Top 10 Shark Akku Staubsauger Anti Hair Wrap – Elektrické smetáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Shark

#ad

Shark Bezdrátový vysavač IZ201EUT 40 minut provozu, 0,7 l, Anti Hair Wrap, zvířecí chlupy, 26 × 24,5 × 118 cm, tyrkysový

#ad
Shark #ad - Záruka výrobce 5 let 2 roky záruka na baterii. Koberec a tvrdé podlahy – duoclean klouže po všech podlahách, aniž byste museli měnit podlahovou hubici.

UpozornĚnÍ- další informace naleznete v příručkách k produktu a dokumenty. Výdrž až 40 minut* – vyjímatelnou baterii lze nabíjet kdekoliv. Flexibilní flexologická sací trubka pro snadné čištění pod nábytkem; lze ji složit volně stojící. Bezdrátový vysavač s technologií anti hair wrap pro domácnosti s domácími zvířaty – během čištění se do kartáčových koleček nezachytávají žádné vlasy.
ZnačkaShark #ad
VýrobceShark #ad
Výška46.46
Délka10.24
Hmotnost9.04
Šířka9.65
Číslo díluIZ201EUT
ModelkaIZ201EUT
Záruka2 roky výrobce.

2. Shark

#ad

Výdrž 60 min, růžové zlato/antracit, spár & vícepovrchové nástavce, Shark Bezkabelový akumulátorový vysavač Stratos, PowerFins Plus, bezdrátový vysavač Anti-Hair-Wrap & CleanSense IQ vysavač, IZ400EU

#ad
Shark #ad - V režimu eco-power, s nemotorizovaným nástavcem. Růžové zlato / antracit. Duoclean + powerfins plus: nejlepší odstraňování chloupků od shark. Doba provozu až 60 minut*: odnímatelnou baterii lze nabíjet kdekoliv.

Clean sense iq: rozpozná nečistoty, které nevidíte, a automaticky upraví čisticí výkon tak, aby absorboval až o 50 % více nečistot ve srovnání s Shark IZ400EU v režimu ECO. Režimy pro koberce a tvrdé podlahy. Díky duoclean jednoduše kloužete sem a tam mezi různými podlahami jako koberec a tvrdé podlahy. Včetně: bezdrátový vysavač shark stratos, sáček. Ant-hair-wrap odstraňuje chloupky z válečku kartáčku během čištění.

Skrytý prach je viditelný pomocí LED světel. Ruční čištění: stisknutím tlačítka se promění v ruční vysavač, který se s dodávaným příslušenstvím perfektně hodí pro čištění schodů, čalouněného nábytku, auta a ještě více. 5 let záruka: 2 roky baterie, pokud se zaregistrujete u Shark. Hmotnost 3, štěrbinové a vícepovrchové nástavce, nabíjecí stanice, 1 baterie, antialergenní kartáč, 97 kg.
ZnačkaShark #ad
VýrobceShark #ad
Hmotnost11.27
Číslo díluIZ400EU
ModelkaIZ400EU
Záruka5 let.

3. Shark

#ad

Multi-povrchová a štěrbinová hubice 20 cm,, Shark Bezdrátový akumulátorový vysavač, Anti-Hair-Wrap, bezdrátový vysavač DuoClean s motorizovaným nástavcem zvířecích chlupů, výdrž baterie 60 min

#ad
Shark #ad - Lze jej snadno čistit pod nábytkem a lze jej složit pro kompaktní, volně stojící skladování. 5 let záruka: 2 roky na baterie. Technologie anti-hair wrap: odstraňuje chloupky z válečku kartáčku během čištění. Led světlomety osvětlují skrytý prach.

Perfektní pro dlouhé a krátké vlasy i pro zvířecí chlupy. Ohýbá se, takže to nemusíte: flexology čisticí tyč je ohebná, aby se dostala kamkoliv. Režimy pro koberce a tvrdé podlahy. Duoclean & powerfins nasávají vlasy a nečistoty a uvolňují pevně usazený prach z tvrdých podlah. Flexibilní a lehký: shark bezdrátový tyčový vysavač s o 50 % větším sacím výkonem ve srovnání s shark IZ201EU; přemění se na lehký ruční vysavač s motorizovaným nástavcem na zvířecí chlupy, nástavec na spáry a vícepovrchový nástavec.

Zahrnuje: akumulátorový vysavač shark s technologií anti-hair- wrap, podlahová hubice duoclean, motorizovaný nástavec na zvířecí chlupy, štěrbinová hubice a vícevrstvý nástavec. Hmotnost: 4, 1 akumulátor a nabíječka, 58 kg. Doba provozu až 60 minut*: odnímatelnou baterii lze nabíjet kdekoliv, na vysavači nebo venku. Erná/červená. V režimu eco power, s nemotorizovaným nástavcem. Při registraci u Shark.
ZnačkaShark #ad
VýrobceShark #ad
Výška46.46
Délka9.65
Hmotnost10.1
Šířka10.24
Číslo díluIZ300EUT
ModelkaIZ300EUT
Záruka2 roky výrobce.

4. Shark

#ad

Polstrování a štěrbiny, hubice pro domácí zvířata, výdrž 50 min, prachový nástavec, bezdrátový vysavač DuoClean, Shark Bezdrátový vysavač 0,6 l s technologií Anti-Hair-Wrap, Powered Lift Away, modrý

#ad
Shark #ad - Perfektní pro dlouhé, krátké a zvířecí chlupy. V režimu eco-power, s nemotorizovaným nástavcem. Hmotnost: 5, 5 kg barva: Stříbrná. Led světlomety osvětlují skrytý prach. Obsahuje: shark bezdrátový vysavač, kartáč na prach, akumulátor a nabíječka zástrčka eu, nástavec na zvířecí chlupy, hubice na polstrování a štěrbiny.

Technologie anti-hair wrap: odstraňuje vlasy z válečku během čištění. 5 let záruka: 2 roky na baterii. K2. Led světlomety osvětlují skrytý prach. Při registraci u Shark. Pro všechny podlahy: 2 kolečka kartáčů pracují společně v hlavici podlahy shark's duoclean pro klouzání po kobercích a tvrdých podlahách a přitom zachycují velké i malé částečky nečistot.

Režimy koberců a tvrdých podlah. Doba provozu až 50 minut*: vyjímatelnou baterii nabijte všude, na vysavači nebo venku. Stává se přenosným vysavačem: s funkcí lift-away můžete bez problémů čistit pod nábytkem, pohovkami, ve výškových nadmořských výškách a mnoha dalšími. Antialergenní kompletní ošetření zachycuje prach a alergeny.
ZnačkaShark #ad
VýrobceShark #ad
Výška42.52
Délka10.24
Hmotnost19.53
Šířka9.84
Číslo díluICZ160EUT
ModelkaICZ160EUT

5. Shark

#ad

S tryskou do spár, lehký, bílá/bronzová IW3611EU, Shark Detect Pro bezdrátový akumulátorový vysavač s FloorDetect, výdrž 60 minut, flexibilní, bezkabelový vysavač proti vlasům, 2l Auto Empty systém

#ad
Shark #ad - Hluboké čištění pro všechny podlahy: Čistič podlah quadclean s technologií anti-hair Wrap odstraňuje hrubé nečistoty, vlasy a prach. Floordetect se přizpůsobí vlastnostem půdy. 4 technologie pro hloubkové čištění: dirtdetect zvyšuje výkon při skrytých nečistotách.

Silná sací síla + inteligentní detekce nečistot: tento lehký, bezdrátový akumulátorový vysavač pro důkladné hloubkové čištění se sám vyprázdní. Hmotnost: 2, 78 kg. Vyprázdní a nabíjí po každém čištění: udrží nečistoty a usazeniny až 45 dní v 2litrové nádobě s protizápachovou technologií a antialergenním Complete Seal. Výdrž až 60 minut testováno v režimu ECO, jemné nečistoty, s nemotorizovaným nástavcem.

Lightdetect svítí tmavá místa. Silný čisticí výkon. 25 % lehčí ve srovnání s Shark IZ400 Obsahuje: vysavač shark detect pro iw3611eu, 2l auto-empty basis & nabíjecí stanice zástrčka EU, štěrbinová hubice. Během skladování se znovu nabíjí. Edgedetect zdvojnásobuje sací sílu na hranách. Bílá/mosaz.
ZnačkaShark #ad
VýrobceShark #ad
Výška42.99
Délka13.9
Hmotnost6.26
Šířka10.39
Číslo díluIW3611EU
ModelkaIW3611EU

6. Shark

#ad

Bílá/námořnická modrá, anti-Hair-Wrap & PowerFins, výdrž 40 min, LED displej, Shark Bezdrátový akumulátorový vysavač s FloorDetect, bezdrátový vysavač a režim ručního vysavače se štěrbinovou hubicí

#ad
Shark #ad - Bílá/námořnická modrá. Doba provozu až 40 minut*: vyjímatelná baterie. Ruční čištění: promění se v ruční vysavač a snadno čistí schody, pohovky, v autě i do výšky.

Led displej. V režimu eco power s nemotorizovaným nástavcem. Ideální pro byty s kobercovými a tvrdými podlahami. Odstraňuje chloupky z válečku kartáčku během čištění. Zahrnuje: shark bezdrátový akumulátorový vysavač bu1120eu, štěrbinová hubice. Hmotnost: 2, nabíječka EU zástrčka, 6 kg. 5 let záruka: 2 roky baterie, pokud se zaregistrujete u Shark. Analýza podlahy: rozpozná typ podlahy a optimalizuje výkon tím, že rychlost válečku kartáče se automaticky přizpůsobí typu podlahy. Powerfins + technologie proti vlasům: kartáčový váleček proniká hluboko do koberců a působí přímo na tvrdé podlahy.
ZnačkaShark #ad
VýrobceShark #ad
Hmotnost5.84
Číslo díluBU1120EU
ModelkaBU1120EU

7. Shark

#ad

Shark Bezdrátový akumulátorový vysavač, vysavač DuoClean bezdrátový s multiplochým nástavcem a štěrbinovou hubicí 20 cm, výdrž 120 min 2 baterie, kartáč proti alergenům,, Anti-Hair-Wrap

#ad
Shark #ad - 2 vyměnitelné baterie: vychutnejte si až 120 minut provozu* a nabijte vyjímatelné baterie na nebo mimo vysavač *při použití dvou baterií postupně v režimu Eco Power s nemotorizovaným nástavcem. Flexibilní a lehký: bezdrátový akumulátorový vysavač shark s o 50 % větším sacím výkonem ve srovnání s Shark IZ201EU; promění se v lehký ruční vysavač se štěrbinovým a vícepovrchovým nástavcem.

Perfektní pro dlouhé a krátké vlasy i pro zvířecí chlupy. Ohýbá se, aby se dostala kamkoliv. Duoclean & powerfins nasávají vlasy a nečistoty a uvolňují pevně usazený prach z tvrdých podlah. Lze jej snadno čistit pod nábytkem a lze jej složit pro kompaktní, takže to nemusíte: Flexology čisticí tyč je ohebná, volně stojící skladování.

Obsahuje: bezdrátový akumulátorový vysavač shark s technologií anti-hair-wrap, štěrbinová hubice, vícevrstvý nástavec a antialergenní kartáč. Technologie anti-hair wrap: odstraňuje chloupky z válečku kartáčku během čištění. Hmotnost: 3, podlahová hubice duoClean, 2 akumulátory a dvojitá nabíječka, 93 kg. Erná/stříbrná. 5 let záruka: 2 roky baterie, pokud se zaregistrujete u Shark.
ZnačkaShark #ad
VýrobceShark #ad
Výška46.46
Délka10.24
Hmotnost10.1
Šířka9.65
Číslo díluIZ320EU
ModelkaIZ320EU
Záruka2 roky výrobce.

8. Shark

#ad

Akumulátorový ruční vysavač, s technologií Anti Hair Wrap, motorizovaný nástavec se zvířaty, doba provozu 32 min, modrá, Shark WandVac System 2 v 1 ruční vysavač bezdrátový, spárami a několika povrchy

#ad
Shark #ad - Proměňte jej z režimu podlahy na ruční režim a bez problémů vyčistíte pracovní desky, měkký nábytek, vysoké stropy a podlahu. Výdrž až 32 minut v režimu ECO, s nemotorizovaným nástavcem.

Režim handheld: 70 vzduchových wattů výkonné sací síly v ultralehkém ručním vysavači testováno v režimu Boost podle IEC 62885-2, cl 5. 8. Vždy při nabíjení: nabíjí se během skladování na základně. Všestranný: štíhlý bezdrátový čisticí systém 2 v 1. Zahrnuje: bezdrátový ruční vysavač shark wandvac zástrčka eu, motorizované zvířecí chlupy, štěrbiny a vícepovrchový nástavec, 2 baterie. Hmotnost 920 g, nabíjecí stanice, šedá. Podlahový režim: technologie anti hair wrap pomáhá rychle odstranit drobky, prach a zvířecí chlupy z podlahy a perfektně se hodí k čištění neočekávaných nečistot.
ZnačkaShark #ad
VýrobceShark #ad
Výška43.7
Délka11.42
Hmotnost8.95
Šířka10.04
Číslo díluWV362EUT
ModelkaWV362EUT
Záruka2 roky výrobce.

9. HOMPANY

#ad

Koberec, zvířecí, vzpřímený, 5 otvorů s vysokou účinností, HOMPANY Akumulátorový vysavač 500 W/40 000 Pa, až 55 minut, bezdrátový vysavač s dotykovým displejem, vysavač s rukojetí pro tvrdé podlahy

#ad
HOMPANY #ad - Není nutné instalovat nástěnný držák, čímž se účinně zabrání poškození stěny a uživatelé nájemních domů jsou velmi uživatelsky příjemní. Nabíjení trvá 4 hodiny a může běžet autonomně od 20 minut maximální sací výkon až 55 minut minimální sací výkon. Inteligentní chybová hlášení vám mohou pomoci intuitivněji porozumět problémům s akumulátorovými chlupy a usnadnit pravidelné čištění a údržbu.

Silná sací síla + dlouhá výdrž baterie vysavač smartvac 12 používá extrémně tichý motor 500 w, dlaždic, zvířecích chlupů, který může poskytnout silný sací výkon až 40 000 pa. Usnadňuje a usnadňuje čištění sevýrazně zlepšit efektivitu. 3 režimy vysávání splňují požadavky na čištění podlah z tvrdého dřeva, koberců s krátkým vlasem, schodišť atd. Pokud byste při používání výrobku narazili na potíže, dejte nám prosím šanci a my vám pomůžeme problém rychle vyřešit. Zobrazení zbývajícího výkonu v reálném čase vám může pomoci lépe zachytit rytmus čištění a smysluplně rozdělit zbývající výkon. Spora času + úspora práce v porovnání s běžnými akumulátorovými vysavači má rotující kartáč tento akumulátorový vysavač plně sametovou konstrukci válečku, který výrazně zvětšuje kontaktní plochu mezi podlahovým kartáčem a podlahou; vestavěný motor podlahového kartáče 5C má vyšší rychlost a je vybaven "trakcí", čímž se snižuje zatížení svalů o 16 %, posunutí dopředu.

Tyčový vysavač používá 5 děr separační a 5vrstvý filtrační systém, který dokáže filtrovat 99, 3 mikrometrů, 98 % prachu a bakterií pod 0, čímž se snižuje ucpání filtru a prodlužuje životnost motoru vysavače. Zákaznický servis 7 x 24 h zákazníci hompany mají 2 roky zákaznického servisu + 1 rok vrácení a výměny.
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška44.09
Délka9.83
Hmotnost6.39
Šířka8.46
Číslo díluAC-BILL-16
ModelkaSmartvac 12

10. HOMPANY

#ad

Akumulátorový vysavač výdrž až 60 min, 500 W vysavač s dotykovým displejem a kartáčem Anti-Tangle, 1,5l tyčový vysavač pro tvrdé podlahy/koberce/zvířecí chlupy/auto/domov, Bezdrátový vysavač 40 000 Pa

#ad
HOMPANY #ad - Silný sací výkon 40 000 pa vysavač s rukojetí má vylepšený motor 500 w, který dosahuje až 180 000 otáček za minutu bezprecedentního cyklónového sacího výkonu 40 kPa, což výrazně zlepšuje provozní efektivitu. Podlahový kartáč s vestavěným, nezávislým motorem je na obou koncích opatřen malými drážkami, aby bylo dosaženo většího sacího výkonu a usnadnilo čištění okrajů.

Kromě toho jsou zvětšené symboly vhodné pro lidi středního věku, starší osoby a osoby s krátkozrakostí. Snadno absorbuje prach, zvířecí chlupy a nečistoty z vašich podlah a koberců a zajišťuje tichý a efektivní zážitek z čištění, drobky, díky kterému bude váš domov vypadat jako nový. Plné nabití trvá pouze 4–5 hodin. 1, 99% filtrace + 1, 5l nádoba na prach tyčový vysavač má dvojitou vírovou strukturu a cyklónové oddělení je efektivnější. Můžete se dotknout obrazovky a nastavit sací výkon, v reálném čase zjistit provozní stav akumulátorového vysavače a užívat si inteligentního čištění.

Ideální pro alergiky a majitele domácích zvířat. Vysavač může nepřetržitě chodit 20 maximální sací výkon ~ 60 minut minimální sací výkon, což z něj dělá ideální první volbu pro velké práce a úklid celého domu. Kartáč 2 v 1 anti tangle vysavač zvířecích chlupů má kombinaci rotujících v kartáčů s měkkými a tvrdými štětinami a kartáčů 5c s česanými zuby, které zajišťují lepší vniknutí vlasů do větracích kanálků a efektivně snižují rozcuchání. Doba provozu 60 minut tento bezšňůrový vysavač neobsahuje běžné 6–7 článků a rozšiřuje kapacitu baterie na 8 × 2500 mah, čímž efektivně vyřeší problém nedostatečné výdrže baterie.
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška13.8
Délka9
Hmotnost9.13
Šířka4.8
Číslo díluV15A
ModelkaSmartvac 11
Záruka√ 2 roky záruka na produkt + doživotní technická podpora (support@hompany. top).