Top 10 Laptop Erhöhung für Schreibtisch – Stojany na notebooky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Urmust

#ad

Alienware alle Laptops von 27.9,39.6 cm 11-15.6 Zoll schwarz, Notebook-Ständer, Computer-Ständer für Laptop Riser Halter, Aluminium, Urmust Laptop-Ständer für Schreibtisch

#ad
Urmust #ad - Halten sie den laptop kühl: kann als laptop-kühlständer verwendet werden, dass Ihr Laptop überhitzt. Dieser laptop-Ständer kann abgenommen und montiert werden. Ergonomisches design: dieser laptop-ständer kann ihren laptop um 15, 2 cm 6 zoll auf eine perfekte Betrachtungsebene anheben, hilft Ihnen, Ihre Haltung zu verbessern und Nacken- und Schulterschmerzen zu reduzieren.

Stabile konstruktion: dieser laptop-halter ist aus strapazierfähigem allusions-legierungsmaterial, dass Ihr Laptop stabil auf dem Schreibtisch steht und das große Gummi-Pad auf der Oberseite verhindert, robust genug, kein Wackeln. Breite kompatibilität: dieser schreibtisch-laptop-ständer ist kompatibel mit allen laptops von 25, asus, wie Apple MacBook 12/13, macbook Air 13, dell, 6 Zoll, 4 kg, hp, MacBook Pro 13/15, 4 cm - 39, 6 cm 10 - 15, unterstützt bis zu 4, Lenovo ThinkPad, Chromebook und andere Notebooks. Ein bedeutungsvolles Geschenk für Lehrer und Studenten.

Halten sie den laptop sicher und organisieren sie ihren schreibtisch: diese laptop-erhöhung hält Ihren Computer fern von Wasser, Buch, wie Maus und Tastatur, Kaffee oder Saft. Lässt sich flach zusammenfalten, um zu verhindern, das offene Aluminium-Design bietet gute Belüftung und Luftzirkulation, wenn Sie es mitnehmen müssen. Sie können ihr laptop-zubehör unter den Ständer stellen, machen Sie Ihren Schreibtisch viel ordentlich und ordentlich. Gummi-pad an der unterseite sorgt dafür, um bis zu 4 kg zu tragen, dass der Computer zerkratzt. Für die stabilität erfordert die erste Installation mehr Aufwand.
ZnačkaUrmust #ad
VýrobceUrmust #ad
Výška5.51
Délka10.24
Hmotnost1.87
Šířka8.66

2. Rain Design

#ad

Rain Design 10075 mStand stojan na laptop MacBook černý patentovaný

#ad
Rain Design #ad - Které komponenty jsou součástí dodávky produktu: mstand black. Organizér kabelů v pozadí zajišťuje řádné kabely. Kompatibilní s apple macbook pro, macbook air, MacBook a dalšími notebooky s hloubkou menší než 10, 4".

Pískování zušlechtěný a stříbrně eloxovaný povrch, který harmonizuje s notebooky Apple. Podložka na klávesnici vytvoří místo na psacím stole, pokud se nepoužívá. Zvyšuje výšku obrazovky notebooku ve výšce očí pro lepší ergonomii 5, 9". Hliníková deska funguje jako ohřívač pro chlazení notebooku. Jednodílný hliníkový design zajišťuje spolehlivou stabilitu. Design sklápění přiblíží obrazovku a zlepšuje proudění vzduchu kolem notebooku.
ZnačkaRain Design #ad
VýrobceRain Design #ad
Výška10.24
Délka6.3
Hmotnost3.57
Šířka10.24
Číslo dílu10075
Modelka10075
Záruka1 rok výrobce

3. Rain Design

#ad

Rain Design Stojan na laptop od MStand – Midnight

#ad
Rain Design #ad - 4 palců. Kompatibilní s apple macbook pro, Macbook Air and other laptops with depths less than 10 The back cable management hole is 2 palce v průměru. 9 inches. Pískově broušené a anodized finish matches Apple notebooky. Single piece hliníkový design poskytuje solidní stabilitu a působí jako hřejivý dřez pro cool laptop. Klávesnice stash clears up desk area when not in use. Kabelový organizér behind routes wires neatly. Zvyšuje notebook screen height to eye level for better ergonomics 5.
ZnačkaRain Design #ad
VýrobceRain Design #ad
Výška5.9
Délka10
Hmotnost3
Šířka9.3
Číslo dílu10090
Modelka10090
Záruka1 rok výrobce

4. BoYata

#ad

Hliník, Samsung, Acer a Huawei MateBook, Lenovo, MacBook, stojan kompatibilní s notebooky 10 – 17 palců, Dell, BoYata Stojan na notebook, výškově nastavitelný větraný držák na notebook

#ad
BoYata #ad - Dokáže snadno přijímat a odvádět teplo. 4 protiskluzové silikonové polštářky na spodní straně zabraňují tomu, aby stojan klouzal a je stabilnější. Udržuje váš počítač vysoko a nabízí tak více místa pro papíry a jiné předměty na psacím stole.

Odlehčuje záda a šíji. Stojíme za naším výrobkem pokud máte dotazy před nákupem nebo po nákupu, můžete se na nás obrátit. Větrání celý stojan je vyroben z kvalitního hliníku. Nastavení stojan na laptop je vyroben z robustního hliníku, můžete podle potřeby naklánět v různých úhlech a stát výše nebo nižší. Ochranné háčky zajišťují, že váš počítač nesklouzne ze stojanu.

Stabilita díky textuře a hliníkovému materiálu je stojan na tablet stylový a má dlouhou životnost. Nedělejte si starosti, že se laptop přehřívá, protože počítač může díky přenosu tepla v celém stojanu ochladit. Ergonomika design typu z se hodí k nastavení ideální výšky pro psaní, sledování a správné sezení, zatímco záda a krk jsou v pohodlném držení těla.
ZnačkaBoYata #ad
VýrobceBoYata #ad
Hmotnost2.6
Číslo díluBo19
ModelkaLaptop Stand-N19
Zárukano

5. BoYata

#ad

BoYata Laptop ständer: Multi-Angle-Standfuß mit Heat-Vent, Samsung Schwarz, Aluminium Einstellbares Notebook ständer kompatibel für Laptop 10-17 Zoll, Surface, einschließlich MacBook Pro/Air

#ad
BoYata #ad - Flexibilität in der positionierungder boyata laptop-ständer ist mit einer stabilen aluminiumkonstruktion ausgestattet. Entwickelt für stabilität eine perfekte kombination aus textur und der aluminiumkonstruktion des geräts ermöglicht es diesem Tablet, das Beste an Stil und Haltbarkeit zu bieten. Der boyata verfügt auch über einen Schutzhaken an jedem Arm, dass Ihr Laptop bei Gebrauch zu Ihnen rutscht.

Ergonomisches design: das z-förmige design ist gut zum einstellen einer idealen höhe zum tippen und für andere Projekte. Dieser ständer erhöht ihren computer, so dass Sie mehr Platz auf Ihrem Schreibtisch für die Arbeit und andere Gegenstände haben. Wir stehen hinter unserem produktWenn Sie Fragen vor oder nach dem Kauf haben, können Sie sich gerne an uns wenden. Der ständer hat auch luftstromperforationen auf seiner Oberfläche, die ideal ist, indem er einen verbesserten Luftstrom bietet im Vergleich zu flach auf einem Tisch. Das boyata hält ihre kühlung der boyata ständer ist aus hochwertigem aluminium gefertigt und wurde entwickelt, um Ihren Laptop abzukühlen, um Wärme leicht zu absorbieren und abzuleiten.

Der boyata laptop-halter wurde entwickelt, um effektiv bei der Verbesserung der Sitzhaltung zu sein, um Muskelschmerzen im Zusammenhang mit langfristigem Sitzen zu minimieren. Die 4 rutschfesten silikon-pads von boyata auf der Unterseite helfen, um zu verhindern, den Ständer vor dem Verrutschen zu schützen und verbessern auch die allgemeine Stabilität Ihrer Einrichtung. Rundum ist das design dieses Geräts darauf ausgerichtet, den Benutzer produktiv und Komfort zu verbessern. Sie haben die möglichkeit, ihren ständer je nach Bedarf in verschiedenen Winkeln von 0° - 90° einzustellen.
ZnačkaBoYata #ad
VýrobceBoYata #ad
Hmotnost2.58
Číslo díluLaptop Stand-N19

6. BoYata

#ad

HPšedý, hliník nastavitelný stojan na notebook kompatibilní s notebookem 10-17 palců, BoYata Stojan na notebook: Víceúhlý stojan s Heat-Vent, Surface, včetně MacBook Pro/Air, Samsung

#ad
BoYata #ad - Dokáže snadno přijímat a odvádět teplo. 4 protiskluzové silikonové polštářky na spodní straně zabraňují tomu, aby stojan klouzal a je stabilnější. Stabilita díky textuře a hliníkovému materiálu je stojan na tablet stylový a má dlouhou životnost.

Nastavení stojan na laptop je vyroben z robustního hliníku, můžete podle potřeby naklánět v různých úhlech a stát výše nebo nižší. Stojíme za naším výrobkem pokud máte dotazy před nákupem nebo po nákupu, můžete se na nás obrátit. Ochranné háčky zajišťují, že váš počítač nesklouzne ze stojanu. Větrání celý stojan je vyroben z kvalitního hliníku.

Nedělejte si starosti, že se laptop přehřívá, protože počítač může díky přenosu tepla v celém stojanu ochladit. Udržuje váš počítač vysoko a nabízí tak více místa pro papíry a jiné předměty na psacím stole. Odlehčuje záda a šíji. Ergonomika design typu z se hodí k nastavení ideální výšky pro psaní, sledování a správné sezení, zatímco záda a krk jsou v pohodlném držení těla.
ZnačkaBoYata #ad
VýrobceBoYata #ad
Číslo díluLaptop Stand

7. BoYata

#ad

Samsung, kompatibilní s 10-17" MacBook Pro/Air, Huawei MateBook, Acer, Lenovo, BoYata Stojan na laptop, větraný hliníkový držák na notebook pro psací stůl, Dell, výškově nastavitelný stojan na laptop

#ad
BoYata #ad - Plně ergonomické se stojanem na notebook boyata můžete svůj laptop proměnit v perfektní stolní pracovní stanici. V případě problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Iroká kompatibilitastojan na laptop se hodí na celou řadu notebooků, např.

Stabilní a ochranný stojan se skládá ze dvou 3mm kovových základních desek a opěrné tyče, která je velmi robustní a unese až 22 liber. Snižuje zatížení šíje a zad, které vzniká díky dlouhému sezení u psacího stolu. Stojan může uspokojit pracovní a studijní potřeby lidí různých velikostí. Velké 4 gumové podložky na horní a spodní straně udrží váš laptop stabilní a maximálně chrání váš přístroj před poškrábáním a sklouznutím. Nastavitelná výškastojan na laptop boyata lze nastavit výšku od 3, 9 palce na 7, 4 palce.

Můžete jej nastavit na požadovanou výšku pomocí tlačítka na zadní straně stojanu. Vynikající tepelná média struktura držáku ve tvaru u snižuje kontaktní plochu s počítačem, nabízí více místa pro odvod tepla a zajišťuje větší cirkulaci vzduchu než plochá na stole, čímž se laptop ochlazuje. Boyata 7 * 24 online podpora v pohotovosti. Macbook/macbook pro / Lenovo / Samsung laptopy do 17 palců atd.
ZnačkaBoYata #ad
VýrobceBoYata #ad
Hmotnost2.31
Číslo díluM6-Black

8. Bestand

#ad

Bestand Hliníkový stojan na laptop a MacBook Desktop pro Apple MacBook a všechny notebooky šedý patentovaný

#ad
Bestand #ad - Ve spodní části lze klávesnici a myš řádně uložit, když ji nepoužíváte. Bestand hliníkový stojan na laptop desktop Macbook stojan pro Apple Macbook a všechny notebooky, šedý patentovaný. Perfektně se hodí k apple macbook a jiným laptopům s úhlopříčkou 11–16 palců. Hliníkový panel v prémiové kvalitě slouží jako chladič pro chlazení notebooku. Promyšlený polštář na laptop a design polštáře Slippery-Killer udržují MacBook stabilní. S kroužkem pro vedení kabelů můžete mít všechny kabely uspořádané a přehledný psací stůl.
ZnačkaBestand #ad
VýrobceBestand #ad
Výška5.5
Délka10.5
Hmotnost3.59
Šířka10
Číslo dílu102S-Grey
ModelkaTOMPOL-0514-1633-6

9. BoYata

#ad

Belüfteter Aluminium-Notebookhalter für Schreibtisch, Lenovo, Acer, BoYata Laptopständer, höhenverstellbarer Laptop-Riser, Dell, Huawei MateBook, Samsung, kompatibel mit 10-17'' MacBook Pro/Air

#ad
BoYata #ad - Ausgezeichnete wÄrmediaaipationdie u-förmige struktur der halterung verringert die kontaktfläche zum Computer, bietet mehr Platz für die Wärmeableitung und sorgt für mehr Luftzirkulation als flach auf dem Tisch, wodurch der Laptop abgekühlt wird. Bitte kontaktieren Sie uns, wenn es Qualitätsprobleme gibt.

Der stand kann die arbeits- und Lernbedürfnisse von Menschen unterschiedlicher Größe erfüllen. Macbook / macbook pro / lenovo / Samsung Laptops bis zu 17 Zoll usw. Reduziert die belastung von Nacken und Rücken, die durch stundenlanges Sitzen am Schreibtisch entsteht. Sie können es über den knopf auf der Rückseite des Ständers auf die gewünschte Höhe einstellen. Voll ergonomischmit dem boyata-laptopständer können sie ihren laptop in eine perfekte Desktop-Workstation verwandeln.

Große 4 gummipads an der ober- und unterseite halten Ihren Laptop stabil und schützen Ihr Gerät maximal vor Kratzern und Rutschen. HÖhe einstellbarder boyata-laptopständer kann die höhe von 3, 9 zoll auf 7, 4 zoll einstellen. Stabil und schutzigder ständer besteht aus zwei 3-mm-metallgrundplatten und einer stützstange, die recht robust ist und bis zu 11 Pfund Gewicht trägt. B. Boyata 7 * 24 online-Support in Bereitschaft. Breite kompatibilitÄtder laptopständer passt auf eine vielzahl von laptops, z.
ZnačkaBoYata #ad
VýrobceBoYata #ad
Číslo díluM6-Gray
ModelkaM6-Gray

10. Bestand

#ad

Bestand Aluminiumständer für Laptop und MacBook Desktop für Apple MacBook und alle Laptops patentiert Black

#ad
Bestand #ad - Garantiewir stehen für die qualität unseres laptop-ständers und bieten ihnen gerne eine 1 Jahr Garantie ohne zusätzliche Kosten. Stabil & weitgehend kompatibel4 mm dicke, 9 kg tragkraft, sony, asus, dell, lenovo und anderen notebooks. Ergonomisches design der laptop-ständer von bestand kann die bildschirmhöhe des Laptops auf Augenhöhe erhöhen, um besser zu tippen, zu sehen und richtig zu sitzen, halten Sie Ihren Rücken und Nacken in einer komfortablen Haltung und entlasten Sie die Steifheit Ihres Rückens und Nackens.

Die wärmeleitlegierung und das Belüftungshohl-Design verhindern Überhitzung und halten Ihr Notebook kühl. Hochwertiges material bestand laptop-ständer sind aus einer 7000er-serie aluminium-legierung, die weit verbreitet in der Luft- und Raumfahrt-Ausrüstung verwendet wird. Er ist härter und tragbarer als Laptop-Ständer aus 6000er Aluminiumlegierung. Egal ob hohe qualität oder tragfähigkeit, 29, Toshiba, Powerbook, HP, der Notebookständer ist stabil und nicht verzerrt.

Rücksichtsvolles design silikon-pads auf der oberseite, der vorderen lippe und an der Unterseite, um Ihren Laptop stabil an Ort und Stelle zu halten und Ihr Gerät maximal vor jeglichen Kratzern und Verrutschen zu schützen. Nach oxidationsbehandlung haben Bestand Laptopständer eine bessere Korrosionsbeständigkeit, Härte und tragbare Qualität. Kompatibel mit 11-16 zoll apple macbook, macbook Pro/Air, Sie werden es nicht bereuen, den Bestand Laptop-Ständer zu wählen. Mit millionen von ständern auf der ganzen Welt können Sie Bestand als Marktführer in Qualität und Spaß vertrauen.
ZnačkaBestand #ad
VýrobceBestand #ad
Výška8.66
Délka9.84
Šířka5.91
Číslo dílu102S+202
Modelka102S Laptop Stand