Top 10 Rudergeräte für zu Hause Klappbar – Veslovací trenažéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Concept2

#ad

černá, Concept2, veslovací trenažer Indoor Rower

#ad
Concept2 #ad - Přesné zobrazení výkonu díky monitoru PM5. Trénink celého těla šetrný ke kloubům pro doma, od světového lídra v oblasti veslařského sportu. Suv mezi veslovacími trenažéry:díky výšce je nasedání a sesednutí snadné.
ZnačkaConcept2 #ad
VýrobceConcept2 #ad
Výška14
Délka96
Hmotnost57.32
Šířka24
Číslo dílu2712
Modelka2712
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Neezee

#ad

Voda se stojanem na tablety, veslovací trenažér na doma s hliníkovou kolejnicí, Neezee Veslovací trenažér, odpor vody a LCD displej, veslovací trenažér

#ad
Neezee #ad - Umění vody usnadňuje trénink, což nezpůsobuje žádné nepříjemné zvuky motoru nebo řetězu. Veslovací trenažér doma: neezee se specializuje na vývoj a design velkých fitness přístrojů, vlastnosti a funkce. Efektivní dodávka: naše veslovací trenažéry jsou u všech objednávek odeslány ještě tentýž den z našeho skladu na německém skladu, s efektivní expedicí a rychlými dodací lhůtami, abyste mohli naše kvalitní veslovací trenažéry ještě rychleji zažít.

Zřídili jsme speciální online servisní tým, který vám s tímto veslovacím trenažérem pomůže. Odpor vody zajišťuje přirozený a stabilní veslovací zážitek při každém veslovacím pohybu; stupeň odporu závisí na množství vody a rychlosti vašeho veslování. Dlouhodobý zákaznický servis: slibujeme, že poskytneme celoživotní zákaznický servis pro veslovací trenažér Neezee. Kromě toho jsou chráněny kolenní a hlezenní klouby a efektivně se budují svaly, ale také lépe tvaruje tělo. Trénink celého těla: veslovací trenažér nabízí vysoce intenzivní aerobní a anaerobní kombinovaný trénink celého těla.

Při každém veslovacím pohybu trénuje více než 85 % svalových skupin celého těla – včetně zad, nohou, paží, čímž se nejen spaluje tuk, koordinace a výbušná síla, břišních a hýžďových svalů. Robustní a s dlouhou životností: vnitřní veslovací trenažér je prakticky bezúdržbový a díky ocelovému rámu je extrémně robustní a s dlouhou životností a maximální zatížitelnost je 150 kg. Jednoduchá montáž: veslovací trenažér je dodáván z 80 % předinstalovaný a může ho jedna osoba postavit pouze během 10 minut.
ZnačkaNeezee #ad
VýrobceNeezee #ad
Výška34.25
Délka71.65
Hmotnost66.14
Šířka17.72

3. JOROTO

#ad

Bluetooth, veslovací trenažér, LCD displej, JOROTO Veslovací trenažér pro domácnost se vzduchem a magnetickým odporem, max. velikost uživatele do 210 cm

#ad
JOROTO #ad - Jednoduše šlápněte na uvolňovací podložku a zvedněte konec kolejnice. Uživatelská velikost až 210 cmdélka kolejnice 125 cm je vhodná pro téměř všechny uživatele. Tento jedinečný design vám nabízí přirozený, který vzniká magnetickým odporem, ale také si užijete rostoucí intenzitu, hladký a tichý trénink.

10stupňově nastavitelný odpor použijte závodní rukojeť pro přizpůsobení odporu, jedinečný duální odporový systém se setrvačníkem, který nabízí silnější odpor než běžné veslovací trenažéry pro domácí použití. Přenosná rukojeť a vestavěná přepravní kola zajišťují snadné a pohodlné uložení a pohyb. Oxid hlinitý materiál odolný proti opotřebení účinně zabraňuje poškrábání. Hmotnostní kapacita: 160 kg. Lcd displej veslovacího trenažéru pro domácnost zajišťuje přesnost času, celkových úderů, otáček, které podporují protokol FTMS, úderů, času/500 m, kalorií, tepu atd.

Tým zákaznické podpory odpoví do 24 hodin! Usilujeme o 100% spokojenost zákazníků. Podporuje mapu kinapoložte svůj mobilní telefon nebo ipad na držák tabletu veslovacího stroje a získejte pohlcující pohyb veslování přes bluetooth spojení se všemi aplikacemi, vzdálenosti, jako např. Celoživotní zákaznická podporazískáte více než jen rowing machine. Kinomap. Ergonomické sedadlo je velmi pohodlné a prodyšné i při dlouhém používání.
ZnačkaJOROTO #ad
VýrobceJOROTO #ad
Výška22.83
Délka56.69
Hmotnost94.8
Šířka12.99
Číslo díluMR60
ModelkaMR60

4. SportPlus

#ad

Tichý a bezúdržbový magnetický brzdový systém, SportPlus Domácí veslovací trenažér s 8 stupni, do 150 kg, kompaktní displej

#ad
SportPlus #ad - Tak přístroj po tréninku zmizí z dohledu, které mohou dorazit v různých časech. Dodává se ve dvou balících, 5 cm lze přístroj zcela jednoduše odrolovat a uložit. Abyste měli ze svého přístroje dlouho radost, abychom zajistili dlouhou životnost vašeho přístroje.

Všechny součásti jsou přesně umístěny, aby nic nezarapalo nebo neřeklo. Připojte k přístroji prsní pěnu 5 kHz, abyste měli svůj tep vždy na očích. Pociťte nyní rozdíl! tichý trénink při veslování můžete kromě toho bez problémů sledovat televizi a ani sousedé si nebudou stěžovat, protože veslovací trenažér je naprosto tichý. Stačí se rozhlédnout v našem obchodě na Amazonu! K dostání je také příslušenství SportPlus např. Prosíme o pochopení, že balíky proto mohou dorazit v různých časech.

Pokud máte dotaz, uchováváme na skladě stálé zásoby spotřebních a náhradních dílů, postará se o to náš servis v Hamburku rád osobně. Prostorově úsporný a snadno uložený. To pro vás – již 20 let vyrábí firma sportplus kvalitní sportovní vybavení s dlouhou životností. Odpor lze regulovat v 8 stupních, takže se můžete s rostoucím tréninkovým pokrokem stále více zvyšovat. Ve složeném stavu cca 121 × 48 × 144, ale stejně rychle se přestavě.
ZnačkaSportPlus #ad
VýrobceSportPlus #ad
Výška21.26
Délka80.71
Hmotnost63.93
Šířka19.29
Číslo díluSP-MR-1300-B
ModelkaSP-MR-1300-B
Záruka2 roky

5. SportPlus

#ad

SportPlus | Vodní veslovací trenažér pro domácnost z přírodního masivního dřeva dub | dřevěný veslovací trenažér s tréninkovým počítačem kompatibilní s aplikací, vysoká kvalita a nadčasový design

#ad
SportPlus #ad - Nastavitelné podnožky navíc zvyšují komfort. Chytrý a propojitelný chytrý tréninkový počítač poskytuje přehled všech relevantních tréninkových údajů a nabízí různé tréninkové režimy. Přepravní kolečka z gumy chrání podlahu a zjednodušují polohování.

Snadné použití stačí krátká rukojeť a veslovací trenažér ze dřeva lze umístit do svislé polohy, která šetří místo. Montážní rozměry: cca 210 × 57 × 78 cm s rozloženým držákem tabletu. 180 kg a velikosti až 200 cm na něm můžete bezpečně trénovat. Pokud máte dotaz, uchováváme na skladě stálé zásoby spotřebních a náhradních dílů, postará se o to náš servis v Hamburku rád osobně. Robustní a udržitelný materiál dub se navíc vyznačuje dlouhou životností.

Efektivní trénink vysoce kvalitní komponenty zajišťují plynulý pocit veslování a umožňují efektivní trénink celého těla. Jednoduchá montáž pomocí našich videí k montáži. Mapa kina. Každý veslovací vlak je tak realistický – jako na vodě. Navíc má přístroj velmi dlouhou životnost a je k dispozici mnoho náhradních dílů. Design a kvalita náš vodní veslovací trenažér sp-wr-1800 je vyroben z kvalitního dubového dřeva a zaujme svým vynikajícím zpracováním.
ZnačkaSportPlus #ad
Výrobcesportplus+ #ad
Výška30.71
Délka82.68
Hmotnost59.52
Šířka22.44
Číslo díluSP-WR-1800
ModelkaSP-WR-1800
Záruka2 roky

6. Neezee

#ad

Neezee Veslovací trenažér na doma, veslovací trenažér se stojanem, veslovací trenažér, vodním odporem a LCD displejem, veslovací trenažér, voda s kolejnicí z ušlechtilé oceli

#ad
Neezee #ad - Zákaznický servis slibujeme, že poskytneme celoživotní zákaznický servis pro veslovací trenažér. Realistický veslovací zážitekveslovací trenažér je vybaven vodním odporem, což zajišťuje, a zvuk vody usnadňuje trénink, aby simuloval skutečný veslovací zážitek pro veslování, stupeň odporu závisí na množství vody a rychlosti vašeho veslování, který byl vyvinut tak, že se neobjeví žádné obtěžující zvuky motoru nebo řetězu, takže získáte realističtější a efektivnější zážitek z veslování.

Tento nejnovější kvalitní veslovací trenažér je robustní a s dlouhou životností, což z něj dělá vynikající fitness přístroj na doma. Ergonomicky široké sedadlo je pohodlné a měkké, díky kolejničce z ušlechtilé oceli je velmi hladká a tichá, když sedadlo klouže, aniž by rušilo rodinu. Veslovací trenažér pro domácnostneezee se zaměřuje na vývoj a design velkých fitness přístrojů a byl testován 100 fitness trenéry a 2000 fitness nadšenci pro zlepšení designu, funkčnosti a funkcí. Jednoduchá montáž a úspora místa vodní veslovací trenažér se dodává smontovaný z 80 %.

Díky zabudovaným kolečkům lze veslovací trenažér snadno pohybovat. Ve srovnání s jinými tréninkovými zařízeními, jsou veslovací trenažéry mnohem efektivnější a mohou vám lépe pomoci spalovat tuk, jako je běžecký pás, paží, včetně zad, budovat svaly a odbourávat stres. Lze jej propojit s inteligentními tréninkovými aplikacemi jako kinomap a Fitshow, kalorie, a držák přístroje vám umožní umístit telefon a IPAD a užívat si videa nebo hudbu během tréninku. Efektivní dodávka naše veslovací trenažéry jsou zasílány ze skladů v německu ve stejný den s efektivní expedicí a rychlou dodací lhůtou, takže si můžete naše kvalitní veslovací trenažéry rychleji zažít.
ZnačkaNeezee #ad
VýrobceNeezee #ad
Výška34.25
Délka71.65
Hmotnost29.5
Šířka17.72
Číslo díluTG001B
Záruka3 roky

7. SportPlus

#ad

Skládací, až150 kg hmotnosti uživatele, počítač vč. 5 kHz pulzního přijímače, SP-MR-008, bílá, Veslovací trenažér SportPlus

#ad
SportPlus #ad - Vysoká setrvačnost cca 8 kg umožňují plynulý tah veslování. Abyste měli ze svého nového přístroje dlouho radost, uchováváme na skladě stálé zásoby spotřebních a náhradních dílů, abychom zajistili dlouhou životnost a udržitelnost. Tréninkové údaje vám pomohou trénovat vždy na správné úrovni.

Veslovací trenažér náš veslovací trenažér sp-mr-008 přesvědčí již mnoho vášnivých milovníků fitness díky své nekompromisní kvalitě a autentickému veslování. Tréninkový počítač kvalitní lcd displej tréninkového počítače poskytuje na první pohled čas, kalorie, údery vesla/minu, vzdálenost, tep s hrudním pásem a délku úderu. Pokud máte dotaz, postará se o to náš servis v Hamburku rád osobně. Rozměry cca 190 × 51 × 77 cm / složený cca 95 × 51 × 122 cm d × š × v tělesné rozměry: až 150 kg / až 200 cm.

Skládací a kompaktní hodí se do každé domácnosti. Moderní technologie bezúdržbový a tichý magnetický brzdový systém a 8 stupňů odporu splní všechna přání. To se odráží nejen ve vaší pozitivní zpětné vazbě, ale také dělá náš tým obzvláště hrdý. Nastavitelné protiskluzové pedály a egonomické sedadlo zajišťují zdravý průběh pohybu. Efektivní trénink veslovací trenažér doma umožňuje efektivní trénink celého těla, který šetří klouby.
ZnačkaSportPlus #ad
VýrobceSportPlus #ad
Výška30.31
Délka20.08
Hmotnost58.42
Šířka74.8
Číslo díluSP-MR-008-B
ModelkaSP-MR-008-B
ZárukaZáruka 2 roky

8. Dripex

#ad

Dripex Rudergerät für zu Hause, magnetischer Rudergerät, Fitness-Rudergerät für Cardio und Krafttraining Dunkel, verstellbar mit 16 Widerstandsstufen, doppelte Gleitschiene aus Aluminium

#ad
Dripex #ad - Keine sorgen über den Kauf. Beruhigendes und vertrauenswürdiges produkt: es ist eine solide wahl für anfänger, die mit dem Rudertraining beginnen möchten, besonders zu Hause, und bietet nicht nur eine zugängliche Möglichkeit zum Trainieren, sondern auch 100% durchdachte und rücksichtsvolle A/S-Kundendienste. Das multifunktionale lcd-display bietet Statistiken in Zeit, Zählung, um Ihre Fortschritte zu verfolgen, Entfernung, die Sie sich bewegen.

Halten Sie es privat und ruhig. Leise und glatte aluminiumstruktur: diese tropfmaschine verwendet ein solides aluminium-Schwungrad und Gleitschiene sowie einen magnetischen Widerstand ohne Berührung, angenehmeres Training, um Ihr Training so leise wie möglich zu halten. Einfacher transport und aufrechte lagerung : rudern im innenbereich ist eine ausgezeichnete Option für die Verbesserung der Herz-Kreislauf-Fitness und der Muskelausdauer. Bequemer sitz & smart monitor diese kompakte rudermaschine von dripex zeichnet sich nicht nur durch ihr außergewöhnliches Handwerk aus, Gesamtanzahl und Kalorien, sondern auch durch ergonomisches Design im Detail aus.

Gleichzeitig bietet dripex einen einfachen Transport mit integrierten Rädern im vorderen Stabilisator und spart Platz, indem es aufrecht an einer Wand gelagert wird. 16 magnetische widerstandseinstellung: dieses magnetische rudergerät von Dripex bietet alle Notwendigkeiten für ein intensives Rudertraining in den eigenen vier Wänden, während die 16 Widerstandsstufen Ihnen eine Reihe von Workout-Optionen ermöglichen, von einfach bis herausfordernd. Das leise, magnetische spannsystem sorgt für ein glatteres, ohne andere während des Gebrauchs zu beeinträchtigen.
ZnačkaDripex #ad
VýrobceDripex #ad
Výška34.25
Délka63.78
Hmotnost52.91
Šířka20.87

9. JOROTO

#ad

Veslovací trenažér, nosnost 150, skládací s Bluetooth displejem a 30denní bezplatné členství v kinomap, veslovací trenažér s nastavitelným držákem na tablet, JOROTO Domovní veslovací trenažér z dubu

#ad
JOROTO #ad - Fsc certifikovaný dub zaručuje, že dřevo pochází z odpovědných zdrojů. Vynikající trvanlivost a stabilita, vydrží maximální zatížení 330 lb/150 kg. Skládací veslovací stroj nový design skladovacího boxu o 180° šetří místo doma a díky své přirozené textuře z překrásného dubového dřeva je krásným nábytkem.

Montážní proces jsme pro vás usnadnili. Přistupte k aplikaci kinomap nebo si vychutnejte své oblíbené pořady, abyste svůj trénink zpříjemnili. Podpora jorotojoroto se vždy věnuje nejen výzkumu a vývoji profesionálních fitness přístrojů, ale také pozornosti na zkušenosti zákazníků. Držák pedálů byl nahrazen ocelovou deskou, vylepšený design přidaný držák tabletu zlepší váš zážitek z tréninku tím, filmy nebo hudbu, která nabízí ve srovnání s dřevěnými prkny vyšší zatížitelnost a odolnost proti deformaci. Ergonomicky tvarované sedadlo s kolečky z organického PU polymeru zajišťuje tichý a pohodlný skluz, takže se můžete soustředit na svůj trénink.

Interaktivní zážitek přináší vzrušení a rozmanitost do vašich relací. 100% spokojené řešení každého problému! Masivní dub domácí trenažéry joroto mr280pro vyrobené z vysoce kvalitního masivního dubu nabízejí nejen dlouhou životnost, ale také zdůrazňují přirozenou krásu dřeva. Realistický, plynulý veslovací zážiteknáš vodotěsný veslovací trenažér nabízí díky našemu pokročilému systému odolnosti proti vodě plynulý a realistický veslovací zážitek.
ZnačkaJOROTO #ad
Výška13.39
Délka70.87
Hmotnost52.91
Šířka17.52
ModelkaMR280PRO
Záruka1 rok

10. JOROTO

#ad

JOROTO Veslovací trenažér na doma, skládací veslovací trenažér, 150 kg hmotnostní kapacita Rowing Machine s funkcí Bluetooth, držák na iPad, s vodním odporem

#ad
JOROTO #ad - 30denní rozšířené předplatné kinomap joroto vyvinula úzkou spolupráci s kinomap – jednou z nejlepších tréninkových aplikací na trhu! joroto nabízí rozšířené 30denní předplatné Kinomap pro Joroto Trainer. Sledujte svůj tranniingový výkon velký lcd monitor zobrazuje čas, kalorie, diatanci, počet a celkový počet.

Umístěte jej na stěnu a zabere jen málo místa. Spolu se 2 silnými stabilizátory necítíte při veslování žádné kývání. Ve srovnání s jinými tréninkovými přístroji jsou veslovací trenažéry mnohem efektivnější. To vám pomůže sledovat stav vašeho těla během tréninku v několika aspektech. M rychleji veslujete, tím větší odpor dostanete. Při veslování se můžete cítit mnohem zajímavěji a můžete se online měřit s ostatními veslaři. Bezstarostný servis joroto poskytuje jednoletou záruku na všechny produkty, včetně mr23 water rowing machine.

S 12 zvětšenými čepelemi uvnitř nádrže bude váš veslovací trénink náročnější a efektivnější. Fantastický tým zákaznické podpory nabízí 100% spokojený servis během 24 hodin. S 14denním zkušebním obdobím můžete využívat všechny funkce a celkem 44 dní se zdarma zúčastnit všech kurzů v Kinomap! Kontaktujte JOROTO po zakoupení, abyste získali aktivační kód Kinomapu! Nedělejte si starosti, pokud se strojem vyskytnou nějaké problémy.
ZnačkaJOROTO #ad
VýrobceJOROTO #ad
Výška14.76
Délka38.58
Hmotnost57.32
Šířka18.11
ModelkaMR23