Top 10 Siebträger Kaffeemaschine – Kávovary na espreso a filtrovanou kávu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Quickmill

#ad

Kávovar na espresso Quick Mill 0820 Made in Italy zelený

#ad
Quickmill #ad - Kávovar na espresso z ušlechtilé oceli a plastu. Exkluzivní filtrační hlava "Quick Mill" z ušlechtilé oceli. Hmotnost 5, 8 kg. Výstup páry kompletně se zásobníkem vzduchu pro zahřátí nápojů nebo pro přípravu "cappuccino". Made in italy by Quick Mill.
ZnačkaQuickmill #ad
VýrobceQuickMill- Steel Model #ad
Výška12.99
Délka9.84
Šířka8.66
Číslo dílu0820

2. De'Longhi

#ad

Pro mletou kávu nebo ESE kapsle, šířka pouze 15 cm, De'Longhi Dedica Style EC 685.BK – pákový espresovač, černý, pákový kávovar na espresso s profesionálním napěňovačem mléka, nádržka na vodu 1 l

#ad
De'Longhi #ad - Praktické vlastnosti: s tlakem 15 bar se aromatické espresso uvaří s ořechově zbarveným krémem, přičemž výškově nastavitelná odkládací plocha na šálky dostačuje pro sklenice s výškou do 12 cm.

Nastavitelný systém cappuccino: nastavitelná tryska na mléčnou pěnu umožňuje snadnou přípravu krémové mléčné pěny pro perfektní cappuccino nebo caffè latte. Topný systém thermoblock: připravte espresso vždy přesně na správnou teplotu – za pouhých 40 sekund je kávovar připraven k provozu, aby se tak postaral o nezapomenutelný požitek z kávy.

Flexibilní držák sítka: s vložkami na 1 nebo 2 šálky a kávové kapsle si můžete vždy vychutnat svou nejmilejší směs kávy nebo vaši oblíbenou kapsli. Tíhlý design: pákový kávovar na espresso je široký pouze 15 cm a díky kompaktnímu designu v matném vzhledu se perfektně hodí nejen do každé kuchyně, ale současně vypadá obzvláště elegantně.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška5.87
Délka11.92
Hmotnost9.26
Šířka12.99
Číslo díluEC 685.BK
ModelkaEC685BK
Záruka24 měsíců.

3. De'Longhi

#ad

1100 W, 15 Bar Pumpendruck, Cremefarben, De'Longhi Stilosa EC235.CR Espresso Siebträgermaschine, E.S.E. Pads geeignet, 1 Liter Wassertank

#ad
De'Longhi #ad - HÖhenverstellbare tropfschale: die abnehmbare Abtropfschale ermöglicht es unterschiedlich hohe Tassen und Gläser zu verwenden - je nach ausgewähltem Getränk. BrÜheinheit aus edelstahl: die Brüheinheit aus Edelstahl macht die Maschine besonders robust, für stets hervorragenden Kaffeegenuss.

Leicht zu reinigen: der abnehmbare 1 l wassertank erleichtert das Befüllen und Reinigen. Das gerät verfügt über einen Tassenwärmer, um stets eine warme Tasse zur Hand zu haben. 15 bar pumpendruck: der pumpendruck vn 15 bar kreiert einen hervorragenden Espresso mit einem vollmundigen Aroma und einer verführerischen nussfarbenen Crema. MilchaufschÄumer: mit dem leicht zu bedienenden Milchaufschäumer lassen sich ganz einfach Cappuccinos oder andere Kaffeespezialitäten mit Milch zubereiten.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška13.5
Délka8.07
Hmotnost10.51
Šířka11.22
Číslo díluEC235.CR
ModelkaEC235.CR

4. AMZCHEF

#ad

AMZCHEF Espresso kávovar s napěňovačem mléka | pákový kávovar 20 v 1 s pákou 2 v 1, 51 mm | odnímatelná nádržka na vodu 1,3 l | kávovar na espresso, dotykový LCD displej

#ad
AMZCHEF #ad - Topný systém s dvojitým kotlem – pákový kávovar amzchef cm1666 espresso používá topný systém s dvojitým bojlerem, že jej lze zahřát v kratší době než běžný kávovar, a pokud jste hotovi s funkcí kávy, je druhý kotel připraven k napařování, což výrazně zlepšuje účinnost párovacího stroje na kávu, což znamená, takže už nemusíte čekat navíc.

S tímto inteligentním kávovarem nebyla příprava kávy nikdy tak snadná. Inteligentní lcd ovládací panel – tento kávovar se sítkem je vybaven inteligentním lcd ovládacím panelem, se kterým můžete snadno sledovat pracovní stav kávovaru espresso. Espresso kávovar s napěňovačem mléka– sítko na espreso amzchef se dodává s napěňovačem mléka, který disponuje silnou parní tyčinkou a dokáže vytvořit krémovou a sametovou mléčnou texturu mikropěny. Vylepšete chuť a snadno vytvářejte Latte Art jako barista. Jediným stisknutím tlačítka můžete přepínat mezi jednoduchými, dvojitými a manuálními možnostmi spaření.

Profesionální tlakový systém 20 bar– poloautomatický kávovar na espresso amzchef má profesionální 20bar pumpu a výkonný motor 1350 w. Sítostroj s tlakem 20 barů zajišťuje nejlepší chuťovou extrakci a nabízí stabilní tlak pro bohatší oleje. Dodávané příslušenství: kávovar na espresso, páka se 2 filtry na jeden šálek a dva šálky, odnímatelná nádrž na vodu, odměrka a uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Kompaktní design a úspora místa– malý kávovar na espresso je vhodný pro každou kuchyňskou velikost.
ZnačkaAMZCHEF #ad
VýrobceAMZCHEF #ad
Výška12.13
Délka12.99
Hmotnost8.53
Šířka6.5
ModelkaCE-CM1666

5. Rommelsbacher

#ad

110 wattů, Rommelsbacher Espresso kávovar EKS 2010 – páka, 2 – 12 porcí, funkce předspařování, filtrační vložka pro 1 nebo 2 šálky, 19 barů tlak čerpadla a mlýnek na kávu EKM 200, černý

#ad
Rommelsbacher #ad - 2 šálky. Výrobek 1: jednookruhový systém s hliníkovým tlakovým litým termoblokem, tlak čerpadla 19 barů ital. Výrobek 2: stupeň mletí individuálně nastavitelný – od hrubého po jemné, volitelný otočný na 2 – 12 porcí. Výrobek 1: vyjímatelná nádržka na vodu o objemu 1, odnímatelná tryska z ušlechtilé oceli pro horkou vodu a páru pro napěnění, 5 litru, odkapávací miska pro snadné čištění odnímatelná.

Kvalitní čerpadlo ulka, funkce předspaření pro plné aroma. Produkt 1: elektronické ovládání a kontrola hladiny vody, odkládací plocha na šálky, plnicí množství šálků lze programovat na 1 a 2 šálky, výškově nastavitelná. Výrobek 2: kryt z prvotřídního, ušlechtilého vysoce lesklého plastu s exkluzivní aplikací z ušlechtilé oceli.

Produkt 1: funkce úspory energie, led kontrolky, masivní 2 otvory páka z hliníkového tlakového odlitku, po 1 filtrační vložce z ušlechtilé oceli pro 1 resp. Produkt 2: transparentní nádoba na zrna s ochranným víkem na aroma, plnicí množství: 250 gramů, vyjímatelná nádoba na zachytávání prášku. Výrobek 2: tichý, robustní a aromický kotoučový mlýnek, 2 kvalitní brusné kotouče z oceli.
ZnačkaRommelsbacher #ad

6. Cecotec

#ad

Objem 1,2 litru, 1350 W, parní hrnec, automatický režim na 1-2 kávy, Cecotec Express Cafelizzia 890 Dark Espresso a cappuccino, termoblokový systém, 20 bar

#ad
Cecotec #ad - Včetně otočné parní trysky s ochranou, aby se mléko rozšlehalo podle libosti a získalo ideální pěnu pro vaši kávu. Odnímatelná odkapávací miska pro rychlé čištění. Odnímatelná nádrž na vodu o objemu 1, 2 litru.

Vytváří horkou vodu s optimální teplotou pro čaj. Systém rychlého ohřevu thermoblock zajišťuje, že je teplota udržována v optimálním rozsahu, aby byla zachována nejlepší káva. Ohřívač šálků z ušlechtilé oceli. Espresso kávovar s elegantním a kompaktním designem pro milovníky dobré kávy. Páka s dvojitým výstupem a dvěma filtry pro automatickou přípravu jednoho nebo dvou šálků kávy.

Energeticky úsporný systém s automatickým vypínáním a funkcí Stand-by. Kontrolky pro každou funkci. Umožňuje výrobu všech druhů kávy s maximálním výkonem 1350 W a vytváří také horkou vodu na čaj. Výkonné 20barové tlakové čerpadlo s technologií ForceAroma zajišťuje nejlepší krém a vynikající aroma u každé kávy. Vhodné pro šálky na espresso a snídaňové šálky.
ZnačkaCecotec #ad
VýrobceCecotec #ad
Výška13.98
Délka14.65
Hmotnost8.6
Šířka7.8
Číslo dílu01625
Modelka01625

7. Black+Decker

#ad

Espressomaschine, Thermoblock-Schnellerhitzung, schwarz, 1.200W, Edelstahl, Milchaufschäumer, gemahlener Kaffee oder Kaffepads, 15 Bar, Black+Decker BXCO1200E

#ad
Black+Decker #ad - 15 bar: hochleistungs-espressomaschine mit 15 bar druck und 1200 W Leistung für die Zubereitung eines konsistenten und hochwertigen Espressokaffees. Vaporizer: edelstahl-milchaufschäumer mit cappuccino-Griff, um eine gute glatte Milchcreme zu machen. Sie bereitet jede Art von Kaffee auf Knopfdruck zu.

Schneller Start und Kaffeefluss. Komplett: super komplette kaffeemaschine mit Warmhaltefläche zum Aufbewahren und Erhitzen von Tassen, beleuchtetem Drehregler zur einfachen Auswahl und herausnehmbarer Tropfschale mit Füllstandsanzeige, leicht zu reinigen. Sowohl für gemahlenen Kaffee als auch für Papierpads geeignet. Schnellstart: heizung durch thermoblocksystem mit Edelstahlrohren, die das Wasser in wenigen Sekunden auf die ideale Temperatur erhitzen. Nachdem der espresso bezogen wurde, nehmen sie die tropfschale vorsichtig aus der Maschine, dass kein Wasser im Heizsystem steht.

Dadurch wird sichergestellt, leeren Sie sie und setzen Sie sie wieder ein. Nachdem sie einige tassen espresso zubereitet haben, erzeugt die Maschine automatisch etwas Dampf und drückt das restliche Wasser aus der Pumpe in die Tropfschale. Gemahlener kaffee oder pods: espressomaschine mit Filterhalter und zwei Filtern, um einen oder zwei Kaffees gleichzeitig zuzubereiten. Genießen sie professionelle Cappuccinos, Café Lattes und Café Crèmes.
ZnačkaBlack+Decker #ad
VýrobceBlack+Decker #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost6.61
Šířka0
Číslo díluES9200010B
ModelkaES9200010B
ZárukaZwei jahre vom hersteller.

8. Black+Decker

#ad

Kaffee für 10 Tassen, das den Kaffee nicht umrührt, 1,25 Liter, Edelstahl, wachsendes Füllsystem, Beibehaltung der Temperatur, 870 W, Black+Decker BXCO870E, Filterkaffeemaschine

#ad
Black+Decker #ad - Einfache bedienung: starten sie die Kaffeemaschine für die Kaffeezubereitung oder den Widerstand, um die Kanne mit nur inem Klick wieder aufzuheizen. Permanenter herausnehmbarer Filter: keine Ersatzteile erforderlich und erleichtert die Reinigung; enthält auch einen herausnehmbaren und waschbaren Siebträger.

Hohes fassungsvermögen und beibehaltung der temperatur: kanne mit einem hohen Fassungsvermögen von 1, 25l für die Zubereitung von bis zu 10 Tassen Kaffee, der dank des in der Kaffeemaschine enthaltenen versteckten Widerstands bis zu 40 Minuten lang warm bleibt.

Oberflächen aus edelstahl: die Frontplatte ist mit einer eleganten Anti-Fingerprint-Beschichtung aus Edelstahl versehen. Soft filling und anti-drip systems: soft-filling-system oder wachsendes Füllsystem vom Boden der Kanne, mit dem die Kaffeemaschine den Kaffeeausfluss stoppt, wenn sie feststellt, und Anti-Drip-System, dass die Kanne entfernt wurde.
ZnačkaBlack+Decker #ad
VýrobceBlack+Decker #ad
Výška19.69
Délka3.94
Hmotnost4.25
Šířka18.9
Číslo díluES9200030B
ModelkaES9200030B
ZárukaZwei jahre vom hersteller.

9. Cecotec

#ad

Tlakové čerpadlo 20 bar, 2 topné systémy, manometr, držák dvojitého výstupního filtru a 2 filtry Basic, Cecotec Kávovar Cumbia Power Espresso 20 Barista Aromax. Výkon 2900 W

#ad
Cecotec #ad - S cecotec power espresso 20 získáte výkonný kávovar na espresso, se kterým kromě espresa a cappuccina připravíte zcela snadno kávu všeho druhu, tlakové čerpadlo 20 bar a výkon 850 W.

Profesionální spařovací skupina: skládá se z 1 dvojitého ramene pro současnou přípravu 1 nebo 2 šálků kávy, 1 espresso, 1 trysky na silné mléko a 1 odnímatelné nádržky na vodu o objemu 1, 5 litru. Pořiďte si nejlepší krém a maximální aroma, včetně nastavitelného odpařovače pro vaši ochranu: napěnění mléka, horkou vodu pro nalévání nebo ohřev kapalin.

Díky kontrolkám lze snadno ovládat každou funkci. Ohřívač šálků pro uložení a ohřívání šálků, včetně odměrky na kávu s lisem na mlýnek na kávu, vyjímatelná sběrná miska pro snadné čištění. Součástí dodávky je bezpečnostní ventil, aby vůbec nevznikl příliš velký tlak a včas se uvolnil automatický tlak.
ZnačkaCecotec #ad
VýrobceCecotec #ad
Výška12.6
Délka12.6
Hmotnost4.41
Šířka10.24
Číslo dílu01503
Modelka01503
Záruka2 roky výrobce.

10. De'Longhi

#ad

Vč. tradiční trysky na mléčnou pěnu, ohřívač šálků a funkce teplé vody, Páka na espresso De'Longhi Active ECP 33.21.BK – profesionální kávovar na espresso s hliníkovou úpravou, černý

#ad
De'Longhi #ad - 3 sítkových vložek od De'Longhi. Přesvědčivé doplňky: příslušenství, jako jsou přídavné filtrační vložky a tamper, lze uložit do stroje prostorově úsporně.

Manuální systém cappuccino: tradiční tryska na mléčnou pěnu mísí páru, vzduch a mléko do obzvlášť krémové pěny pro perfektní cappuccino ve vlastním domě. Rozsah dodávky: 1 x pákový espresovač active ecp3321bK v černé barvě vč. Exkluzivní espresso pro doma: profesionální držák páky zajišťuje konstantní teplotu kávy a plný rozvinutí aroma během přípravy až do šálku. Tradiční sítkový nosný stroj: díky tlaku 15 barů zajišťuje přístroj aromatické espresso s perfektní krémovou krémem.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška14.17
Délka10.04
Hmotnost9.06
Šířka12.4
Číslo díluECP33.21
ModelkaECP33.21
Záruka24 měsíců.