Top 10 Ni-MH AAA 750mah 1.2v Akku Telefon – Nabíjecí baterie pro domácnosti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. eneloop

#ad

Dobíjecí baterie v balení bez plastů, vylepšená kapacita s min. 2000 mAh, Panasonic eneloop AA/Mignon, životnost 2100 nabíjecích cyklů, baterie Ready-to-Use NiMH, balení po 8 kusech

#ad
eneloop #ad - Eneloop akumulátory jsou univerzálně použitelné a mohou nahradit běžné baterie nebo baterie ve všech zařízeních. Eneloop akumulátory mají extrémně nízké samovybíjení a jsou tak vždy připraveny k použití.

Novinka: eneloop se zvýšenou kapacitou min. Také po 10 letech skladování disponuje eneloop až 70 % počátečního nabití. Lze je nabíjet běžnými nabíječkami NiMH. Dobíjecí až 2 100krát. 2000 mah a ekologické balení. Eneloop akumulátory jsou přednabité solárním proudem, péče a zdraví, a proto je lze ihned Ideálně se hodí pro přístroje s častým používáním blesky, kapesní svítilna, hračky, herní ovladače, .
Značkaeneloop #ad
VýrobcePANASONIC #ad
Výška1.97
Délka16.26
Šířka12.01
Číslo díluBK-3MCDE/8BE
ModelkaBK-3MCDE8BE
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Panasonic eneloop

#ad

Dobíjecí, 2100 nabíjecích cyklů, balení 4 ks s boxem, vylepšená kapacita, balení bez plastů, vysoký výkon a nízké samovybíjení, Ready-to-use Ni-MH akumulátor, Panasonic eneloop, AAA/Micro

#ad
Panasonic eneloop #ad - Baterie eneloop jsou přednabité solárním proudem a jsou tak okamžitě použitelné. Dobíjecí až 2 100krát – šetří životní prostředí a vaši peněženku.

Ideálně se hodí pro přístroje s častým používáním blesky, hračky, péče a zdraví, kapesní svítilna, herní ovladače, . Baterie eneloop mají extrémně nízké samovybíjení a jsou tak vždy připraveny k použití. Novinka: eneloop se zvýšenou kapacitou min. Lze je nabíjet běžnými nabíječkami NiMH. I po 10 letech skladování disponuje eneloop až 70 % počátečního nabití. 2000 mah a ekologické balení. Baterie eneloop jsou univerzálně použitelné a mohou nahradit běžné baterie nebo baterie ve všech zařízeních.
ZnačkaPanasonic eneloop #ad
VýrobcePanasonic eneloop #ad
Výška6.02
Délka0.87
Hmotnost0.22
Šířka3.11
Číslo díluBK-4MCDEC4BE
ModelkaBK-4MCDEC4BE
ZárukaLegal Warranty

3. Panasonic eneloop

#ad

Min. 750 mAh, 2100 nabíjecích cyklů, 8 ks, Panasonic eneloop, AAA Micro, Ni-MH baterie připravená k použití, vysoký výkon a nízké samovybíjení, dobíjecí baterie, dobíjecí baterie

#ad
Panasonic eneloop #ad - Baterie eneloop jsou přednabité solárním proudem a jsou tak okamžitě použitelné. Baterie eneloop jsou univerzálně použitelné a mohou nahradit běžné baterie nebo baterie ve všech zařízeních.

Dobíjecí až 2 100krát – šetří životní prostředí a vaši peněženku. Kompatibilní přístroje: všechny domácí spotřebiče. I po 10 letech skladování disponuje eneloop až 70 % počátečního nabití. Typ zdroje proudu: ruční provoz. Lze je nabíjet běžnými NiMH nabíječkami. Jsou ideální pro přístroje s častým používáním blesky, péče a zdraví, kapesní svítilna, herní ovladače, hračky, . Baterie eneloop mají extrémně nízké samovybíjení a jsou tak vždy připraveny k použití. Rozsah dodávky: 8 kusů baterií Eneloop AAA Micro. Které komponenty jsou součástí dodávky produktu: 8 akumulátorů.
ZnačkaPanasonic eneloop #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška0.47
Délka1.75
Hmotnost0.02
Šířka0.47
Číslo dílu4228
Modelka4228
ZárukaZákonná záruka

4. eneloop

#ad

Balení 4 ks, min. 2500 mAh, dobíjecí baterie v balení bez plastů, životnost 500 nabíjecích cyklů, Panasonic eneloop pro AA/Mignon, nízké samovybíjení

#ad
eneloop #ad - Lze je nabíjet běžnými nabíječkami NiMH. Eneloop každá baterie je přednabitá solárním proudem, klávesnice a myš, dálkově ovládané hračky, herní ovladače, a proto je ihned použitelná.

Eneloop každá baterie má extrémně nízké samovybíjení a je tak vždy připravena k použití. Eneloop na akumulátory jsou univerzálně použitelné a mohou nahradit běžné baterie nebo baterie ve všech zařízeních. Novinka: nyní k dostání v ekologickém obalu. Dobíjecí až 500krát – to šetří životní prostředí a vaši peněženku. Také po 1 roce skladování má eneloop 85 % počátečního nabití. Hodí se pro přístroje se střední až vysokou spotřebou energie blesky, bezdrátová zařízení.
Značkaeneloop #ad
VýrobcePanasonic eneloop #ad
Výška5.12
Délka0.87
Šířka5.08
Číslo díluBK-3HCDE/4BE
ModelkaBK-3HCDE/4BE
ZárukaLegal Warranty

5. Panasonic eneloop

#ad

AAA micro, min. 930 mAh, Ni-MH baterie připravená k použití, dobíjecí baterie, Panasonic eneloop pro, včetně úložného pouzdra, 500 nabíjecích cyklů, extra výkonný výkon a nízký samovybíjení, 4-balení

#ad
Panasonic eneloop #ad - I po 1 roce skladování má eneloop pro až 85% původního náboje. 2v ve stabilním, min 930 mah, opakovaně použitelném obalu z recyklovaného plastu úložný kufřík.

Kvalitní obal je opakovaně použitelný a vyrobený z recyklovaného plastu - ideální pro skladování a cestování. Mohou být nabíjeny pomocí standardních NiMH nabíječek. Baterie eneloop pro jsou již předem nabity solární energií, a proto je lze okamžitě použít - jako normální baterie. Rozsah dodávky: 1 x 4-pack blistrový eneloop na aaa ni-mh, 1. Eneloop pro baterie jsou šetrné k životnímu prostředí a mohou nahradit běžné baterie nebo baterie ve všech zařízeních. Dobíjecí až 500krát - chrání to životní prostředí a vaše peněženka.
ZnačkaPanasonic eneloop #ad
VýrobcePanasonic Eneloop #ad
Výška0.47
Délka3.43
Hmotnost0.14
Šířka2.91
Číslo díluBK-4HCDE/4LE
ModelkaBK-4HCDE/4LE
ZárukaZákonná záruka

6. eneloop

#ad

Balení po 8 kusech, Panasonic eneloop AAA/Micro, baterie Ready-to-Use NiMH, životnost 2100 nabíjecích cyklů, dobíjecí baterie v balení bez plastů, vylepšená kapacita s min. 800 mAh

#ad
eneloop #ad - Dobíjecí až 2 100krát. Novinka: eneloop se zvýšenou kapacitou min. 800 mah a ekologické balení. Lze je nabíjet běžnými nabíječkami NiMH.

Také po 10 letech skladování disponuje eneloop až 70 % počátečního nabití. Eneloop akumulátory mají extrémně nízké samovybíjení a jsou tak vždy připraveny k použití. Eneloop akumulátory jsou přednabité solárním proudem, herní ovladače, kapesní svítilna, péče a zdraví, a proto je lze ihned Ideálně se hodí pro přístroje s častým používáním blesky, hračky, . Eneloop akumulátory jsou univerzálně použitelné a mohou nahradit běžné baterie nebo baterie ve všech zařízeních.
Značkaeneloop #ad
VýrobcePanasonic eneloop #ad
Výška6.02
Délka0.91
Šířka3.07
Číslo díluBK-4MCDE/8BE
ModelkaBK-4MCDE/8BE
ZárukaLegal Warranty

7. Panasonic eneloop

#ad

Ready-to-use Ni-MH baterie, vysoký výkon a nízké samovybíjení, AAA/Micro, 2100 nabíjecích cyklů, modrá, balení 4 ks, vylepšená kapacita: min. 800 mAh, dobíjecí, Panasonic eneloop

#ad
Panasonic eneloop #ad - Lze je nabíjet běžnými nabíječkami NiMH. I po 10 letech skladování disponuje eneloop až 70 % počátečního nabití. Novinka: eneloop se zvýšenou kapacitou min.

Baterie eneloop jsou přednabité solárním proudem a jsou tak okamžitě použitelné. Baterie eneloop jsou univerzálně použitelné a mohou nahradit běžné baterie nebo baterie ve všech zařízeních. Baterie eneloop mají extrémně nízké samovybíjení a jsou tak vždy připraveny k použití. Ideálně se hodí pro přístroje s častým používáním blesky, hračky, kapesní svítilna, péče a zdraví, herní ovladače, . 2000 mah a ekologické balení. Dobíjecí až 2 100krát – šetří životní prostředí a vaši peněženku.
ZnačkaPanasonic eneloop #ad
VýrobcePanasonic eneloop #ad
Výška1.97
Délka16.26
Hmotnost0.15
Šířka12.01
Číslo díluBK-4MCDE/4BE
ModelkaBK-4MCDE/4BE
ZárukaLegal Warranty

8. eneloop

#ad

černý, balení 4 ks, Ready-to-Use NI-MH akumulátor, dobíjecí baterie, AAA/Micro, balení bez plastů, nízké samovybíjení, Panasonic eneloop Pro, BK-4HCDE/4BE, min. 930 mAh, 500 nabíjecích cyklů

#ad
eneloop #ad - Baterie eneloop pro jsou univerzálně použitelné a mohou nahradit běžné baterie nebo baterie ve všech zařízeních. I po 1 roce skladování disponuje eneloop více než 85 % počátečního nabití.

Hodí se pro přístroje se střední až vysokou spotřebou energie blesky, dálkově ovládané hračky, herní ovladače, klávesnice a myš, bezdrátová zařízení. Baterie eneloop pro jsou přednabité solárním proudem a jsou tak okamžitě použitelné. Novinka: nyní k dostání v ekologickém obalu. Baterie eneloop pro mají extrémně nízké samovybíjení a jsou tak vždy připraveny k použití. Lze je nabíjet běžnými NiMH nabíječkami. Dobíjecí až 500krát – to šetří životní prostředí a vaši peněženku.
Značkaeneloop #ad
VýrobcePanasonic eneloop #ad
Výška4.33
Délka6.3
Šířka10.63
Číslo díluBK-4HCDE/4BE
ModelkaBK-4HCDE/4BE
ZárukaLegal Warranty

9. Panasonic eneloop

#ad

Balení 4 ks, balení bez plastů, Panasonic eneloop Dobíjecí baterie Lite, 3000 nabíjecích cyklů s nízkým samovybíjením, AAA/Micro Ready-to použití, Ni-MH baterie, min. 550 mAh

#ad
Panasonic eneloop #ad - Lze je nabíjet běžnými nabíječkami NiMH. Baterie eneloop lite mají extrémně nízké samovybíjení a jsou tak vždy připraveny k použití.

Ideálně se hodí pro přístroje s nízkou až střední spotřebou energie bezdrátové telefony DECT, budík, dálkové ovládání, . Baterie eneloop lite jsou přednabité solárním proudem a jsou tak okamžitě použitelné. I po 5 letech skladování disponuje eneloop až 70 % počátečního nabití. Baterie eneloop lite jsou univerzálně použitelné a mohou nahradit běžné baterie nebo baterie ve všech zařízeních. Dobíjecí až 3 000krát – šetří životní prostředí a vaši peněženku. Novinka: nyní k dostání v ekologickém obalu.
ZnačkaPanasonic eneloop #ad
VýrobcePanasonic Energy Europe #ad
Výška5.12
Délka0.98
Hmotnost0.13
Šířka3.07
Číslo díluBK-4LCCE/4BE
ModelkaBK-4LCCE/4BE
ZárukaLegal Warranty

10. Panasonic eneloop

#ad

Balení po 2 kusech, dobíjecí, Panasonic eneloop, balení bez plastů, AAA/Micro, vylepšená kapacita: min. 800 mAh, vysoký výkon a nízké samovybíjení, Ready-to-use Ni-MH baterie, 2100 nabíjecích cyklů

#ad
Panasonic eneloop #ad - 2000 mah a ekologické balení. Lze je nabíjet běžnými nabíječkami NiMH. I po 10 letech skladování disponuje eneloop až 70 % počátečního nabití.

Baterie eneloop jsou přednabité solárním proudem a jsou tak okamžitě použitelné. Ideálně se hodí pro přístroje s častým používáním blesky, kapesní svítilna, péče a zdraví, herní ovladače, hračky, . Baterie eneloop jsou univerzálně použitelné a mohou nahradit běžné baterie nebo baterie ve všech zařízeních. Dobíjecí až 2 100krát – šetří životní prostředí a vaši peněženku. Novinka: eneloop se zvýšenou kapacitou min. Baterie eneloop mají extrémně nízké samovybíjení a jsou tak vždy připraveny k použití.
ZnačkaPanasonic eneloop #ad
VýrobcePanasonic eneloop #ad
Výška1.97
Délka16.26
Hmotnost0.07
Šířka12.01
Číslo díluBK-4MCDE/2BE
ModelkaBK-4MCDE/2BE
ZárukaLegal Warranty