Top 10 Personalisierter Kugelschreiber Bambus – Zatahovací kuličková pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. laser-diele

#ad

Laser-diele Dřevěné kuličkové pero a dřevěná krabička se jménem – nápad na dárek k narozeninám – psací sada ze dřeva – s individuální rytinou na přání jako dárek srdce

#ad
laser-diele #ad - ServicorovanÉ – objednejte si ještě dnes a přesvědčte se sami o vysoké kvalitě a rychlém odeslání. Profitujte z našeho prvotřídního servisu – máte-li ještě dotazy k našemu produktu, nebo dodávka neodpovídá vašim představám? Kontaktujte nás.

Všestrannost – individuálně gravírované kuličkové pero z bambusového dřeva s kovovou sponou a dřevěnou krabičkou, ideální pro každodenní použití v kanceláři, doma nebo na cestách. Dárek na rozloučenou – jedinečný a zvláštní nápad na dárek například pro školní třídy nebo učitele jako dárek na rozloučenou.

S bambusovými kuličkovými pery vyzařujete ekologickou přívětivost. Malá pozornost – vysoce kvalitní zpracování bambusového dřeva a individuální gravírování dělají z kuličkového pera s krabičkou trvalý upomínkový kousek. Pro životní prostředí – bambus je jednou z nejrychleji obnovitelných surovin na světě. Jsme vám k dispozici s radou a činy.
Značkalaser-diele #ad
Výrobcelaser-diele #ad
Výška0.91
Délka2.05
Hmotnost0.26
Šířka6.89
Číslo dílukuli-ho-he
Záruka1 měsíc právo na vrácení a odstoupení od smlouvy. Personalizované zboží nelze vyměnit

2. laser-diele

#ad

Laser-diele Personalizované bambusové kuličkové pero s rytinou – trvalý dárek pro přátele – pero se jménem – reklamní propiska

#ad
laser-diele #ad - Jsme vám k dispozici s radou a činy. ServicorovanÉ – objednejte si ještě dnes a přesvědčte se sami o vysoké kvalitě a rychlém odeslání. Pro životní prostředí – bambus je jednou z nejrychleji obnovitelných surovin na světě.

Všestrannost – individuálně gravírované kuličkové pero z bambusového dřeva s kovovou sponou, ideální pro každodenní použití v kanceláři, doma nebo na cestách. Profitujte z našeho prvotřídního servisu – máte-li ještě dotazy k našemu produktu, nebo dodávka neodpovídá vašim představám? Kontaktujte nás.

Malá pozornost – kvalitní zpracování bambusového dřeva a individuální gravírování dělají z kuličkového pera trvalý upomínkový kousek. S bambusovými kuličkovými pery vyzařujete ekologickou přívětivost. Osobní dárek: jedinečný a mimořádný nápad na dárek například pro přátele, kolegy, školní třídy nebo učitele, jako malé gesto s velkým účinkem.
Značkalaser-diele #ad
Výrobcelaser-diele #ad
Výška0.43
Délka5.51
Hmotnost0.02
Šířka0.43
Číslo dílukugel-h

3. Aolun

#ad

Aolun Kugelschreiber mit Gravur,Personalisierte Kugelschreiber,Sanfte Berührung Metall, Name,Logo oder Nachricht Eingeben, Personalisierte Geschenke für Geburtstage,Promotionen Schwarze Tinte

#ad
Aolun #ad - Personalisierte schreibstÜcke bulk 100+8: der kugelschreiber ist mit schwarzer Tinte beschriftet, die personalisierten Stifte mit Namen sind leicht zu ersetzen, die bunte Oberfläche gibt ein außergewöhnlich befriedigendes Gefühl in der Hand. Personalisierte kreuzschreiber: personalisierte kugelschreiber in großen Mengen sind ein ideales Geschäfts-, Kollegen, Freunde oder Familie.

Verschenken sie 12 gravierte Stifte an Mitarbeiter, besondere Geschenkideen. Einzigartige personalisierte Stifte, Büro- oder persönliches Geschenk für alle. Hinweis: Der personalisierte Text ist derselbe. Hohe qualität:ultra glatte schwarze tinte schreibpatrone mit langlebiger Konstruktion, weiche und bunte Oberfläche. Kommt mit einer reaktionsfähigen stiftspitze für den Einsatz auf jedem Telefon, eine aufnahmefähige Stiftspitze und eine gummierte, Tablet oder Touchscreen-Gerät. Free engraving:benutzerdefinierte stifte können bis zu 35 zeichen einschließlich leerzeichen auf jeder Zeile, bis zu 2 benutzerdefinierte Zeilen haben.

Fügen sie ihren namen, nachricht auf dieser gravierten Stifte personalisiert! 10 Schriftarten zur Auswahl! HINWEIS:Wir passen die Textgröße entsprechend der der Anzahl der Zeichen an. Wie kann ich ihn anpassen? klicken sie auf die schaltfläche "jetzt anpassen" und wählen sie dann "schriftart", da wir ihre Informationen genau so kopieren und einfügen, geben Sie Zeile 1 oder Zeile 2 ein OPTIONAL und klicken Sie anschließend auf "In den Warenkorb" bitte überprüfen Sie sorgfältig Ihre Rechtschreibung, wie sie geschrieben sind.
ZnačkaAolun #ad
VýrobceAlan #ad
Číslo díluMCP1015-64

4. Freudestifterei

#ad

Rozloučenku, Vánocům | udržitelné | modře píše, Personalizované ušlechtilé kovové kuličkové pero s vyrytým jménem | dárek k narozeninám

#ad
Freudestifterei #ad - Vysoce kvalitní precizní laserové gravírování. Milý dárek k narozeninám, výročí, jmeninám nebo jako vánoční dárek. Krásné, kvalitní balení. Vyměnitelná tuha typu D1 s modrým inkoustem v souladu s dokumenty. Sdělte to svým přátelům, kolegům nebo rodině svými slovy. Ušlechtilé kuličkové pero z černého kovu s krásnou vložkou z bambusu.
ZnačkaFreudestifterei #ad
VýrobceSvensen! #ad
Výška0.79
Délka7.09
Šířka1.57
Číslo díluAB-123

5. eBuyGB

#ad

Psací sada/kuličkové pero a kuličkové pero ze dřeva/kovu v dřevěném pouzdře s individuální rytinou

#ad
eBuyGB #ad - S modrou náplní. Psací sada se skládá z kuličkového pera s modrým písmem a kuličkovým perem. Dárkové pouzdro z bambusu. Bambus/dřevo. Jméno – rytina po stranách vpravo od.
ZnačkaeBuyGB #ad
VýrobceROTH Marketing #ad
Číslo díluSCHREIB0025

6. CustomDesign.Shop

#ad

Personalisierter metallischer Kugelschreiber Stift aus Kork + Geschenkbox | Schaffen Sie ein ganz einzigartiges Geschenk | Lasergravur

#ad
CustomDesign.Shop #ad - Schnelle vorbereitung - die meisten Bestellungen sind am selben Arbeitstag graviert und abgesendet, wenn die Bestellung vor 13 Uhr erfolgt. Perfektes geschenk für Geburtstage, Studien- und Schulabschluss, Valentinstag, usw.

Ergonomisch - angepasstes gewicht und ergonomischer Form für ein perfektes Gefühl in der Hand und ein angenehmes Schreiberlebnis. Spezifikation: metallischer kugelschreiber mit drehmechanismus und Korkkörper, schwarze Tinte Ersatzmine #8513; Gewicht: 22g; Länge: 140mm; Durchmesser: 11mm. Super geschenkidee - mit ihrem personalisierten text, Weihnachten, jahrestage, Vater- oder Muttertag, präziser Lasergravur und in einer schwarzer Geschenkbox gepackt. Handgemacht- hochwertiger handgefertigter Artikel, Maßanfertigung in Großbritannien.
ZnačkaCustomDesign.Shop #ad
VýrobceCustomDesign.Shop #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluPEN5

7. Kassis Geschenkartikel

#ad

Kuličkové pero z olivového dřeva KASSIS – ručně vyrobené s krásnou kresbou a textem na přání v elegantní dřevěné krabičce – personalizované kuličkové pero velký úspěch

#ad
Kassis Geschenkartikel #ad - Elegantní dřevěná krabička: kuličkové pero s vyrytým jménem se dodává ve stylové dřevěné krabičce, která slouží nejen k bezpečnému uložení psacího nástroje, ale také hezkého dárkového balení.

Ruční výroba: každé dřevěné kuličkové pero je ručně vyrobeno zkušenými řemeslníky v Betlémě, aby byla zaručena nejvyšší kvalita. Jedinečný design: kuličkové pero kassis je vyrobeno z ručně vybraného olivového dřeva a má překrásnou kresbu, díky níž je každý kus jedinečný. Text na přání: toto personalizované kuličkové pero lze gravírovat textem dle vašeho přání, což z něj dělá mimořádný dárek k narozeninám, ukončení studia nebo firemní akci.

Měkký pocit při psaní: kuličkové pero s požadovaným textem má hladké vedení inkoustu a pohodlný pocit při psaní, což z něj dělá perfektního průvodce pro každodenní použití nebo pro zvláštní příležitosti. Také perfektní jako reklamní dárek s vlastní rytinou.
ZnačkaKassis Geschenkartikel #ad
VýrobceKASSIS #ad
Hmotnost0.16
Číslo díluS00001
ModelkaS00001

8. Freudestifterei

#ad

Pšeničná sláma | modře píšící zelená, Freudestifterei Personalizované kuličkové pero z ekologického dřeva s vyrytým jménem | dárek k narozeninám, uzamčení | udržitelné | bambus, rozloučenku

#ad
Freudestifterei #ad - Vyberte si svůj druh písma. Vysoce kvalitní nápis díky preciznímu laserovému gravírování. 3. Ekněte svým přátelům, kolegům nebo rodině svým slovem. Ekologické kuličkové pero ze dřeva bambus a pšeničné slámy – směs ABS s modrým inkoustem vhodným pro dokumenty. Nyní také s emodži! vyryjí se jednobarevně ️. Klikněte na "přizpůsobit nyní". 2. Zadejte požadovaný text do nákupního vozíku a vypněte ho. Tak to jde: 1.
ZnačkaFreudestifterei #ad
VýrobceSvensen! #ad
Výška0.79
Délka7.09
Hmotnost0.02
Šířka1.57
Číslo díluXX-123

9. Juwelier Schönschmied

#ad

Kuličkové pero z bambusu včetně rytiny na přání | Emoji gravírování | reklamní kuličkové pero personalizované | šetrné k životnímu prostředí | psaní modře | ø 11 x 142 mm 1

#ad
Juwelier Schönschmied #ad - Kuličkové pero s vyrytým přáním | Emojis je možné. Bambus, délka 14, ekologické | kuličkové pero s klipem, barva tuhy modrá, 2 cm x šířka 1, 1 cm. Zákazníci | zaměstnanci | dárek pro hosty, oslavy, svatby a akce | Firemní dárky | Firemní zboží. Kuličkové pero s rytinou se perfektně hodí jako dárek k Vánocům, výročí, narozeninám, ukončení studia a příležitosti. Možnost gravírování emodži | gravírování na přání made in german, laserové gravírování velmi trvanlivé a přesné | Pro další detaily klikněte na "Personalizace".
ZnačkaJuwelier Schönschmied #ad
VýrobceJuwelier Schönschmied #ad
Číslo díluPS206
ModelkaPS206
Záruka1 rok

10. Generisch

#ad

Kuličkové pero s rytinou s bambusovou rukojetí | psaní modře | kuličkové pero personalizované | možnost gravírování na přání s emodži PS159

#ad
Generisch #ad - Kuličkové pero s gravírováním na přání | Emojis je možné použít jako rytinu. Pero s rytinou se perfektně hodí jako dárek k Vánocům, narozeninám, výročí, ukončení studia a příležitosti. Příjemná bambusová rukojeť zóna rukojeti, 00 cm x výška 1, barva tuhy modrá, 50 cm x šířka 1, délka 14, hliníkové kuličkové pero, 00 cm. Pro další podrobnosti klikněte na "Personalizovat". Rytina na přání, vyrobeno v německu, laserové gravírování s dlouhou životností, možnost gravírování emodži. Zpevněný text: možnost gravírování emodži.
ZnačkaGenerisch #ad
VýrobceGenerisch #ad
Číslo díluPS159