Top 10 Permanent Marker Weiß – Popisovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ohuhu

#ad

Popisovače, Ohuhu Sada popisovačů, kaligrafii, manga, alkoholový popisovač pro komiksy, oboustranná barevná špička, chisel štětec, kreslení, 48 barev, štětec na skicování

#ad
Ohuhu #ad - Barevně kódované kryty zabraňují vysychání špiček a pomohou vám okamžitě najít správné barvy pomocí popisovače alkoholu. Tětce a značkovače, dvojitá špička, dvojitá zábava: rozšiřte své umělecké obzory dvěma špičatými mangovými tužkami! Vyberte špičku štětce pro šablony nebo kaligrafii a popisovač pro rychlé vybarvení velkých ploch.

48 různých barev: duha je na dosah ruky – vyberte si ze 48 zářivých barev a vdechněte svým nápadům život. Kromě toho vaše umělecké dílo nevybledne ani jej nebudete rozmazávat pomocí sady popisovačů Ohuhu. Je jedno, zda se jedná o omalovánky nebo mistrovské dílo, s tímto popisovačem alkoholu od Ohuhu bude vaše umělecké dílo zaručeně zářit. Díky rychleschnoucí receptuře na bázi alkoholu se Váš obraz určitě nerozmazává.

Jako bonus zajišťuje úložná taška všude strukturovaný zážitek z kreslení. Popusťte uzdu své kreativitě. Barevně kódovaná čepice: neztrácejte čas hledáním správné barvy. Buďte si jistí: inkoust není jedovatý a tím je pro vás bezpečný. Inkoust na bázi alkoholu, okamžitě uschne: už nikdy nenechte mokrý inkoust zničit vaši práci. Jednoduché míchání, nerovnoměrné barvy.
ZnačkaOhuhu #ad
VýrobceOhuhu #ad
Výška6.69
Délka3.94
Šířka5.51
Číslo díluY30-80400-24-SZTS
ModelkaY30-80400-24-oh
Záruka1 rok

2. Ohuhu

#ad

Barvy na pleť, alkoholový popisovač, skica, stínování vlasů, Honolulu série, umělecké zvýrazňovače, manga, Ohuhu Popisovače, ilustrace, tužky na bázi alkoholu pro dospělé, štětec a dláto

#ad
Ohuhu #ad - Tětce a dláta, dvojitá zábava: rozšiřte své umělecké obzory s designem dvojitých špiček. Inkoust na bázi alkoholu, okamžitě uschne: už nikdy nenechte mokrý inkoust zničit vaši práci. Rychlé nalezení barev: neztrácejte čas hledáním správné barvy. 24 nádherných barev na kůži: těžko malovatelné tónování na maso, kůži nebo vlasy běžnými značkami? nyní můžete u ohuhu dostat 24 zvýrazňovačů pleti a vylepšit tak svůj projekt na vyšší úroveň.

Jako bonus udrží taška zdarma vaše popisovače organizované a přenosné pro každé barevné dobrodružství! Vyberte špičku štětce pro úchvatné, dvojitý hrot, kaligrafické tahy nebo pomocí širokého sekáče rychle namalujte velké plochy. Jedinou hranicí je vaše fantazie. Jednoduché přelakování, žádné stírání: zapomeňte na skvrny, nerovnoměrné vybarvování.

Vysoce kvalitní inkoust plynule přechází do sebe, aby bylo dosaženo krásných barevných efektů i pro začátečníky. Kreslete bez rozmazání díky rychleschnoucí receptuře na bázi alkoholu. Barevně kódované krytky zabraňují vysychání špiček a pomohou vám najít každý popisovač obratem ruky. S těmito vysoce pigmentovanými umělými tužkami můžete jednoduše nakreslit každý požadovaný přírodní odstín. Kromě toho vaše umělecké dílo časem nevybledne ani se nerozmazává.
ZnačkaOhuhu #ad
VýrobceOhuhu #ad
Číslo díluY30-80400-30-EU
ModelkaSTOP-MV-765244

3. Pica

#ad

Pica -Dry Longlife automatické pero vč. speciální základní sady náplní

#ad
Pica #ad - Ideální pro rýhování dlaždic při řezání za mokra Ø 2, 8 mm x délka 125 mm. Píše na všechny povrchy materiálu. Včetně speciálních náplní odolné proti vodě 3 x zelené, 3 x modré, 2 x bílé. Praktický chránič na toulec se speciálním klipem v signální barvě. Ovládání jednou rukou, bezpečné proti selhání.
ZnačkaPica #ad
VýrobcePica #ad
Hmotnost0.11
Číslo dílu3030+4040
Modelka3030+4040

4. Ohuhu

#ad

Kaligrafii,, alkoholový popisovač, Ohuhu Pastelové popisovače, barevná špička, štětec, oboustranné štětec & dláta, tužky na bázi alkoholu, s taškou na přenášení pro návrhy a komiksy pro skicování

#ad
Ohuhu #ad - Jednoduché míchání, žádné rozmazání: nechte za sebou skvrnité, nerovnoměrné barvy. Je jedno, zda se jedná o omalovánky nebo mistrovské dílo, s těmito barevnými popisovači od Ohuhu bude vaše umělecké dílo zaručeně zářit. Kromě toho vaše umělecké dílo nevybledne ani se nerozmazává.

Inkoust na bázi alkoholu, okamžitě uschne: už nikdy nenechte mokrý inkoust zničit vaši práci. Jako bonus zajišťuje úložná taška všude strukturovaný zážitek z kreslení. Vysoce kvalitní inkoust lze bez problémů míchat, aby bylo možné i začátečníkům kreslit krásné barevné efekty. Barevně kódované krytky zabraňují vysychání špiček a pomohou vám okamžitě najít správné barvy. Díky rychleschnoucí receptuře na bázi alkoholu se Váš obraz určitě nerozmazává.

Buďte si jistí: inkoust není jedovatý a tím bezpečný pro vás a vaše děti. 48 různých barev: duha je na dosah ruky – vyberte si ze 48 zářivých barev a vdechněte svým nápadům život. Barevně kódovaná čepice: neztrácejte čas hledáním správné barvy. Popusťte uzdu své kreativitě. Tětce a značkovače, dvojitá špička, dvojitá zábava: rozšiřte své umělecké obzory dvěma špičkami! Vyberte špičku štětce pro šablony nebo kaligrafii a popisovač pro rychlé vybarvení velkých ploch.
ZnačkaOhuhu #ad
VýrobceOhuhu #ad
Číslo díluY30-80400-87-SZTS

5. POSCA

#ad

Komplettset mit 7 Stiften PC-17K, PCF-350, PC-1M, PC-3M, PC-1MR, PC-8K, PC-5M, Schwarz, POSCA

#ad
POSCA #ad - Spitze größen 0, 7 mm bis 15 mm, mit einer Bürste. 7 für schwarz enthält jeweils eine Version der sieben Größen und Stile. Posca farbe auf Wasserbasis, Schwarz, Set mit Markern. Enthält je 1 x schwarze stifte: pc-17k, pc-1m, pc-1MR, PC-3M, pc-8k, pc-5m, PCF-350. Schreibt auf metall, stoff, stein, terrakotta, Kunststoff, Glas, Porzellan und vielem mehr – praktisch auf jeder Oberfläche.
ZnačkaPOSCA #ad
VýrobceUni-Ball #ad
Výška0.94
Délka5.98
Hmotnost0.31
Šířka5.12
Číslo díluPC-17K / PC-8K
Modelka.

6. POSCA

#ad

3 Stück, POSCA PC-5M by Uni-Ball, Weiß

#ad
POSCA #ad - Posca-stifte enthalten Pigmenttinte auf Wasserbasis. 3 stück lackmarker in weiß. Schreibt auf metall, stein, kunststoff, terrakotta, Glas, stoff, Porzellan und vielem mehr – praktisch auf jeder Oberfläche. Strichstärke: 1, 8 - 2, 5 mm. Die kugelförmige spitze des 5m gibt dem benutzer mehr Kontrolle über die Strichlinie, sodass er die dünneren und dickeren Aspekte seiner 1, 8–2, 5 mm Feder nutzen kann.
ZnačkaPOSCA #ad
VýrobceUni-Ball #ad
Číslo díluPC-5M
ModelkaPC-5M

7. Molotow

#ad

Molotow One4All 327HS Akrylový zvýrazňovač základní sada 1 tloušťka čáry 4,0 – 8,0 mm, klínový hrot, vysoce krycí a permanentní, odolný vůči UV záření, pro téměř všechny podklady 6 kusů tříděných

#ad
Molotow #ad - Rozsah dodávky: 6 akrylových tužek s tloušťkou linky 4–8 mm v pouzdře v barvách zinkově žlutá, dopravní červená, signální bílá, šoková modrá, neonově růžová, signální černá.

Vysoce pigmentovaný inkoust akrylových popisovačů teče rovnoměrně a je vysoce krycí. Nic není nemožné: akrylové tužky one4all jsou ideální pro téměř všechny povrchy, jako jsou kameny, dřevo, keramika, plast, sklo, porcelán a papír. Je rychleschnoucí, trvale trvanlivý a voděodolný. Pro profesionálního umělce nabízejí akrylová pera vysokou kvalitu a flexibilitu: jsou znovu naplnitelná, barvy lze míchat a ředit a špičky tužek jsou vyměnitelné. Akrylové pastelky jsou ideální pro všechny diy projekty, jako je malování na sklo, vytváření fotoalb a dárky ke svatbě, scrapbooking, narozeninám a Vánocům.
ZnačkaMolotow #ad
VýrobceMolotow #ad
Výška0.91
Délka4.84
Hmotnost0.44
Šířka5.35
Číslo díluMO200280
ModelkaMO200280
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Staedtler

#ad

Dlouhá kovová špička, 8 linek v 8 šířkách linií ve stabilním STAEDTLER boxu, pigmentový inkoust vhodný na dokumenty, dlouhá životnost, STAEDTLER Černé pigmentové linky v různých šířkách linií, 308 SB8

#ad
Staedtler #ad - Dlouhý kovový hrot, ideální pro pravítka a šablony, např. Pigmentový inkoust, vhodný na dokumenty v souladu s ISO 14145-2, odolný vůči světlu, voděodolný na papíře.

Pp dřík zaručuje dlouhou životnost; cap off – může ležet minimálně 12 hodin otevřený, aniž by vysychal. Fineliner ve vysoké kvalitě pro psaní, skicování a kreslení. Mars 572 FL. Rozsah dodávky: 8 pigmentových linek černé s roztříděnými šířkami linií ve stabilním, 3-2, 5/0, 0/1, nastavitelným STAEDTLER boxu 0, 2/0, 3/0, 1/0, 7/1, 05/0, 0 mm. Lze lepit na kreslicí papír, lze přetřít bez krvácení.
ZnačkaStaedtler #ad
VýrobceSTAEDTLER #ad
Výška0.71
Délka5.94
Hmotnost0.22
Šířka3.86
Číslo dílu308 SB8
Modelka308 SB8 ST
Záruka0 Jahre Herstellergarantie

9. Tombow

#ad

Tombow ABT Umělecké fixy se dvěma špičkami

#ad
Tombow #ad - Jemná špička pro přesné vedení linií, široký špičatý štětec pro plošné vybarvování. Vyrobeno na bázi vody – barvy lze míchat a tvořit akvarely. Bez kyseliny a bez zápachu. Perfektní pro tvorbu pohlednic, zvýraznění motivů, kreslení komiksů, skicování, ilustrování atd. Umělecké fixy se dvěma špičkami, k dispozici v 96 barvách.
ZnačkaTombow #ad
VýrobceTOMBOW Pen & Pencil #ad
Výška0.55
Délka0.55
Hmotnost0.02
Šířka7.48
Číslo díluAB-TN15
ModelkaAB-TN15
ZárukaNein

10. Ohuhu

#ad

24 Basic Color + 1 Alcohol Marker Blender + Marker Case, Brush & Fine, Double Tipped Alcohol Based Markers for Kids Artist Sketching Adult Coloring Illustration, Ohuhu Alcohol Art Markers Brush Tip

#ad
Ohuhu #ad - Kromě toho vaše umělecké dílo časem nevybledne ani se nerozmazává popisovači ohuhu. Jako bonus udrží taška zdarma vaše popisovače pro každé barevné dobrodružství organizované a přenosné. Jedinou hranicí je vaše fantazie. Díky rychle schnoucí receptuře na bázi alkoholu můžete kreslit bez setření.

Inkoust na bázi alkoholu, okamžitě uschne: nenechte se mokrým inkoustem zničit vaši práci. Rychlé nalezení barev: neztrácejte čas hledáním správné barvy. Vyberte si špičku štětce pro úchvatné, kaligrafické tahy nebo barevné detaily s jemnou špičkou. Jednoduché přelakování, žádné stírání: zapomeňte na skvrnitý, nerovnoměrný kolorit. 24 živých barev + 1 mixér zdarma: duha je vám k dispozici – vyberte si ze 48 zářivých barev a oživte své nápady.

Vysoce kvalitní inkoust plynule přechází do sebe, aby bylo dosaženo krásných barevných efektů i pro začátečníky. Tětce a jemné, dvojitá špička, dvojitá zábava: rozšiřte své umělecké obzory designem dvojitých špiček. Barevně kódované krytky zabraňují vysychání špiček a pomohou vám najít každý popisovač obratem ruky. Je jedno, zda se jedná o omalovánky nebo mistrovské dílo, vaše umělecké dílo bude s touto permanentní sadou popisovačů určitě zářit.
ZnačkaOhuhu #ad
VýrobceOhuhu #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluY30-80400-40-YW