Top 10 Pizzastahl für Backofen – Kameny na pizzu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Becker Design

#ad

8 mm obdélníková pečící ocel na pizzu 38 cm x 33 cm

#ad
Becker Design #ad - Ušetřete náklady na energii: ocel se zahřívá mnohem rychleji než kámen a má lepší tepelnou vodivost, čímž šetří drahocenný čas a náklady na energii.

Kvalita: ze speciální 8mm oceli pro perfektní akumulaci tepla a extrémně rychlý přenos tepla. Upgrade pro pečení: s naší ocelí máte nyní jedinečnou možnost zažít stejný způsob pečení pizzerie a pekařství s zcela normální troubou. Pro každou domácí pečivou: náš design becker 8 mm pečicí ocel na pizzu má univerzální velikost, díky čemuž se perfektně hodí do každé domácí trouby. Buďte mezi svými přáteli, kdo udělá nejlepší pizzu a zná tajemství. Zážitek: nadchněte své oblíbené lidi pizzou jako z oblíbené pizzy za rohem.
ZnačkaBecker Design #ad
VýrobceBecker Design #ad
Výška0.31
Délka14.96
Šířka12.99
Číslo díluBecker Design

2. SQUALIPRODU

#ad

SQUALIPRODU® Lopata na pizzu – prémiová lopata na pizzu z nerezové oceli a bukového dřeva – stabilní závit a robustní dřevěná tyč – extra dlouhá – zbavená otřepů – poutko k zavěšení

#ad
SQUALIPRODU #ad - Extra dlouhá – na pizzu squaliprodu má místo i to největší místo na pizzu – na rozdíl od jiných lopatek na pizzu se vyznačuje nadprůměrnou velikostí a je celkem 83 cm dlouhá. Dné ostré hrany – protože náš zvedák na pizzu byl zbaven otřepů, nehrozí žádné nebezpečí, že byste se mohli zranit ostrými ocelovými hranami: i tak můžete chránit svou troubu nebo plech.

Slib squaliprodu – protože 100% věříme kvalitě našeho obraceče na pizzu, umožňujeme vám bezrizikový nákup a v případě nespokojenosti vrátíme peníze až 90 dní po objednání! Praktické boty – aby i uložení lopaty na pizzu bylo hračkou, je na rukojeti umístěno užitečné poutko, pomocí kterého lze lopatku na pizzu zavěsit ve vaší kuchyni.

Vysoce kvalitní prémiová kvalita – naše šoupátko na pizzu squaliprodu je vyrobeno z nerezové oceli a nejjemnějšího bukového dřeva; přesvědčí robustní dlouhou životností a udělá vám spoustu radosti.
ZnačkaSQUALIPRODU #ad
VýrobceSW Quality Products UG #ad
Výška1.18
Délka32.68
Hmotnost1.98
Šířka12.99
Číslo dílu46865283
Modelkaate34

3. Primica

#ad

Cihla pro normální troubu, dlouhá životnost a vysoký výkon, kamennou troubu nebo gril, Primica Ocelová pizza do trouby a grilu – 34,5 cm x 34,5 cm x ¼ palce pečící ocel, upečte si doma perfektní kůrku

#ad
Primica #ad - M rychleji se vaše jídlo zahřeje, tím vyšší je šance na udržení důležitých živin. Pizzu můžete v krátké době postavit na stůl, takže ušetříte více času. Vše, můžete s našimi ocelimi na pizzu hned vyřešit. Ocely na pizzu primica překročí i ty nejlepší keramické pizzové kameny a umožňují vám vytvořit nádherné a bublinkové krusty na pizzu, kterých se dosáhne pouze v cihlové peci s normální troubou.

Rychlé vaření a servírování – použití našich ocelových desek na pizzu je přesně jako na přímém zdroji přírodního paliva, který používají tradiční kamna na dřevo. To pozvedne vaše vaření na zcela novou úroveň, co můžete vyrobit v dřevěné peci na pizzu, aniž byste se museli spoléhat na palivové dřevo nebo přírodní palivo. Efektivní a rychlejší vedení tepla – dosáhnete velmi vysokých teplot při stejné distribuci tepla s vynikajícím výkonem naší ocelové pečicí desky na pizzu. Vynikající výkon – silná z masivní ocelové desky je tato pánev z uhlíkové oceli silná z materiálů, které se často používají pro výrobu profesionálních kuchyňských a pizzových nástrojů po celém světě.

Vyrobeno z uhlíkové oceli, která má téměř 20násobnou vodivost a dvojitou tepelnou kapacitu než většina keramických kamenů, ocelových kamenů a vodivých desek na trhu. Zdravější možnost vaření – tento pečící kámen na pizzu vám nabízí zdravější možnost vaření, protože odvádí tuk, olej a tuk. Lepší a chutnější: tajemstvím lepší a chutné pizzy je replikovat původní způsob vaření – ale tentokrát s pohodlnějším nastavením: v troubě s deskou z oceli. Můžete jej používat v zimě v troubě a na grilu v letních dnech.
ZnačkaPrimica #ad
Výrobcejade-active GmbH #ad
Výška0.25
Délka13.6
Šířka13.6
ModelkaVES348

4. BURNHARD

#ad

Slané koláče a pizzu, BURNHARD Pizza kámen do trouby, plynového grilu a grilu na dřevěné uhlí z cordieritu na chléb, obdélníkový – 38 × 30 × 1,5 cm

#ad
BURNHARD #ad - Snadné čištění: zbytky těsta můžete jednoduše odstranit špachtlí a kartáčem poté, co spálíte kámen v grilu nebo troubě. Rychlé výsledky: díky ultra horké kamenné desce bude vaše pizza hotová během několika minut.

Mnohostranné použití: kromě klasické pizzy můžete na grilovacích deskách upéct také slané koláče, chléb nebo focaccia. Perfektní příslušenství pro váš gril nebo troubu. Křupavá pizza: obdélníkový kámen na pizzu z cordieritu uchovává vysoké teploty po dlouhou dobu a upeče vám křupavou pizzu jako od Italů. Praktická velikost: velký kámen na pizzu nabízí s rozměry 38 x 30 x 1, 5 cm velkou plochu pro vaši vlastnoručně vyrobenou pizzu.
ZnačkaBURNHARD #ad
VýrobceBURNHARD #ad
Výška1.77
Délka16.93
Hmotnost6.83
Šířka13.39
Číslo dílu943304
Modelka943304

5. Pimotti

#ad

Kámen na pečení chleba, 3 cm, s lopatkou a recepty český jazyk nelze zaručit, Pimotti 202_002 šamotový kámen na pizzu

#ad
Pimotti #ad - Tyto šamotové kameny už léta instalují hrnčíři do pecí na pizzu v pizzeriích. Tento 3 cm silný kámen na pizzu je absolutní nezbytností pro každého milovníka pizzy!Tloušťka 3 cm zajišťuje dobrý žár zespodu a poskytuje u pizzy téměř profesionální výsledky.

Doporučená doba zahřátí 30 – 35 minut. Rozměry: 30 cm x 40 cm x 3 cm, vypalovaný šamot, materiál: přírodní, pro použití v potravinářství. Každý centimetr navíc u kamenů na pizzu znatelně zlepšuje výsledek!Ale 4 cm jsou prostě výrazně lepší než 2, 5 cm nebo 3 cm tloušťky.
ZnačkaPimotti #ad
VýrobcePimotti #ad
Výška1.18
Délka11.81
Hmotnost16.53
Šířka15.75
Číslo dílu202_002
Modelka202_002

6. My Friend Sicilia

#ad

Pizzastein für Backofen und Gasgrill 39x35x2 cm, Made in Italy, Ätna Lavastein My Friend Sicilia

#ad
My Friend Sicilia #ad - Viel spaß mit der ganzen familie oder ihren Freunden. Verwandeln sie Ihren Ofen in eine kleine italienische Pizzeria. Kochen sie pizza in wenigen Minuten und beeindrucken Sie alle Ihre Gäste mit einer italienischen Pizza. Made in italy - siciLY - ETNA. Pizza wie beim italiener: hergestellt in Italien und von tausenden Pizzabäckern bewährt. 39 x 35 x 2 cm geeignet für jeden Haushaltsbackofen.
ZnačkaMy Friend Sicilia #ad
VýrobceS #ad
Výška13.78
Délka15.35
Hmotnost17.6
Šířka0.79
Číslo díluKP002
ModelkaKP002

7. Pimotti

#ad

Lopatka a návod s recepty v sadě český jazyk nelze zaručit, chleba, 4 cm, Šamotový kámen od Pimotti 202_003 na pečení pizzy

#ad
Pimotti #ad - Tyto šamotové kameny instalují hrnčíři do profesionálních pecí na pizzu v pizzeriích již řadu let. Tloušťka 4 cm zaručuje senzační teplo zespodu pro skvělý výsledek pečení, tak jak to dosud nebylo v domácím prostředí možné. Rozměry: 30 cm × 40 cm × 4 cm, vypalovaný šamot, materiál: přírodní, pro použití v potravinářství. Každý centimetr navíc zlepšuje u kamenů na pizzu znatelně výsledek. Tento 4 cm silný kámen na pizzu je absolutní nezbytností pro každého milovníka pizzy. Doporučená doba zahřátí 40 – 45 minut.
ZnačkaPimotti #ad
VýrobcePimotti #ad
Výška1.57
Délka11.81
Hmotnost20.94
Šířka15.75
Číslo dílu202_003
Modelka202_003

8. hs-kamine

#ad

Pečicí deska na chléb, bez ostrých hran, opracovaná ručně, masivní šamot, Obrobená pizza deska 60 × 30 × 3 cm, pizza kámen, deska na koláč

#ad
hs-kamine #ad - Upečte si pizzu z kamenné trouby s křupavým dnem a volným okrajem u sebe doma. Profesionální materiál směs šamotu s nejvyššími nároky na kvalitu. Hmotnost cca 10 kg. Také italští pekaři na pizzu přísahají ve vašich pecích na pizzu na kvalitní pečicí desky z hladkého šamotu. Ruční zpracování bez ostrých hran, vhodné pro trouby a grily. Přírodní vypálený šamot se již po staletí montuje do pečících pecí. Vhodné pro potraviny, pachově a chuťově neutrální.
Značkahs-kamine #ad
Výrobcehs-kamine #ad

9. CUORE LAVICO

#ad

CUORE LAVICO, Set für Pizza Ätna Lavastein für Pizza 39 x 35 x 2 cm + Schaufel | Pizzastein für Gas-, Pizza und römische Pinsa, Made in Italy, Elektro- und Grillofen für Brot

#ad
CUORE LAVICO #ad - Feuchtigkeitsspeicherung fördert Knusprigkeit. Antihaftbeschichtet und immer heiß. Hält temperaturen bis zu 1000° problemlos stand und emittiert keine schädlichen Substanzen. Für eine unglaubliche pizza der steinofen kommt bei extrem hohen temperaturen, können Sie diesen Effekt emulieren, die der Ofen zu Hause nicht erreichen kann.

Darüber hinaus können sie wärme speichern und speichern - backen Sie eine Pizza hinter der anderen, ohne darauf zu warten, dass sie wieder auf die Temperatur zurückkehrt, und sparen Sie Zeit und Energie. Der unterschied zu den vielen Cordierit-Platten, sizilianisches und handwerkliches Produkt haben. Die platte ist natürlich antihaftbeschichtet. Hergestellt in Italien. 100% sizilianisch, komplett sizilianisch, natÜrlich, die sie online zum verkauf finden, ist bemerkenswert: Es handelt sich oft um Industrieprodukte, während sie mit unseren feuerfesten steinen die garantie für ein natürliches, HANDWERK Der verwendete Lavastein stammt aus alten Vulkanausbrüchen des Ätna.

Ein natürliches Material, die in China hergestellt werden, handwerklich verarbeitet. Wenn sie jedoch eine feuerfeste platte aus Lavastein verwenden, da die Platte die Wärme speichert und gleichmäßig auf die Pizza verteilt.
ZnačkaCUORE LAVICO #ad
VýrobceItalian Tastes srls #ad
Výška0.79
Délka15.35
Šířka13.78
Číslo díluCUORELAV06
ModelkaCUORELAV06

10. AMZBBQ

#ad

AMZBBQ® Prémiový kámen na pizzu – 100% Made in Germany – pro trouby a plynový gril do 1300 °C – 3dílná sada vč. nerezové lopaty na pizzu a receptáře

#ad
AMZBBQ #ad - Tak se zaručeně podaří křupavé dno pizzy – ať už v troubě nebo na plynovém grilu. Vyrobeno v německu – kvalita, která mluví sama za sebe! první a jediný kámen na pizzu, který se vyrábí v Německu.

Vhodné pro plynové grily a pečicí trouby – kámen na pizzu odolává teplotám do 1300 °C. Díky použití vysoce kvalitních surovin lze kámen na pizzu AMZBBQ nahřát až o 20 % rychleji než běžné výrobky. Pizza jako v itálii – pomocí kamene na pizzu proměňte svou troubu v italskou pizzerii a vychutnejte si vzdušně uvolněnou pizzu z kamenné trouby.

Vrácení peněz – pokud nebudete se sadou pizzy spokojeni, můžete nám ji bez udání důvodů zaslat zpět a my vám vrátíme plnou částku. Praktická 3dílná sada – kromě kvalitního kamene na pizzu dostanete také 100% nerezovou lopatku na pizzu a kuchařku s 11 recepty. Tak vám chutné pizze nestojí nic v cestě.
ZnačkaAMZBBQ #ad
VýrobceAMZBBQ #ad
Výška0.59
Délka14.96
Šířka11.81
Číslo díluPizzastein Set
ModelkaPizzastein Set
Záruka10letá záruka výrobce od data nákupu.