Top 10 Motorradhelm Broken Head – Sport & Freizeit: Produkte mit Umwelt-Label

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ILM

#ad

Armor Red, ILM Motocyklová helma Integrální helma pánská dámská motocyklová helma se 2 hledí Pinlock kompatibilní s jasným a tónovaným Street Bike Motocross Casco DOT&ECE model Z501, M

#ad
ILM #ad - Ilm integrální helma na motorku splňuje nebo překračuje bezpečnostní standardy ECE a FMVSS-218, DOT. Zámek hledí drží vnější hledí při jízdě vysokou rychlostí pevně na helmě a zajišťuje bezpečnost.

Vyjímatelná, vyměnitelná a pratelná vnitřní podšívka s technologií Comtex, měkké, pohodlné a lépe sedí. Integrální helma se dodává se 2 hledí čirá a zrcadlová hledí a 2 ploutvemi tónované černé a zrcadlové ploutve. Na motocyklové helmě je několik větracích otvorů pro optimální větrání, rychlouzávěr a kovová přezka poskytují solidní ochranu.
ZnačkaILM #ad
VýrobceILM #ad
Výška10
Délka14
Šířka10
Číslo dílu‎ILM-Z501
Modelka‎ILM-Z501
ZárukaTříletá záruka

2. Broken Head

#ad

Broken Head BeProud sportovní zelená motocyklová helma se 2 hledí čiré + černé hledí – integrální helma matná černá – velikost M 57–58 cm

#ad
Broken Head #ad - Top design: hledáte helmu, se kterou se můžeš odlišit od davu, ale najdete jen nudné motocyklové helmy? Pak pro tebe máme tu správnou helmu – zejména pokud jedete na zeleném motocyklu. Top větrání: velké vzduchové otvory na bradě a horní části hlavy jsou nastavitelné a v horkých dnech do helmy propouštějí hodně vzduchu.

Testováno a schváleno: motocyklová helma je testována podle nejnovější normy ECE 22-06 pro Německo a Evropu. Smíte s ním legálně jezdit na všech silnicích v Evropě. S černým hledím získáte špičkový vzhled! agresivní skořepina helmy: ve srovnání s běžnými motocyklovými helmami je skořepina helmy BeProud velmi malá a štíhlá hlavu.

Tak máte ve své motocyklové helmě perfektní klima při každém počasí. Vč. Iré hledí je již namontované, černá je přiložena k krabici na helmu. Hranatý design propůjčuje motocyklové helmě agresivní vzhled a umožňuje snadné připevnění kamery na helmu. Omyvatelná vnitřní podšívka: vnitřní podšívka ochranné přilby rychle schne a lze ji vyjmout pro praní. 2 hledí: tvoje nová integrální helma se dodává se dvěma hledí.
ZnačkaBroken Head #ad
VýrobceBroken Head #ad
Hmotnost2.97
Číslo dílu4050853759354
Modelka4050853759354

3. Broken Head

#ad

Broken Head Motocyklová helma BeProud Sport červená Ltd – štíhlá integrální helma s čirým + černým hledím – matná černá – velikost M 57–58 cm

#ad
Broken Head #ad - Testováno ece 22-06 pro vaši bezpečnost: motocyklová helma beproud Sport Integral je testována podle nejnovější normy ECE 22-06 a schválena pro Německo a Evropu.

Omyvatelné: vnitřní podšívka ochranné přilby rychle schne, je vyjímatelná a pratelná. Větrání v bradě a horní části hlavy jsou nastavitelné a vždy zajišťují dobré klima. Dárek: extravagantní integrální helma je vedle čirého hledí s přídavným černým hledím, které dodává kompletní bojový vzhled helmy. Hranatý design mu propůjčuje agresivní vzhled. Limitovaná edice: máte dost nudných motocyklových přileb? pak je beproud v matně černé s červeným nápisem Broken Head tou správnou volbou pro tebe! Tíhlý: helma beproud fullface má extra malou skořepinu helmy, díky které působí helma sportovněji a méně velká.
ZnačkaBroken Head #ad
VýrobceBroken Head #ad
Hmotnost2.98
Číslo dílu4050853763689
Modelka4050853763689

4. Broken Head

#ad

Broken Head Motocyklová helma BeProud Neon žlutá Ltd. – 2 hledí černá hledí + čiré hledí, integrální helma matná černo-žlutá – velikost L 59–60 cm

#ad
Broken Head #ad - Lze ji vyjmout a vyprat. Větrání v bradě a horní části hlavy jsou nastavitelné a vždy zajišťují dobré klima. Limitovaná edice: máte dost nudných, neříkajících motocyklových helem a hledáte helmu, která by ti vyhovovala? pak uděláš s beproud v matné černé barvě s nápadným, zářivě žlutým nápisem Broken Head správné rozhodnutí!.

Testováno ece: naše motocyklová helma odpovídá aktuální normě ECE 22-05 pro Německo a Evropu. Pratelná: vnitřní podšívka ochranné přilby rychle schne. Tíhlý: na rozdíl od běžných motocyklových přileb má beproud extra malou skořepinu helmy, díky níž je štíhlá hlava a helma působí méně velká.

DÁrek: extravagantní integrální helma je vedle čirého hledí s přídavným černým hledím, které dodává kompletní agresivní vzhled přilby. L odpovídá velikosti 59–60 cm. Hranatý design mu propůjčuje agresivní vzhled a umožňuje připevnění kamery na helmu.
ZnačkaBroken Head #ad
VýrobceBroken Head #ad
Hmotnost2.98
Číslo díluBeProud neon gelb Ltd.
ModelkaBeProud neon gelb Ltd.

5. Broken Head

#ad

Modrá/černá S 55–56 cm, Broken Head Bavarian Patriot Integral helma – sportovní motocyklová helma – helma s designem Bayern Lifestyle

#ad
Broken Head #ad - Když zvedneš bavorskou helmu patriot Racing, každý ví, že žijete bavorským životním stylem. Tak budete mít ve své motocyklové helmě vždy svěží vůni a zůstane déle jako nová.

Více zábavy od fraid: díky nízké hmotnosti cca 1 390 gramů helmu při jízdě sotva ucítíte. Spotřebovaný vzduch je odsáván přes větrací otvory v zadní části hlavy. Ij životní styl: ukažte svůj původ a jaký životní styl žijete. Abyste mohli při jízdě na motocyklu udržet chladnou hlavu, je vaše nová helma vybavena velkým větráním na čele a horní části hlavy. Olovo sauba: vnitřní podšívka je vyjímatelná a pratelná. Je to legální: integrální helma odpovídá aktuální normě ECE 22-05 pro motocyklovou helmu a je tak schválena na všech silnicích v Německu a Evropě. Napnutí šíje patří minulosti.
ZnačkaBroken Head #ad
VýrobceBroken Head #ad
Hmotnost3.06
Číslo díluBavarian_Patriot
ModelkaBavarian_Patriot

6. Broken Head

#ad

Broken Head Adrenalin Therapy X4 – sportovní integrální helma – motocyklová helma – černo-zelená matná – velikost XXL 63–64 cm

#ad
Broken Head #ad - Testováno ece: naše motocyklová helma odpovídá aktuální normě ECE 22-05 na motocyklovou helmu, a proto je schválena v Německu a Evropě. To vám zajistí dlouho radost z nové helmy a budete jezdit vždy s příjemným pocitem při nošení.

Pratelná: vnitřní podšívka ochranné přilby je vyjímatelná a pratelná. Větrání: integrální helma je vybavena různými větracími a větracími otvory. Samotónovací sklo proti zamlžení lze dovybavit: dostanou se ti na nervy hloupá, chrastící sluneční clona? Nechcete přesto být oslněni sluncem a v noci si zachovat přehled? Pořiďte si samotónovací sklo proti zamlžení POZOR: Není součástí dodávky.

Kromě toho můžete průhledné hledí kdykoli změnit pouhým jedním kliknutím, zcela bez nářadí. Díky sportovnímu tvaru získáte perfektní závodní pocit. Skvělý, sportovní design: helma má vzpurný design v matně černé s lebkou na zadní straně. V závislosti na počasí ji můžete nastavit, takže budete mít v helmě vždy perfektní teplotu.
ZnačkaBroken Head #ad
VýrobceBroken Head #ad
Číslo díluAdrenalin-Therapy-X4
ModelkaAdrenalin-Therapy-X4

7. Broken Head

#ad

Broken Head Adrenalin Therapy 4X – sportovní integrální helma – motocyklová helma – červená matná – velikost M 57–58 cm

#ad
Broken Head #ad - Testováno ece: naše motocyklová helma odpovídá aktuální normě ECE 22-05 na motocyklovou helmu, a proto je schválena v Německu a Evropě. Větrání: integrální helma je vybavena různými větracími a větracími otvory.

Samotónovací sklo proti zamlžení lze dovybavit: dostanou se ti na nervy hloupá, chrastící sluneční clona? Nechcete přesto být oslněni sluncem a v noci si zachovat přehled? Pořiďte si samotónovací sklo proti zamlžení POZOR: Není součástí dodávky. To vám zajistí dlouho radost z nové helmy a budete jezdit vždy s příjemným pocitem při nošení. Skvělý, sportovní design: helma má vzpurný design v matně černé s lebkou na zadní straně.

Kromě toho můžete průhledné hledí kdykoli změnit pouhým jedním kliknutím, zcela bez nářadí. Pratelná: vnitřní podšívka ochranné přilby je vyjímatelná a pratelná. Díky sportovnímu tvaru získáte perfektní závodní pocit. V závislosti na počasí ji můžete nastavit, takže budete mít v helmě vždy perfektní teplotu.
ZnačkaBroken Head #ad
VýrobceBroken Head #ad
Číslo díluAdrenalin-Therapy-X4
ModelkaAdrenalin-Therapy-X4

8. Broken Head

#ad

Broken Head Motocyklová helma Broken Skull Green Grinder – integrální helma černo-zelená XL 61–62 cm

#ad
Broken Head #ad - Větrání můžete individuálně nastavit, jak to pro vás nejlépe vyhovuje. Dva uzávěry: tvoje nová motocyklová helma se dodává se dvěma uzávěry. Jízda na motocyklu je tak ještě zábavnější. Pohledy motoristů jsou k nezaplacení. Vícenásobné větrání a odvětrávání: různé větrání a odvzdušnění zajišťují perfektní klima v helmě za každého počasí.

Testováno ece: integrální helma odpovídá aktuální normě eCE 22-05 pro motocyklovou helmu a je tak schválena na všech silnicích v Německu a Evropě. Vždy čerstvé: vnitřní podšívka helmy fullface se dá jednoduše vyjmout a je omyvatelná. To chrání krk především při delších túrách. Tak zůstane tvá helma obzvlášť dlouho čerstvá jako první den. Sportovní helma má obojí.

Helmu můžete uzavřít bezpečným dvojitým D uzávěrem nebo pohodlným ráčnovým uzávěrem. Nízká hmotnost: pouze s cca 1 400 gramů je helma velmi lehká. Sportovní aerosynamika se spoilerem: spoiler nejen dobře vypadá, ale také zajišťuje, že při vyšších rychlostech docílíte méně víření vzduchu a vaše helma je dobře ve větru. Absolutně brutální vzhled: okamžik, kdy stojíte na semaforech a vedle sebe držíte auto, si pokaždé znovu užijete.
ZnačkaBroken Head #ad
VýrobceBroken Head #ad

9. Broken Head

#ad

Broken Head Jack S. V2 Pro – integrální helma zelená – sportovní helma na motorku + čirá a zdarma zelená zrcadlové hledí

#ad
Broken Head #ad - Pozor: oba nejsou součástí dodávky! Velmi dobré vybavení: helma je vybavena kanálem brýlí. Připraveno pro pinlock a samotónovací skla proti mlžení: tvoji helmu fullface můžeš kdykoliv dovybavit pinlockem nebo samotónovacím fotochromatickým sklem proti zamlžování.

Schváleno v německu a evropě: vaše nová helma odpovídá ECE 22-05 a je schválena v Německu a Evropě. Včetně skvělého vzhledu: kromě průhledného hledí dostanete zeleně zrcadlové hledí. Více radosti z jízdy: díky aerodynamickému tvaru a nízké hmotnosti cca 1 390 gramů se svou novou integrální helmou Jack S.

Tak máte vždy perfektní průhled. Budete mít ještě více zábavy při jízdě na motocyklu. Hledí tě chrání před oslněním a vypadá zatraceně dobře. Hledí můžete např. Tak jako nositel brýlí dostaneš brýle dobře do přilby. Vnitřní podšívka je vyjímatelná a pratelná. Zablokovat při jízdě po dálnici.
ZnačkaBroken Head #ad
VýrobceBroken Head #ad
Hmotnost2.98
Číslo dílu4062032000393
ModelkaJack S. Integral Set grün

10. Broken Head

#ad

Broken Head Street Warrior zelená maskáčová – motocyklová helma s odnímatelnou částí brady – triální helma M 57-58 cm

#ad
Broken Head #ad - Také pro zkušební jízdu. Při jízdě na motocyklu ho sotva ucítíte. Slunečník helmy je rovněž odnímatelný. Skvělý vzhled: tvoje nová helma je dodávána se zeleným zrcadlovým hledím.

Testováno ece: naše motocyklová helma odpovídá aktuální normě ECE 22-05 pro Německo a Evropu. Tak jste flexibilní a můžete přilbu např. Lehká: helma má jen cca 1 300 gramů skutečně lehké. Vnitřní podšívka je vyjímatelná a pratelná. Dobře větrané: díky mnoha nastavitelným větracím a větracím otvorům si vždy udržíte chladnou hlavu. To zvyšuje vaši koncentraci a dělá jízdu ještě příjemnější. Tvůj krk ti poděkuje na dlouhých túrách. Odnímatelná část brady a štít helmy: bradu lze sundat jednou rukojetí. Chrání vaše oči před oslněním a vypadá dobře.
ZnačkaBroken Head #ad
VýrobceBroken Head #ad
Hmotnost2.87
Číslo díluStreet_Warrior_gruen_M
ModelkaStreet-Warrior-Gruen