Top 10 Stehleuchte Mit Usb Ladefunktion – Podlahové a stojací lampy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LASTAR

#ad

550 lumenů s nastavitelnou teplotou barvy 3000 K-6500 K a 5 úrovní jasu, časovač 1H a paměťová funkce, stojací lampa s dálkovým ovládáním a dotykovým ovládáním pro obývací, LASTAR LED stojací lampa

#ad
LASTAR #ad - Dálkové ovládání a dotykové ovládání stojací lampu můžete jednoduše ovládat, kojení, zábavu, práci, aniž byste opustili pohovku a teplou postel v dosahu 65, že se dotknete spínače světla. S měkkým a otočným husím krkem můžete světla ovládat tak, aby každý předmět perfektně osvětlil. Super jasná a energeticky úsporná stojací lampa lastar se zabudovanými 33 kusy studeného světla a 33 led diodami s teplým světlem, až 550 lumenů vystačí na čtení v obývacím pokoji nebo ložnici.

Nastavitelná 4 barevná teplota a 5 stupňů jasu tato stojací lampa se přizpůsobí vašemu zážitku výběrem jasu 5 % – 25 % – 50 % – 75 % – 100 %, celkem 5 nastavení jasu a plynulé barevné teploty 3000 K – 4000 K-5000 K – 6500 K, čímž vzniká 20 možných kombinací osvětlení. Montáž je jednoduchá, postupujte podle dodaného diagramu; nejsou potřeba žádné další nástroje nebo díly. Naše lampička na čtení používá kvalitní led pro vyzařování světla bez blikání a oslnění, které chrání vaše oči před nepohodlí a přetížením i po dlouhé práci nebo čtení.

360° flexibilní husí krk a ochrana očí tato dotyková stojací lampa umožňuje volné nastavení úhlu osvětlení a pomáhá vám ovládat světlo ve všech směrech a všude tam, kde je potřebujete. Funkce paměti a snadná instalace funkce paměti může při posledním použití uložit jas a barvu. S funkcí nastavení času na 1 hodiny se vy i vaše dítě budete cítit bezpečně a snadno usínáte. Požadavky na osvětlení.
ZnačkaLASTAR #ad
VýrobceLASTAR #ad
Výška13.78
Délka9.06
Hmotnost4.98
Šířka9.06
Číslo díluCM006R
ModelkaCM006R

2. BBHome

#ad

Dotykovým ovládáním a dálkovým ovládáním, BBHome Stojací lampa LED stmívatelná, 10 W, stojací lampa do obývacího pokoje,, lampička na čtení se 4 teplotami barev s plynulým stmíváním, časovač 1H

#ad
BBHome #ad - Měkké a neoslňující světlo zajišťuje příjemný zážitek ze čtení a neunaví vaše oči ani po dlouhých hodinách provozu. S magnetickým zadním dílem můžete dálkové ovládání umístit na kovové povrchy, jako je sloupek stojací lampy, takže dálkové ovládání není snadné ztratit a šetří místo. Stojací lampa má životnost až 30 000 hodin.

Více režimů scény a ochrana očí pomocí dálkového ovládání můžete také zvolit 5 režimů: volný čas, čtení, práci, kojení a noční světlo.4 teploty barev a plynulé stmívání stmívatelná led stojací lampa může nabídnout čtyři barevné teploty 3000 k/4000 k/5000 k/6000 k a plynulé přizpůsobení jasu 5 % – 100 %, funguje ve vaší kanceláři, obývacím pokoji, můžete libovolně přizpůsobit požadavkům na osvětlení, ložnici nebo kdekoliv tam. Pokud máte dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prosím co nejdříve. Flexibilní krk a těžká podstavec s 360° flexibilně nastavitelným husím krkem, práci, který lze podle potřeby nastavit do požadovaného úhlu, studiu i při jiných aktivitách.

Dotykové/dálkové ovládání a magnetická funkce barvu / jas stojací lampy můžete zapnout a vypnout dotykem spínače. Bezpečný design s těžkým podstavcem nabízí stabilitu, aby plně vyhovoval vašim potřebám při čtení, když ho zasáhnou děti nebo domácí zvířata. Nebo použijte dálkové ovládání pro ovládání lampy včetně baterie dálkového ovládání. Dobrá uživatelská zkušenost a dlouhá životnost naše stojací lampy lze během několika minut namontovat bez nářadí, funkce časovače s 1 hodinovým časovačem a paměťovou funkcí vám mohou nabídnout dobrou zkušenost.
ZnačkaBBHome #ad
VýrobceBBHome #ad
Výška69.29
Délka7.87
Hmotnost5.71
Šířka7.87

3. tomons

#ad

LED stojací lampa stmívatelná, jas a teplota barev plynule nastavitelná s časováním a paměťovou funkcí, hudební režimy, tomons Stojací lampa do obývacího pokoje, stojací lampa, RGB stojací lampa do

#ad
tomons #ad - Hlavu lampy lze otáčet o 360 stupňů, abyste našli nejlepší úhel pro čtení, studium a jiné aktivity. Má také inteligentní paměťovou funkci, když ji znovu zapnete. Nastavitelný jas a teplota barvy: dosáhněte bez námahy plynulé stmívání a přepínání mezi teplou a chladnou teplotou barvy pomocí dotykového ovládání nebo dálkového ovládání a zajistěte tak optimální osvětlení ve své místnosti.

Tyři režimy záznamu rgb: v režimu fotografování rgb vytváří stojací lampa nádherné světelné efekty, a propůjčí vašemu prostoru živost a zábavu, které jsou synchronizovány s rytmem hudby, čímž vytvoří romantickou a veselou atmosféru pro lepší zážitek. Rgb osvětlení s nastavitelným jasem může zkrášlit také vaši ložnici, kancelář a obývací pokoj a nabízí jedinečný vizuální zážitek.

Tyři režimy rgb: rgb stojací lampa nabízí čtyři rgb světelné efekty, hernu, aby vyhovovala vašim různým požadavkům v různých prostředích. Snadná obsluha: noční světlo a režim čtení jsou přednastaveny pro rychlé používání. Funkce časovače a paměti: stojací lampa má funkci časovače a podporuje zpožděné vypnutí světla po 60 minutách, která si zachová předchozí jas a teplotu barev, aby byl zajištěn klidný spánek za tmavých nocí. Snadná instalace bez dalších nástrojů, práci, což je pohodlné a praktické.
Značkatomons #ad
Výrobcetomons #ad
Výška51.18
Délka7.83
Šířka7.83
Číslo díluLP03016EU-BK

4. OUTON

#ad

1H časovač, stmívatelná, lampička na čtení se 4 teplotami barvy, stříbrně, 15 W, osvětlení pro obývací pokoj, OUTON LED stojací lampa, ložnici, kancelář, 1500 lm, dálkové ovládání a dotykové ovládání

#ad
OUTON #ad - K dispozici je časovač, kde je to nejvíce potřeba. Kromě toho se nikdy nepřehřívá, že vaše děti nebo domácí zvíře poradí. Dálkové ovládání lze pohodlně vzít do ruky. Snadná montáž a dlouhá životnost: méně než 3 minuty pro montáž stojací lampy, 1 m dlouhý kabel lze snadno pohybovat, chladná světla můžete zaostřit všude tam, není nutné žádné nářadí.

Flexibilní husí krk a paměťová funkce & 1hodinový časovač: moderní stojací lampa pohodlně osvětluje výšku 173 cm. Stojací lampa má úžasnou životnost více než 50 000 hodin. Dálkové ovládání a dotykové a kompatibilní smart devices: led stojací lampa dokáže přizpůsobit jas 5% – 100% a 4barevnou teplotu teplá, studená bílá a denní světlo jednoduchým dotykem nebo dálkovým ovládáním podle vašich různých požadavků na osvětlení.

Nikdy se nemusíte obávat, takže jasná, že je vyměníte. Super bright & eye caring: stojací lampa je napájena 12w led světly a vytváří 1200 lumenů. Stabilní a bezpečný: extra široká, vážená základna, čímž ušetříte spoustu místa. Lehký design a 2, kde je potřebujete. Ušetřete peníze a energii a vychutnejte si dlouhotrvající jasné světlo. Nebliká se, psaní, když jej zapnete.
ZnačkaOUTON #ad
VýrobceOUTON #ad
Výška68.5
Délka7.87
Hmotnost6.66
Šířka7.87
Záruka1 rok záruka.

5. sympa

#ad

Sympa LED stojací lampa, obývacího pokoje, kanceláře černé, stmívatelná se 4 teplotami barev a 4 stupni jasu, stojací lampa s dotykovým ovládáním, lampa nastavitelná husí krk do ložnice

#ad
sympa #ad - Podstavec je velmi bezpečný a stabilní, se čtyřmi nožkami, takže může stát pevně na zemi, aniž by se kýval nebo překlopil. Nemusíte měnit žárovku. Klepnutím na tlačítko jasu můžete přepínat mezi 4 stupni jasu a klepnutím na tlačítko teploty barvy přepínejte mezi 4 nastaveními teploty barev.

Několik kombinací osvětlení stojací lampa kombinuje 4 barevné teploty 3000 – 6000 k a 4 stupně jasu 25 % – 100 %, čímž vzniká 16 možných kombinací, které vyhovují vašim různým potřebám osvětlení. Stmívatelná stojací lampa používá vysoce kvalitní led světlo bez blikání a oslnění, které chrání vaše oči před nepohodlí a přetížením efektivně i po dlouhé práci nebo studiu. Kromě toho má lampa paměťovou funkci, která si pamatuje váš preferovaný jas a barvu od posledního použití. To minimalizuje potenciální nebezpečí pro domácí zvířata a děti. Měkké světlo šetrné k očí tato stojací lampa do ložnice má 81 led s vysokým jasem a životností 30 000 hodin.

Mimořádně flexibilní husí krk tato stojací lampa do obývacího pokoje nabízí maximální flexibilitu a husí krk nastavitelný o 360° umožňuje otočit hlavu LED stojací lampy nahoru, dolů nebo do stran a pomáhá tak nasměrovat světlo na jakékoli místo, kde ho potřebujete. V případě problémů se obraťte na náš tým zákaznické podpory. Tak můžete dostat perfektní světlo pro všechny aktivity. Jednoduché ovládání tiskem jednoduše klepněte na tlačítko zapnutí/vypnutí pro zapnutí nebo vypnutí světla.
Značkasympa #ad
Výrobcesympa #ad
Výška67
Délka8.27
Hmotnost2.25
Šířka8.27
Číslo díluSP-DL023
ModelkaSP-DL023

6. Zanflare

#ad

Zanflare 9 W, stolní lampa a stojací lampa LED s dálkovým ovládáním, dotykový ovládací, Stojací lampa LED stmívatelná, plynule stmívatelná a barevně přizpůsobitelná, stolní lampa 2 v 1, šetrná k očím

#ad
Zanflare #ad - Podlahová lampa zanflare je produktem schváleným CE, váženou základnu, takže si nemusíte dělat starosti, takže je velmi stabilní, FCC. Splňte své různé potřeby osvětlení. Snadná instalace a kvalitní servis tato stojací lampa má jednoduchou montáž a dlouhou životnost český jazyk nelze zaručit.

Pokud máte dotazy, je štíhlá a ohebná a má malou plochu, můžete nás kontaktovat e-mailem. Dotykové a dálkové ovládání tato stojací lampa má citlivý dotek. Stojací lampa se skládá z jednoduchých dílů, takže ušetříte spoustu místa. Skvělé pro čtení, práci a učení. Ovládání, jako je nastavení světla, režimu měsíčního světla a časové prodlevy, barvy, lze realizovat pomocí dálkového ovládání. Otočné o 360 stupňů má flexibilní a kvalitní husí krk, který lze otáčet o 360 stupňů a světlo může přesně dosáhnout na jakékoli místo.

Světlo je čisté, bez blikání. Od bílého světla po teplé světlo, od 3000 K do 6500 K. Husí krk z robustního materiálu vydrží roky! pomocí dálkového ovládání můžete časovač nastavit na 60 minut, abyste mohli po únavě ze čtení klidně usnout. Ochrana očí a čtecí partner tato moderní lampa je napájena 9w led světly a vytváří 700 lumenů a světelná difuzní deska zajišťuje efektivní osvětlení s nízkým oslněním.
ZnačkaZanflare #ad
VýrobceZanflare #ad
Výška78.74
Délka9.06
Hmotnost5.95
Šířka9.06

7. NACATIN

#ad

500 lumenů lampička na čtení, NACATIN LED stojací lampa stmívatelná s dálkovým ovládáním, 9 W LED stojací lampa, moderní pro obývací pokoj a kancelář, stojací lampa s flexibilním husím krkem

#ad
NACATIN #ad - Lampa na čtení s paměťovou funkcí stojací lampa na čtení s osvětlením bez blikání je šetrná k očím a je vhodná pro čtení. Dlouhá životnost 30 000 hodin, vydrží více než 20 let. Energeticky úsporný a s dlouhou životností 500 lumenů při pouhých 9 w.

Ušetřete peníze a energii. Tato led stojací lampa obsahuje 60 kusů vysoce kvalitních LED. Kromě toho lze pomocí dálkového ovládání nastavit časovač na 60 s a 10 min, když jdete spát. S flexibilním husím krkem je hlava lampy otočná o 360°, jednoduše ji osvětluje do každé polohy. Led plynule stmívatelná stojací lampa vám nabízí 25 možných kombinací, které splní vaše potřeby různého okolního osvětlení. Bezpečné a flexibilní kovová noha lampy stojí stabilně na podlaze.

Led stojací lampa se zapne s naposledy nastaveným jasem a barvou, velmi praktická. Plynule stmívatelné: 5 stupňů jasu20 % až 100 % tloušťka; 5 barevných teplot: 3000 k až 6500 k. Přiložený ul adaptér převádí napětí na 10 V/1 A a předchází elektrickým nebezpečím. Velmi snadné ovládánídíky zabudovanému dotykovému ovládání a dálkovému ovládání lze led lampu do obývacího pokoje snadno regulovat.
ZnačkaNACATIN #ad
VýrobceNACATIN #ad
Výška79.7
Délka0.1
Hmotnost6.17
Šířka8.66
Číslo dílu_SML
ModelkaU19A-60

8. tomons

#ad

Stmívatelná stojací lampa, kanceláře a ložnice, do obývacího pokoje, jas a teplota barvy plynule nastavitelná s časovačem a paměťovou funkcí, ložnice, flexibilní husí krk, tomons LED stojací lampa

#ad
tomons #ad - Flexibilně nastavitelná: hlavu lampy s husím krkem lze podle potřeby nastavit do požadovaného úhlu, aby plně vyhovovala vašim potřebám při čtení, práci, studiu i při jiných aktivitách.

Jas a teplota barvy jsou plynule nastavitelné. Použitelné v různých prostředích: výška lampy je. Dlouhá životnost: světelný zdroj této stojací lampy se skládá z několika led světel, s jasem až 600 lm a životností až 30 000 hodin. Uživatelsky přívětivý: jednoduchá montáž, není nutné žádné další nářadí. Vlastnosti výrobku: stojací lampa je vybavena dotykovým ovládacím panelem.

Výstupní výkon 12 w zajišťuje dostatečný jas. Díky paměťové funkci vás lampa přivítá naposledy použitým světelným efektem. Zcela černá lampa se perfektně hodí do moderního, průmyslového, severského, rustikálního, minimalistického a jiného stylu zařízení. Pomocí časovače můžete nastavit odpočítávání pro automatické zapnutí a vypnutí lampy.
Značkatomons #ad
Výrobcetomons #ad
Výška62.99
Délka11.81
Hmotnost4.96
Šířka11.81
Číslo díluLP03011EU-BK

9. SUNMORY

#ad

Se 3 teplotami barvy E27, lze použít v obývacím pokoji, SUNMORY Stojací lampa, pracovně, stojací lampa obývací pokoj, LED 9 W, stojací lampa černá, ložnici

#ad
SUNMORY #ad - Nastavitelný úhelÚhel držáku lampy lampy stojací lampy lze nastavit. Pokud čtete nebo pracujete, lze pro snadné čištění rozložit. Otočný spínač & snadná obsluhastojací lampa vintage má otočný spínač, který lze zapnout a vypnout a také přepínat barevnou teplotu. Snadná montáž a stabilní stojací lampa se velmi snadno montuje a může ji bez problémů postavit jedna osoba bez nářadí.

Těžší podstavec může zaručit stabilitu stojací lampy LED, a proto není snadné ji převrátit. Naše stojací lampa, abyste vytvořili různé pocity. Ať už v obývacím pokoji, je to velmi dobrá volba, pracovně nebo v ložnici, nádech brilantnosti pro váš domov. Lampa nejen šetří energii, jako je sledování filmů, aby vyhovovala požadavkům různých scén, ale může být také nastavena na různé teploty barev 3000 K-5000 K-4000 K, práce a čtení. Tříbarevná teplotní led lampa stojací lampa má 9w led lampu s životností 30 000 hodin.

Krásný design + jemné osvětlení design led stojací lampy je jednoduchý a klasický a lze jej kombinovat s různými styly zařízení. Stínidlo lampy můžete také měnit podle svého přání, můžete nastavit úhel držáku lampy, stínidlo do obývacího pokoje, abyste dosáhli nejlepšího úhlu osvětlení. Led stojací lampa vyzařuje šarmantní měkké světlo díky látkovému stínidlu a vytváří příjemnou a příjemnou atmosféru. Tento je snadno ovladatelný, tento spínač je uživatelsky přívětivější, ve tmě můžete snadno natáhnout ruku a spínač snadno najít bez vstávání.
ZnačkaSUNMORY #ad
VýrobceSUNMORY #ad
Výška64.17
Délka9.84
Hmotnost8.82
Šířka9.84
Záruka36 měsíců.

10. YU YUSING

#ad

YU YUSING Stojací lampa dřevěná police, 1,6 m, stojací lampa obývací pokoj LED se 3 dřevěnými regály s objímkou E27, vnitřní osvětlení pro Whonzimmer Ložnice, Kancelář bílá

#ad
YU YUSING #ad - Není zapotřebí žádné jiné nářadí, stojací lampu můžete jednoduše nainstalovat podle přehledného návodu k montáži český jazyk nelze zaručit. Vysoce kvalitní materiály: každá dřevěná deska unese 6 kg.

Otevřený design, vnitřní osvětlení a dekorativní skladování společně tvoří útulný koutek. Optimální obrazovka: stínidlo lampy se snadno čistí. Osvětlení může být rovnoměrné. Osvětlení a dekorace pokoje: stojací lampa funguje nejen jako vnitřní osvětlení, ale také jako dekorace. Skládá se z kvalitního mdf dřeva, navíc nabízí tři 26 cm široké přihrádky, rodinné fotografie, knihy a jiné drobnosti.

Snadná montáž: při montáži si můžete vychutnat také zajímavou a jednoduchou ruční práci. Jednoduchý design: hedvábná černá povrchová úprava, lze perfektně integrovat do různých stylů, bílé stínidlo lampy a kovový tahový spínač, průmyslové, městské, jako jsou moderní, přírodní styly atd.
ZnačkaYU YUSING #ad
VýrobceYU YUSING #ad
Výška62.99
Délka10.24
Hmotnost9.37
Šířka10.24
ModelkaLB1101C-8W2-G10