Top 10 Spielküche ab 1 Jahr – Sady do dětské kuchyňky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Coffee Shop Kinder Kaffeemaschine aus Holz | Holzspielzeug Küchenzubehör für Spielküche ab 3 Jahre | Kaffeemaschine Kinder für Kinderküche | Barista Zubehör | Kinderküchen Geräte Holz

#ad
Melissa & Doug #ad - Liebevoll designtes, hochwertiges spielzeug: für melissa und doug dreht sich alles um bereichernde Spielerlebnisse, damit kinder ihre fähigkeiten entdecken können – ob mit dem kaffee set kinder Spiel, Kinderküche Zubehör oder anderen Lernspielen. Außerdem lässt der Kreditkartenterminal Kinder realistische Verkaufserlebnisse simulieren.

KÜchenset kinder montessori spielzeug: das küchenspielzeug für Kinder ist ein tolles Spielzeug zur Frühförderung. So haben groß und Klein lange Freude mit dem Kaffeemaschine Kinderspielzeug. Beim bedienen der kinder küchengeräte üben sie ihr motorisches Geschick und das dialogbasierte Cafe Spiel fördert die Sprachentwicklung. Wie in einem richtigen coffee shop! robustes kÜchenspielzeug aus holz: die kinder spielküche und das Kinder Küchenzubehör sind aus solidem Holz gefertigt und halten daher auch einem aufgeweckten Spiel stand.

SpielkÜche zubehÖr fÜr rollenspiele: dieses barista set bietet vielfältiges Kinderküchen Zubehör für fantasievolles, interaktives Spiel. Kaffeemaschine und kÜchenzubehÖr kinder: das 36-teilige kaffeehaus küchenset Kinderspielzeug enthält eine Kinder Espressomaschine, Milchschäumer, einen Getränkespender, Holz Lebensmittel & Zubehör. Kinder nehmen bestellungen auf, bereiten mit dem Kaffeevollautomat Spielzeug Kinderkaffee zu und kassieren.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška25.3
Délka10.3
Hmotnost3
Šířka11.5
Číslo dílu30602
Modelka30602

2. Battat Education

#ad

Mléko, dřevěné hračky od, nádobí na hraní, Battat Education Dětský kávovar ze dřeva pro dětskou kuchyňku a kuchyňku na hraní – polštářky, cukr, šálky na kávu, sušenky – hračka kuchyňské příslušenství

#ad
Battat Education #ad - Tato dětská hračka se doporučuje pro děti od 2 let. Sada barista: kávovar na hraní s realistickými zvuky a příslušenstvím ze dřeva. Včetně příručky pro chutné recepty na nápoje a pedagogicky cenné herní nápady. 22 dílů: proměňte svůj dětský pokoj s realistickým příslušenstvím v imaginární kavárnu – k dispozici je cukřenka, polštářky, sušenky, peníze, šálky, menu a karton na mléko. Skvělý nápad na dárek pro dívky a chlapce k narozeninám a dalším. Včetně baterií: jsou zapotřebí 3 x AG13 baterie a jsou součástí dodávky.
ZnačkaBattat Education #ad
VýrobceBranford Ltd. #ad
Výška7
Délka5.6
Šířka5
Číslo díluBE3720Z
ModelkaBE3720Z
ZárukaZákonná záruka

3. HABA

#ad

Se 2 plotýnkami, 31 x 22,1 x 8,3, prostorově úsporná alternativa k dětské kuchyni, 1 pánví a 1 sázeným vejcem, HABA 305132 – Sada varných plotýnek Culina, knoflíky na sporák vydávají klikání od 3 let

#ad
HABA #ad - Knoflíky na varné desky jsou otočné a vydávají vtipný zvuk cvakání. Sada varných plotýnek culina od hABA je praktická, prostorově úsporná alternativa k hrací kuchyni. Desky na sporák a sázená vejce zvou ke společnému vaření s nejlepším přítelem nebo přítelkyní. Ideální pro kreativní hraní rolí. Děti zde mohou smažit sázené vejce na pánvi.
ZnačkaHABA #ad
VýrobceHABA #ad
Výška3.27
Délka12.2
Hmotnost1.87
Šířka8.7
Číslo dílu305132
Modelka305132
Záruka2 roky zákonná záruka

4. Battat

#ad

Play Circle Kinderküche Zubehör Geschirr Set und Teekanne – Kinder Kochgeschirr für Spielküche – Spielzeug Küchenzubehör Spielgeschirr ab 3 Jahre 34 Teile

#ad
Battat #ad - Das kinderspielzeug wird für kinder ab 3 Jahren empfohlen. Diese küchenutensilien sind langlebig und feine ideale Ergänzung für jede Spielzeug Küche und Kaufladen.

Ein tolles geschenk set für Mädchen und Jungen zum Geburtstag und mehr. Kinder geschirrset zum spielen: Esse mit dem 34-teiligen Spielzeug Set, das buntes und realistisches Kindergeschirr bietet. Lernspielzeug: das spielen mit diesem Geschirrzubehör regt die Fantasie an und fördert die Kreativität. Dieses set enthält eine teekanne mit abnehmbarem Deckel, Suppenteller, Teller, Zuckerdose mit Deckel, Gabeln, Milchkännchen, Tassen, Löffel, Messer und Tablett.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceBrandford LTD #ad
Výška12
Délka10
Hmotnost1.96
Šířka4
Číslo díluBT7250Z
ModelkaBT7250Z
Zárukaunzutreffend

5. KidKraft

#ad

Hrací kuchyňka s nádobím a potravinami, 53411, hračka pro děti od 3 let, KidKraft Dětská kuchyňka Farm to Table ze dřeva s příslušenstvím a světelnými a zvukovými efekty

#ad
KidKraft #ad - Kamna na dřevo s varnými deskami a autentickými světelnými a zvukovými efekty. 5 herních aktivit – vaření, mytí, malé sekání, úklid a tvarování. Dřez ve venkovském stylu se světelnými efekty a zvukem tekoucí vody. Hrací bylinková zahrádka se 3 mrkvemi a 3 červenými cibulkami, které lze nasekat na malé. 17dílná sada příslušenství a potravin na hraní.
ZnačkaKidKraft #ad
VýrobceKidKraft #ad
Výška42.99
Délka44.06
Hmotnost49.6
Šířka13.82
Číslo dílu53411
Modelka53411
ZárukaZáruka výrobce omezená na 90 dní

6. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Hračka sada omáček pro děti od 3 let | kuchyňské potřeby do dětské kuchyně | příslušenství kuchyňky na hraní | sada kuchyňského příslušenství pro grilování | dětská hračka na hraní rolí

#ad
Melissa & Doug #ad - Při nahrávání objednávek hamburgerů a hotdog si hravě procvičujete slovní schopnosti. Kuchyňské příslušenství pro zábavu s obrazovými obrazovkami: dětské kuchyňské příslušenství je perfektní pro podporu radosti z objevování bez obrazovky. Kuchyňská sada dětských doplňků pro dobře vybavenou dětskou kuchyni: u melissa a doug najdete také dětské kuchyňské náčiní, nádobí a hračky – tak vzniká nápaditý herní zážitek, při kterém se děti naučí zacházet s jídlem.

Hračky s potravinami a kuchyňskými doplňky pro děti od melissa and doug: tato šestidílná sada na vaření pro děti obsahuje falešný kečup, hořčici a horkou omáčku a slánku a pepřenku. Příslušenství do dětské kuchyně pro pedagogické hry, děti od 3: s touto sadou hraček pro vaši kuchyň na hraní se děti stanou majitelem American Diner.

Láskyplně navržená, dřevěnými hračkami kuchyňským příslušenstvím, vysoce kvalitní hračka: pro melissa a doug se točí vše o obohacující herní zážitky, aby děti mohly objevovat své schopnosti – s kořením, příslušenstvím do nákupního obchodu a dalšími nápady na dárek. Díky autentickému kovovému stojanu pro uložení je příslušenství do dětské kuchyně kompletní. Jídlo na hračku lze použít také jako příslušenství do bahenní kuchyně venku nebo jako příslušenství do obchodu pro vnitřní dobrodružství,.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška5
Délka7.99
Hmotnost0.57
Šířka7.52
Číslo dílu19358
Modelka19358

7. JOYIN

#ad

Sada nádobí na vaření s hrnci a pánvemi, krájení zeleniny, jídlo na hraní, dárky pro malé děti, chlapce a dívky ve věku 1–8 let, JOYIN 36dílná dětská kuchyňská sada na hraní

#ad
JOYIN #ad - S naší sadou kuchyňských hraček pretend n play mohou vaše děti s vámi vařit, zlepšovat svou jemnou motoriku, prokázat svou kreativitu a stimulovat svou fantazii! Nekonečná zábava. Skutečná funkce.

Komplexní sada. Poskytování 100% spokojenosti je naší nejvyšší prioritou pro naše zákazníky. Splňuje eu normu pro hračky. Realistická plastová sada na potraviny a kuchyňské hry obsahuje různé potraviny, fazole, které lze krájet, plechovky s rajčatovou omáčkou, olivovým olejem a kečupem, lahve se sojovou omáčkou, zelené fazole, barevné hrací hrnce a pánve s kuchyňským náčiním.

Perfektní pro vaření, výuková hračka, raný vývoj pro malé děti, smyslová hračka, hraní rolí, inteligentní výuková hračka pro děti. Spokojenost zákazníka. Bezpečné pro děti: netoxické. Bezpečnostní zkouška schválena. Prémiová kvalita. Slavnosti začínají u JOYIN! Neváhejte nás informovat prostřednictvím "Kontaktovat prodejce", pokud produkty nesplňují vaše očekávání.
ZnačkaJOYIN #ad
VýrobceJOYIN #ad
Výška5.63
Délka13.43
Šířka10.43
Číslo dílu11032
Modelka11032
ZárukaČ

8. Eichhorn

#ad

12dílné, dubové dřevo, 26 x 16,5 cm, Eichhorn 100003722, Krájecí prkénko se zeleninou, krájená zelenina ze dřeva se suchým zipem, březové dřevo

#ad
Eichhorn #ad - To lze libovolně často opakovat. Vhodné pro děti od dvou let. Děti nyní mohou řezat dřevěným nožem podél drážky a tím rozdělit předměty. 12dílná sada – v sadě je dřevěný podnos o velikosti 26 × 16, feferonky, cibule, dřevěný nůž a 5 druhů zeleniny rajčata, 5 cm, lilek a mrkev ze dřeva na krájení.

Jednoduchá manipulace – zelenina se skládá ze dvou dřevěných polovin, které drží pohromadě pomocí suchého zipu. Veškeré dřevěné hračky jsou navíc pravidelně testovány nezávislými zkušebními institucemi. Prkénko k nošení – prkénko se perfektně hodí pro rozdělení dřevěných potravin a má dvě rukojeti.

Eichhorn - dřevěné hračky s tradicí - již více než 70 let vyrábíme kvalitní dřevěné hračky. Naše produkty jsou pedagogicky cenné díky kombinaci pocitu, zastrčení, tlačení a šroubování, stohování, podporují motoriku a kreativitu od nejranějšího dětství. Bezpečné – pro barvení používáme výhradně barvy na bázi vody, které jsou nezávadné. Lze jej tak snadno nosit.
ZnačkaEichhorn #ad
VýrobceSIMF5 #ad
Výška6.89
Délka2.95
Hmotnost1.36
Šířka10.63
Číslo dílu100003722
Modelka100003722
Záruka2 roky

9. D-FantiX

#ad

D-FantiX Příslušenství pro kuchyňku na hraní, hračka, hrací sada s mini nerezovou ocelí, krájení potravin pro malé děti, dívky, chlapce, vaření hračky, děti na hraní hrnců a pánví

#ad
D-FantiX #ad - Ideální výběr dárků: s touto kuchařskou hračkou si děti mohou nejen připravit jídlo podle svých představ, ale také spolupracovat se svými rodiči nebo přáteli. Perfektní doplněk k usnadnění ukládání a večerní organizace. Etří více místa pro uložení veškerého kuchyňského příslušenství, které potřebujete k předhraní.

Tato sada hraček na vaření má vše, co potřebujete, abyste svou kuchyňskou linku mohli rozjet pro nekonečnou zábavu při vaření. Pestré krájené hračky na zeleninu jsou z netoxického plastu bez zápachu, snadno se perou a mají dlouhou životnost, takže děti mohou vědět kus ducha, a vychutnávat si čas na vaření. Jednoduché skladování: tato sada hrnců a pánví se dodává s plastovým úložným kontejnerem, který je opatřen dvěma uzávěry, aby se celá kuchyňská hračka řádně uložila a zabránilo rozlití. Kreativní kuchyňské příslušenství: tato sada kuchyňského příslušenství pro děti obsahuje 3 hrnce a pánve z ušlechtilé oceli s víky, 2 mísy, 1 plastový nůž a 1 krájecí prkénko, 4 nerezové a 1 dřevěné nádobí, 1 zástěru a 1 kuchařskou čepici, 7 krájecích hraček na potraviny.

Je vhodný pro děti od 3 let, aby mohly sdílet radost a být aktivnější. Učení se hraním: skvělá kuchyňská sada hraček! děti mohou vklouznout do role kuchaře a naučit se používat kuchyňské náčiní, aby rozvíjely návyky vaření dětí a mohly se cítit svobodně vařit se svými rodiči nebo přáteli a užívat si rodinného času s rodiči. Nádobí kromě toho podporuje koordinaci rukou a očí a fantazii.
ZnačkaD-FantiX #ad
VýrobceD-FantiX #ad
Výška4.9
Délka9.6
Šířka7.6
Číslo díluAM-TG622-N
ModelkaAM-TG622-N
Záruka30denní záruka vrácení peněz a přátelský zákaznický servis 24 hodin denně

10. Battat

#ad

Battat Kinderküche Zubehör Geschirr Set und Topfset – Kinder Kochgeschirr für Spielküche – Spielzeug Küchenzubehör Spielgeschirr ab 3 Jahre 21 Teile

#ad
Battat #ad - Der behälter ist ca. Lernspielzeug: das spielen mit diesem Kochzubehör regt die Fantasie an und fördert die Kreativität. Diese küchenutensilien sind langlebig und feine ideale Ergänzung für jede Spielzeug Küche und Kaufladen.

Dieses set enthält pfannen, teigrädchen, schüssel, spatel, Kelle, Topf mit Deckel, Handrührgerät, Loeffel, keksausstecher, nudelholz, Salz- und Pfefferstreuer und die Aufbewahrungsbox. Kinder geschirrset zum spielen: Koche und backe mit dem 21-teiligen Spielzeug Set, das buntes und realistisches Kindergeschirr bietet. 34 x 20 x 13 cm groß. Das kinderspielzeug wird für kinder ab 3 Jahren empfohlen. Ein tolles geschenk set für Mädchen und Jungen zum Geburtstag und mehr.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceBranford LTD #ad
Výška5.2
Délka13.19
Hmotnost0.22
Šířka7.68
Číslo díluBT2533Z
ModelkaBT2533Z
ZárukaGesetzliche Gewährleistung