Top 10 Plotterfolie textil Weiß – Fólie pro přenos tepla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NANAPLUMS

#ad

Transferová fólie k nažehlení pro DIY tričko, 30,5 cm × 4 m flexibilní fólie plotr textil, nažehlovací fólie na textilie, látky bílá, NANAPLUMS Plotterová fólie textil

#ad
NANAPLUMS #ad - JednoduchÉ: prémiová textilní fólie plotru nabízí flexibilitu, aniž by byla ohrožena trvanlivost a pevnost vinylu. PouŽitÍ: tento transfervinyl produkt je široce používán pro většinu oděvů, klobouků, látkových tašek, viskóza, látek jako je bavlna, polyester, hedvábí a bavlna/poly-směsi.

Spora nákladů: 30, stálobarevný, materiál lze snadno řezat, lze prát, 5 cm × 400 cm, lepící S průhlednou zadní stranou lze snadno odstranit malá písma a krásné vzory!. Může pro vás navrhnout jedinečný dárek. Použijte horkou žehličkou nebo horkým lisem rychle a jednoduše na látku pružnou fólii.

Snadná obsluha: materiál lze snadno řezat, stálobarevný, lepící Použijte horkou žehličkou nebo horkým lisem rychle a jednoduše na látku pružnou fólii. Prát dozadu je lepší. Dlouhá životnost: přenos tepla vinyl listy skvěle fungují a zachovávají si tvar a živost barvy i po dlouhém období a opakovaném praní.
ZnačkaNANAPLUMS #ad
VýrobceNANAPLUMS #ad
Výška1.97
Délka12.2
Šířka1.97
Číslo díluK01
ModelkaK01

2. Zwanzer

#ad

30,5 cm × 3,66 m flexibilní fólie pro Cricut a siluetu Cameo, Zwanzer Plotterová fólie textilní bílá, používá se v DIY tričkách a jiných látkách

#ad
Zwanzer #ad - Dobrá volba pro jedinečné dárky a prázdninové zboží! Je kompatibilní s cricricut expression, 76 × 731, kabelek a dalších věcí. Použijte horkou žehličkou nebo horkým lisem rychle a jednoduše na látku pružnou fólii. Vynikající trvanlivost a ekologická prémiová textilní plotrová fólie nabízí flexibilitu, aniž by ovlivnila trvanlivost a pevnost vinylu.

Použijte naši flexibilní fólii k individuálnímu přizpůsobení personalizovaných triček, bavlna, viskóza, hedvábí a bavlny/poly-směsi. Flexfolie v prytest praní: test domácího lauderometru: 40 stupňů, více než 50krát, aniž by vybledly, 30 minut/čas. Zajistěte, stylové a bez chemikálií. Snadné řezání a přenášení textilní plotrová fólie se vyznačuje vynikající kvalitou a řeznými vlastnostmi. S průhlednou zadní stranou lze snadno odstranit malé nápisy a krásné vzory. Uživatelsky definované ruční práce design flexibilní fólie v praktické velikosti je perfektní pro řezací podložky ve formátu 365, 76 × 365, 52 cm a hodí se pro celou řadu látek jako sportovní síťoviny, polyester, 76 cm a 365, Explore Air 1 & 2 a Silhouette Cameo stroje.

Pokud náš heat transfer vinyl nesplňuje vaše očekávání, můžete požádat o vrácení peněz nebo výměnu. Snadno řezné materiály jsou koncipovány pro oblečení na míru. Výrobek je certifikován sgs, aby vaše děti byly v bezpečí, šetrný k životnímu prostředí a perfektně se hodí k dekoraci dětského oblečení a doplňků.
ZnačkaZwanzer #ad
VýrobceZwanzer #ad
Číslo díluZwanzer-htv

3. Lya Vinyl

#ad

Transferová fólie k nažehlení triček, používá se v textiliích, látky bílá, Lya Vinyl Bílá plotrová fólie Textil 30,5 cm × 5 m Flexfolie Plotter Textil pro Cricut a Silhouette Cameo

#ad
Lya Vinyl #ad - Ušetřete čas horkým stahováním. Sportovní síť, lycra/spandex, polyester atd. Naše žehlicí fólie nepraská a má hladký a čistý povrch, netoxickými, kombinovaný s ekologickými, vodotěsnými vlastnostmi. Použitelné na zástěry, tašky, boty, klobouky, kapesníky, oblečení, ponožky a jiné textilie.

Fólie bez prasklin. Vhodné látky- htv transferová fólie se hodí pro všechny druhy látek a textilií, bavlna, bavlněné směsi, jako např. Naše htv transferová fólie je kompatibilní s Cricut Maker a všemi řezacími a topnými lisovacími stroji. Naše fólie je tavná fólie, tzn. Při řezání transferové fólie je nutný zrcadlový design. Pro přenosovou část nastavte teplotu svého topného lisu na 150 °C – 160 °C a na 10–15 sekund nastavte tlak 5–6 bar 5 kg.

Doživotní záruka – výrobek je dodáván s doživotní zárukou a rychlým zákaznickým servisem. Silná přilnavost. 30, 5 cm x 5 m role - nažehlovací fólie lya vinyl ve velikosti 30, 5 cm x 5 metrů lze snadno a pohodlně přistřihnout do různých velikostí pro kutilské práce na tričkách látce. Kromě toho fólie používá vysoce kvalitní pigmenty pro zobrazení skutečných a zářivých barev a zabraňuje propustnosti světla objekty. Upozornění: vyhněte se ponoření do vody po dobu nejméně 24 hodin.
ZnačkaLya Vinyl #ad
VýrobceLya Vinyl #ad
Číslo díluHT-LYA-HTV-5M-White-K1-DE
ModelkaHT-LYA-HTV-5M-White-K1-DE

4. IModeur

#ad

Silueta Cameo, kalhoty, jiné látky, čepice, textilní fólie plotr bílá na oblečení, IModeur 5 Ft plotrová fólie textilní bílá – 30,5 x 152,5 cm flexibilní fólie plotr textil bílá pro Cricut Maker

#ad
IModeur #ad - Po dobu 10 – 15 sekund vyvíjejte tlak při teplotě 150 °c – 160 °C. Více než vítáte, abyste mohli naši plotrovou fólii textilní bílou sdílet se svými přáteli. Proto má imodeur 90denní právo na vrácení zdarma a doživotní záruku. UpozornĚnÍ: vyčkejte prosím 24 hodin před prvním praním.

90 dní právo na vrácení – jako diy značka zaměřená na zákazníka klademe velký důraz na kvalitu výrobků a poměr ceny a výkonu. Nezbytnost pro domácí dekoraci a večírky – naše flex fólie plotr textilní bílý je dodáván s prémiovou podporou pet, domácí oblečení, bavlněné pantofle atd. Nelepí se na řezací podložku jako na papír. Nemusíte čekat, až fólie úplně vychladne, ale můžete celou zadní stranu ihned po žehlení stáhnout. Ušetříte svou spotřebu v nejvyšší míře. Jak začátečníci, viskózy, včetně sportovních sítí, bavlny, kůže, hedvábí a směsi bavlny a polyesteru, aniž by si museli dělat starosti s trháním.

Velikost a barva – imodeur 12" x 5 ft 30, nebeské modré, červené, ovocně zelené, včetně černé, zlaté, stříbrné, žluté, námořní modré, růžové, 5 cm plotrová fólie textil bílá pro diy látku, vhodná pro všechny kráječe jako Cricut Machine a Silhouette Cameo. Nabízíme většinu praktických světlých barev, oranžové, fialové, bílé, 5 x 152, růžovo-červené. Pokud naše výrobky nesplní vaše očekávání nebo máte nějaké problémy, neváhejte nás kontaktovat.
ZnačkaIModeur #ad
VýrobceIModeur #ad
Číslo díluBlanc

5. KEWUZY

#ad

KEWUZY Plotterová fólie Textil bílá, DIY vzor, trička a další látky, Transferová fólie Plotr Flexfólie pro železo, 30,5 cm × 5 m Heat Transfer Vinyl Flexfolie Rollen, horké lisy

#ad
KEWUZY #ad - Snadné řezání a připevnění: flexfólie plotter textil lze výborně stříhat a aplikovat. Pokud se oděv v prádle otočí, je vzor lépe chráněn. Tento snadno řezný materiál je perfektní pro design oděvů a lze jej stříhat všemi běžnými plottery.

Flexibilní fólii lze rychle a jednoduše nanést na látku horkou žehličkou nebo horkým lisem. Jedinečný dárek lze navrhnout pro jednu osobu nebo událost. Iroké spektrum použití: tento přenos tepla vinylové listy lze použít na většinu směsí bavlny, polyesteru, hedvábí, kabelky, viskózy a bavlny a polyesteru pro oděvy, klobouky a boty. Je extrémně flexibilní, velmi měkká a nedeformuje se a nedrží se snadno.

Co obdržíte: obdržíte 30, 5 cm x 500 cm velkou roli plotru z fóliového textilu. Silná přilnavost: po žehlení při vysoké teplotě drží naše prémiová plotrová fólie textil pevně na oděvu a vydrží opakované praní a tření. Rychlá transferová fólie: naše přenosová fólie je vyrobena z kvalitního polyuretanu, netoxického a ekologického materiálu. Kromě toho profitujete z 24hodinového online zákaznického servisu a 2leté záruky.
ZnačkaKEWUZY #ad
VýrobceXLWEN #ad
Číslo dílu001

6. Lya Vinyl

#ad

Lya Vinyl 2 role plotrové fólie textil bílá a černá 30,5 cm × 915 cm | plotrová fólie pro textilní tisk s Cricut a Cameo | Transferová fólie k nažehlení pro DIY tričko

#ad
Lya Vinyl #ad - Naše plotrová fólie textilie nepraská a má hladký a čistý povrch, kombinovaný s ekologickými, netoxickými, vodotěsnými vlastnostmi. Naše htv transferová fólie je kompatibilní s Cricut Maker a všemi řezacími a topnými lisovacími stroji.

Dejte nám vědět, pokud máte problémy. Pro přenosovou část nastavte teplotu svého topného lisu na 150 °C – 160 °C a na 10–15 sekund nastavte tlak 5–6 bar 5 kg. Naše fólie je tavná fólie, tzn. Při řezání transferové fólie je nutný zrcadlový design. Děkujeme za vaši podporu a pokud jste s naším HTV spokojeni, sdílejte své zkušenosti s ostatními milovníky kutilství. S certifikací sgs se naše plotrová fólie bezpečně nosí. Přenosová fólie má dobrou přilnavost a dobře přilne k látkám a téměř se nerozpouští nebo nevybledne, klobouky, kapesníky, oblečení, tašky, boty, což jí umožňuje odolat opakovanému praní a drhnutí.

Fólie bez prasklin. Použitelné na zástěry, ponožky a jiné textilie. Upozornění: vyhněte se ponoření do vody po dobu nejméně 24 hodin. Doživotní záruka – výrobek je dodáván s doživotní zárukou a rychlým zákaznickým servisem. Začněte nyní s přizpůsobením něčeho jedinečného.
ZnačkaLya Vinyl #ad
VýrobceLya Vinyl #ad
Číslo díluHT-LYA-2Roll-HTV-DE
ModelkaHT-LYA-2Roll-HTV-DE

7. Lya Vinyl

#ad

30,5 cm × 305 cm Flexfolie Plotter Textil pro Cricut a siluetu Cameo, textilní fólie Plotr pro DIY látku a tričko, Lya Vinyl Bílá plotrová fólie textil

#ad
Lya Vinyl #ad - Doživotní záruka – jsme si jisti, ale pokud máte nějaké problémy, že si naši plotrovou fólii zamilujete, nabízíme vám doživotní záruku. Nemusíte dlouho čekat, než vychladne, odstraňte papírovou podložku, zatímco je ještě horká. Nabízíme všechny běžné barvy, bílé, stříbrné, růžové, žluté, zlaté, abychom vyhověli vašim každodenním potřebám.

UpozornĚnÍ: vyčkejte prosím 24 hodin před prvním praním. Dobrá lepivost a dobře přilne k látkám, klobouky, může se nanášet na oblečení, ponožky, boty, tašky, neodlupuje se ani nevybledne, zástěry, kapesníky a jiné textilní povrchy. Peel bez čekání – přeneste ho do cíle pomocí horkého lisu nebo žehličky. Jednoduché použití – tato textilní plotrová fólie se snadno řeže, který nelze snadno řezat. Vod – lya vinyl 30, zeleno-fialové oranžové a mořské modré, 5 cm x 305 cm bílá plotrová fólie textilie htv, červené, včetně černé, vhodná pro většinu řezacích strojů plotterové fólie.

Tlak při teplotě 300 °c – 320 °f 150 °c – 160 °C po dobu 10 – 15 sekund. Pokud jste s naším htv spokojeni, dejte nám vědět, rádi se o své zkušenosti podělíme s ostatními milovníky řemesel. Vytvořte si nyní svůj vlastní život s geniální představivostí! Vysoce kvalitní materiál zajišťuje dobré provozní zkušenosti, s dobrou trvanlivostí a pevností, odpleveluje a loupá.
ZnačkaLya Vinyl #ad
VýrobceLya Vinyl #ad
Číslo díluLya-HTV-10FT-White-DE

8. Lya Vinyl

#ad

Plotr pro DIY látku a tričko, flexibilní fólie, plotr textil pro Cricut a siluetu, Lya Vinyl Plotterová fólie textil, 30,5 × 457,5 cm, bílá, textilní fólie

#ad
Lya Vinyl #ad - Jednoduché použití – tato fólie na plotr z flex fólie se snadno řeže, který nelze snadno řezat. Dobré použití – náš plotr textilní fólie odolává opakovanému praní a tření. Vysoce kvalitní materiál zajišťuje dobré provozní zkušenosti, s dobrou trvanlivostí a pevností, odpleveluje a loupá.

Vod – lya vinyl 30, zlaté, růžové, žluté, stříbrné, zeleno-fialové oranžové a mořské modré, 5 cm x 457, červené, vhodná pro většinu řezacích strojů plotterové fólie. Peel bez čekání – přeneste ho do cíle pomocí horkého lisu nebo žehličky. Pokud jste s naší žehlicí fólií na plotr spokojeni, rádi se o své zkušenosti podělíme s ostatními milovníky řemesel. Doživotní záruka – jsme si jisti, že si naši plotrovou fólii zamilujete, ale pokud máte nějaké problémy, dejte nám vědět, nabízíme vám doživotní záruku.

Nemusíte dlouho čekat, než vychladne, odstraňte papírovou podložku, zatímco je ještě horká. Používáme silný nosný papír, perfektním plevelem a přenosem. UpozornĚnÍ: vyčkejte prosím 24 hodin před prvním praním. Tlak při teplotě 300 °c – 320 °f 150 °c – 160 °C po dobu 10 – 15 sekund. Dobrá lepivost a dobře přilne k látkám, tašky, neodlupuje se ani nevybledne, ponožky, může se nanášet na oblečení, boty, zástěry, klobouky, kapesníky a jiné textilní povrchy.
ZnačkaLya Vinyl #ad
VýrobceLya Vinyl #ad
Číslo díluLYA-HTV-15FT-White-DE

9. Lya Vinyl

#ad

Textilní fólie plotr k nažehlení pro DIY tričko, 30,5 cm × 1,8 m bílá pružná fólie plotr textil pro Cricut a siluetu Cameo, látka, Lya Vinyl plotrová fólie textil

#ad
Lya Vinyl #ad - S textilní fólií lya plotter si nyní můžete vytvořit svůj vlastní život s kreativitou, žlutá, která je vyrobena z kvalitních materiálů a má vynikající elasticitu pro nerozbitné. Dobrá lepivost a dobře přilne k látkám, klobouky, tašky, boty, lze ji nanést na oblečení, nerozpouští se ani snadno nevybledne, ponožky, zástěry, kapesníky a jiné textilní povrchy.

Pokud jste s naším htv spokojeni, dejte nám vědět, ale pokud máte nějaké problémy, že si naši plotrovou fólii zamilujete, rádi se podělíme o své zkušenosti s jinými milovníky řemesel. Celoživotní záruka – jsme si jisti, nabízíme doživotní záruku. Dobré použití – náš plotr na textilní fólie odolává opakovanému praní a tření. Použijte jej k dosažení perfektních plevelů a transferových tisků, které nabízejí také delší trvanlivost.

Vod – lya vinyl 30, zelená, oranžová a modrá. Náš vysoce kvalitní nosný papír umožňuje bezchybné stříhání a lepší uživatelskou zkušenost. Snadné použití – tato flexibilní fólie plotr textil se snadno řeže, pletí a loupá. Vyvíjet tlak při 300 ° °f – 320 °f 150 °c – 160 °C po dobu 10 – 15 sekund. Upozornění: před prvním praním prosím počkejte 24 hodin.
ZnačkaLya Vinyl #ad
VýrobceLya Vinyl #ad
Číslo díluLYA-HTV-6FT-White-DE

10. HTVRONT

#ad

30,5 cm x 6,1 m bílá pružná fólie k nažehlení na tričko bílá, HTVRONT plotrová fólie textilní

#ad
HTVRONT #ad - Má čisté hrany a nevybledne, nepraskne ani nevypadne. Lze podle libosti nakrájet na libovolný požadovaný vzor. Personalizované přizpůsobení kvalitní limitovaná plotrová fólie k nažehlení dárků je pro vás. Balení hodnotových rolí30, 1 m plotrová fólie textilní role obal.

Snažíme se vám nabídnout nejlepší možný servis. Bílá flexibilní fólie je nejlepší volbou pro rodinu a přátele na Halloween, Vánoce, narozeniny a jiné oslavy. Pokud máte dotazy, kontaktujte nás a my Vám odpovíme na vaše dotazy kdykoli. Snadno se odmříží, citlivé na tlak a teplotu, můžete plotrovou fólii bez problémů přenést na každé tričko. Může zabránit odpadu, 5 cm x 6, zvýšit počet designů a dosáhnout neomezených možností. Snadné použití plotterová fólie textil se snadno řeže a je kompatibilní se stroji jako cricut expression, ať už se jedná o malý vzor nebo malý detail.

Snadné žehlení, explore Air 1 a 2 a Silhouette Cameo. Plotterová fólie textilní bílá se doporučuje prát po 24 hodinách žehlení a otočit pro praní. Test pračky v domácnosti: 40 stupňů, více než 50krát, 30 minut/čas. Dobrá trvanlivostflexfólie je vyrobena z kvalitních ekologických materiálů s dobrou elasticitou a silnými tažnými vlastnostmi. Lze prát v pračce flexfólie bílá lze prát v pračce a ručně.
ZnačkaHTVRONT #ad
VýrobceHTVRONT #ad
Číslo dílu20FT