů díky kvalitnímu jádru z lehké pěny EPE RG18. Ať už jako podložka při hraní, dovádění a kotrelnicích, nebo jako sportovní podložka na jógu a fitness cvičení – podložka nabízí dostatek prostoru pro volný pohyb a trénink.
ZnačkaALPIDEX #ad
VýrobceALPIDEX #ad
Výška1.26
Délka72.83
Hmotnost4.74
Šířka30.71
Číslo dílu15147_schwarz

10. EYEPOWER

#ad

EYEPOWER Tloušťka 180 × 60 × 5 cm, skládací podložka na cvičení – gymnastická podložka 5 cm – měkká podlahová rohož – podložka na cvičení pro děti outdoorové sporty matrace sportovní podložka fitness

#ad
EYEPOWER #ad - Skok, stav: Vše jde! Uvnitř je skákací matrace z pěnové hmoty EPE, salto, stupeň tvrdosti RG-20 20 kg/m³. Uvnitř nebo venku, jako podložka na cvičení na podlahu nebo pod stěnou a trampolínu: 180 cm dlouhá, 60 cm široká.

8 cm tlusté polstrování – xl komfort a bezpečnost: obzvláště tlumí jako skákací podložka, pro cvičení na podlaze, jako fitness podložka, skákání na zahradě nebo jednoduše jako podlahová rohož k dovádění v dětském pokoji. Protiskluzová – vnitřní a venkovní použití – měkká sportovní skládací podložka pro otáčení ve 2 barvách – pro dívky a chlapce. Skládací – okamžitě připravena k přepravě – mobilní ochranná rohož proti pádu pro judo, karate a roztleskávačky: díky držadlu se skládací podložka na cestách stává taškou, suchý zip na rukojeti zajišťuje rohož ve stoje.

4násobná skládací podložka – velká, skládací, extra měkká: silná gymnastická podložka pro děti a dospělé udělá z vašeho domova sportovní arénu – pro gymnastiku, cvičení a bojové sporty jako ve studiu. Silný a odolný – pevný pvc potah je vodotěsný a omyvatelný.
ZnačkaEYEPOWER #ad
Výrobceeyepower #ad
Výška1.97
Délka70.87
Hmotnost3.88
Šířka23.62
Číslo dílu16483
Modelka16483