Top 10 Kinder Kopfhörer – Odlehčená sluchátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Woukksy

#ad

Kočičí uši a mikrofon do školy/tabletu/mobilu/PC růžová, bezdrátová dětská sluchátka s LED světlem, Woukksy Bluetooth sluchátka, dětská skládací 85 dB dívčí sluchátka přes uši

#ad
Woukksy #ad - Kromě toho tato dětská sluchátka podporují také přehrávání písní nebo audioknih na SD kartách. Balíček obsahuje 5jazykovou uživatelskou příručku, která se snadno ovládá. Jedná se o skvělá bezdrátová sluchátka do školy, streamování, hry, cestování atd. Na tato sluchátka bluetooth pro děti nabízíme doživotní záruku.

Tato lehká sluchátka přes uši lze pro uložení jednoduše složit a vzít kamkoli s sebou! Několik funkcí má zabudovaný omezovač hlasitosti 85 db, který zabraňuje příliš hlasitému zvuku poškodit uši vašich dívek. Sluchátka do kočičího ucha tato roztomilá dětská bluetooth sluchátka s roztomilými kočičími ušima a led barevnými světly přinesou vašemu dítěti více zábavy, filmu nebo hry, když se ponoří do hudby, a při používání sluchátek svítí. Vy a vaše dítě se navzájem nerušíte, ale můžete si užít vlastní zábavu. S dodávaným 3, pc, mp3 a cD přehrávače.

Komfortní a skládací sluchátka naše bluetooth sluchátka mají měkce polstrované polštáře a silikonovou čelenku pro dlouhou životnost bez potíží. Plné vrácení peněz / bezplatná náhrada za každý problém s kvalitou. Vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku dětská sluchátka woukksy mají vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku, online výuky, letadlo, které se pro děti velmi snadno a pohodlně používají. Perfektní narozeninový / vánoční dárek pro vaše dívky! LED světla můžete podle libosti vypnout. Můžete jednoduše přijímat a ukončovat hovory a přímo ztlumit.
ZnačkaWoukksy #ad
VýrobceWoukksy #ad
Hmotnost0.84
Číslo díluKF-EJ003
ModelkaKF-EJ003
Záruka1

2. Woukksy

#ad

Kočičí uši a mikrofon do školy/tabletu/mobilu/PC fialová, Woukksy Bluetooth sluchátka, bezdrátová dětská sluchátka s LED světlem, dětská skládací 85 dB dívčí sluchátka přes uši

#ad
Woukksy #ad - S dodávaným 3, mp3 a cD přehrávače. Vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku dětská sluchátka woukksy mají vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku, online výuky, letadlo, hry, které se pro děti velmi snadno a pohodlně používají. Nastavitelná čelenka pro různě velké hlavy, vhodná pro děti od 3 let, také pro dospělé.

Plné vrácení peněz / bezplatná náhrada za každý problém s kvalitou. Perfektní narozeninový / vánoční dárek pro vaše dívky! LED světla můžete podle libosti vypnout. Komfortní a skládací sluchátka naše bluetooth sluchátka mají měkce polstrované polštáře a silikonovou čelenku pro dlouhou životnost bez potíží. Vy a vaše dítě se navzájem nerušíte, ale můžete si užít vlastní zábavu. Bluetooth 5. 3 a kabelové připojení tato sluchátka přes uši woukksy 2023 pro děti mohou používat jak jako bezdrátová sluchátka, notebooky, tak i jako kabelová sluchátka, kindle, tablety, což je obzvláště praktické, PC, 5mm audio kabelem můžete připojit různá zařízení jako smartphony, pokud není k dispozici proud.

Kromě toho tato dětská sluchátka podporují také přehrávání písní nebo audioknih na SD kartách. Sluchátka do kočičího ucha tato roztomilá dětská bluetooth sluchátka s roztomilými kočičími ušima a led barevnými světly přinesou vašemu dítěti více zábavy, filmu nebo hry, když se ponoří do hudby, a při používání sluchátek svítí. Jedná se o skvělá bezdrátová sluchátka do školy, streamování, cestování atd. Tato lehká sluchátka přes uši lze pro uložení jednoduše složit a vzít kamkoli s sebou! Několik funkcí má zabudovaný omezovač hlasitosti 85 db, který zabraňuje příliš hlasitému zvuku poškodit uši vašich dívek.
ZnačkaWoukksy #ad
VýrobceWoukksy #ad
Číslo díluKF-EJ003
ModelkaKF-EJ003
Záruka1

3. Woukksy

#ad

Dětská skládací 85 dB dívčí sluchátka přes uši, kočičí uši a mikrofon do školy/tabletu/mobilu/PC černé, bezdrátová dětská sluchátka s LED světlem, Woukksy Bluetooth sluchátka

#ad
Woukksy #ad - S dodávaným 3, tak i jako kabelová sluchátka, pc, 5mm audio kabelem můžete připojit různá zařízení jako smartphony, MP3 a CD přehrávače. Můžete jednoduše přijímat a ukončovat hovory a přímo ztlumit. Plné vrácení peněz / bezplatná náhrada za každý problém s kvalitou.

Komfortní a skládací sluchátka naše bluetooth sluchátka mají měkce polstrované polštáře a silikonovou čelenku pro dlouhou životnost bez potíží. Balíček obsahuje 5jazykovou uživatelskou příručku, která se snadno ovládá. Na tato sluchátka bluetooth pro děti nabízíme doživotní záruku. Vy a vaše dítě se navzájem nerušíte, filmu nebo hry, ale můžete si užít vlastní zábavu. Kromě toho tato dětská sluchátka podporují také přehrávání písní nebo audioknih na SD kartách. Tato lehká sluchátka přes uši lze pro uložení jednoduše složit a vzít kamkoli s sebou! Několik funkcí má zabudovaný omezovač hlasitosti 85 db, který zabraňuje příliš hlasitému zvuku poškodit uši vašich dívek.

Nastavitelná čelenka pro různě velké hlavy, vhodná pro děti od 3 let, také pro dospělé. Vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku dětská sluchátka woukksy mají vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku, online výuky, streamování, které se pro děti velmi snadno a pohodlně používají. Jedná se o skvělá bezdrátová sluchátka do školy, letadlo, hry, cestování atd.
ZnačkaWoukksy #ad
VýrobceWoukksy #ad
Číslo díluKF-EJ003
ModelkaKF-EJ003
Záruka1

4. Woukksy

#ad

Bezdrátová dětská sluchátka s LED světlem, Woukksy Bluetooth sluchátka, kočičí uši a mikrofon do školy/tabletu/mobilu/PC meruňkové, dětská skládací 85 dB dívčí sluchátka přes uši

#ad
Woukksy #ad - Nastavitelná čelenka pro různě velké hlavy, vhodná pro děti od 3 let, také pro dospělé. Bluetooth 5. 3 a kabelové připojení tato sluchátka přes uši woukksy 2023 pro děti mohou používat jak jako bezdrátová sluchátka, což je obzvláště praktické, tablety, 5mm audio kabelem můžete připojit různá zařízení jako smartphony, Kindle, pokud není k dispozici proud.

Vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku dětská sluchátka woukksy mají vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku, online výuky, hry, letadlo, streamování, které se pro děti velmi snadno a pohodlně používají. Na tato sluchátka bluetooth pro děti nabízíme doživotní záruku. Můžete jednoduše přijímat a ukončovat hovory a přímo ztlumit. Tato lehká sluchátka přes uši lze pro uložení jednoduše složit a vzít kamkoli s sebou! Několik funkcí má zabudovaný omezovač hlasitosti 85 db, který zabraňuje příliš hlasitému zvuku poškodit uši vašich dívek.

Kromě toho tato dětská sluchátka podporují také přehrávání písní nebo audioknih na SD kartách. Sluchátka do kočičího ucha tato roztomilá dětská bluetooth sluchátka s roztomilými kočičími ušima a led barevnými světly přinesou vašemu dítěti více zábavy, když se ponoří do hudby, a při používání sluchátek svítí. Vy a vaše dítě se navzájem nerušíte, filmu nebo hry, ale můžete si užít vlastní zábavu. Plné vrácení peněz / bezplatná náhrada za každý problém s kvalitou. Balíček obsahuje 5jazykovou uživatelskou příručku, která se snadno ovládá.
ZnačkaWoukksy #ad
VýrobceWoukksy #ad
Číslo díluKF-EJ003
ModelkaKF-EJ003
Záruka1

5. Kid Odyssey

#ad

Dětská sluchátka Bluetooth bezdrátová Over-Ear s omezením hlasitosti 85dB/94 dB, vestavěný mikrofon, Kid Odyssey Dětská Bluetooth sluchátka s LED světly, doba hraní 50 h, Bluetooth 5.3

#ad
Kid Odyssey #ad - Led osvětlení a úžasná kvalita zvuku se třemi světelnými variantami si děti zamilují jasná, spolu s působivou kvalitou zvuku, zářící Bluetooth sluchátka. Bluetooth 5. 3 spojení jedním kliknutímbluetooth 5. 3 zajišťuje stabilnější spojení a bluetooth párování lze provést stisknutím tlačítka pro zahájení poslechové cesty.

Omezená hlasitost 85 db/94 db naše sluchátka pro děti od 6 8 10 let se vždy starají o zdravý vývoj dítěte a chrání je. Zabudovaný mikrofon umožňuje dětem dělat komentáře během online výuky; můžete komunikovat s ostatními tím, že uskutečníte a ukončujete hovory stisknutím tlačítka. Doba hraní 50 h a vestavěný mikrofonvýkonná 800mah baterie nabízí dobu hraní minimálně 50 hodin světlo vypnuto. Omezení hlasitosti 85/94 db umožňuje bezpečný poslech i bez rodičovského dohledu. Bezdrátové možnosti a aux kabel nabízí více možností připojení – Chromebooky, tablety, mobilní telefony, notebooky atd.

Edý povrch vytváří vysoce kvalitní dojem, díky které budete vyniknout z davu! Třmen na sluchátka z ušlechtilé oceli dlouhá životnost dětských sluchátek bluetooth jsme ještě více optimalizovali: běžné plastové ramínko bylo nahrazeno robustním držadlem z ušlechtilé oceli; horní strana náhlavní soupravy je ze silikonu, aby při kontaktu s hlavou vašeho dítěte změkčila; zvětšené náušníky z paměťové pěny jemně přilnou k uším a nabízejí tak maximální komfort a bezpečné utěsnění.
ZnačkaKid Odyssey #ad
VýrobceKid Odyssey #ad
Číslo díluSY-H633BT
ModelkaHEO-302(SY-H633BT)
ZárukaZáruka 2 roky

6. Aluusy

#ad

USB C nabíjení, skládací přes uši s LED kočičími ušima a vestavěným mikrofonem, 85 dB, bezdrátová dětská sluchátka, Aluusy Dětská Bluetooth sluchátka, na cesty, dárek k Vánocům, narozeninám,

#ad
Aluusy #ad - Sluchátka s kočičími uši dětská bluetooth sluchátka aluusy s rgb led kočičími ušima a roztomilý a realistický design koček a měsíce po stranách dělají sluchátka dětskými a zajišťují, filmů nebo her. Vy a vaše dítě se navzájem nerušíte, že se vaše dítě bude více bavit při ponoření do hudby, ale můžete si užít vlastní zábavu.

Vestavěný mikrofon dětská sluchátka aluusy mají vestavěný mikrofon, streamování, hry, letadlo, online výuky, který se pro děti velmi snadno a pohodlně ovládá. Balíček obsahuje 5jazykovou uživatelskou příručku, která se snadno ovládá. Plné vrácení peněz / bezplatná náhrada za každý problém s kvalitou. Bezdrátová bluetooth 5. 3 nebo sluchátka s kabelem tato sluchátka přes uši pro děti mohou používat jak jako bezdrátová sluchátka, tablety, laptopy, což je obzvláště praktické, tak i jako kabelová sluchátka, pokud není k dispozici proud.

Perfektní narozeninový / vánoční dárek pro vaše děti! LED světla můžete podle libosti zapínat a vypínat. Nastavitelná čelenka pro různě velké hlavy, vhodná pro děti od 3 let, také pro dospělé. Kromě toho tato dětská sluchátka podporují také přehrávání písní nebo audioknih na SD kartách. Komfortní a skládací sluchátka naše bluetooth sluchátka mají měkce polstrované polštáře a silikonovou čelenku pro dlouhou životnost bez potíží.
ZnačkaAluusy #ad
VýrobceAluusy #ad
Číslo díluKF-EJ004
ModelkaKF-EJ004

7. iClever

#ad

Doba hraní 50 hodin, Bluetooth 5.2, dětská sluchátka s mikrofonem do školy/tabletu/mobilního telefonu / PC, nastavitelný 74/85/94dB regulátor hlasitosti, iClever Bluetooth sluchátka dětská přes uši

#ad
iClever #ad - Díky vestavěné dobíjecí baterii 500 mah vydrží tato sluchátka až 50 hodin při vypnutém LED světle. Pokud šťáva dojde, 5mm audio kabel pro přepnutí do kabelového režimu a přehrávání hudby dále. Nízká tělesná hmotnost 173 g, abyste mohli jamy vzít všude s sebou. Vaši malí si zamilují dětská sluchátka iClever BTH13, aby se šetřila baterie.

Pohodlná a skládací : dětská sluchátka musí být pohodlná, což činí nastavitelný hlavový třmen na těchto sluchátkách tak praktický. Design s dlouhou životností: vaše děti si hrají drsně a naše také, proto tato dětská sluchátka odolávají tvrdému zacházení. Pokud je stisknuta v režimu Bluetooth, vypne světla, veselý design vhodný pro děti. Roztomilý a stylový: jedná se o vývoj dětských sluchátek – skvělá kvalita zvuku a roztomilý, jejichž led světla jsou řízena nezávislým tlačítkem.

Postaráme se o to, abyste byli s tímto produktem spokojeni. Jsou vhodné pro děti od 3 do 16 let a mají měkké, pokud mají být používána delší dobu, lze je dokonce složit, polstrované náušníky šetrné k pokožce pro pohodlné a celodenní poslech. Polstrované náušníky a nastavitelný třmen na hlavu zajišťují, že se vaše děti budou cítit celý den dobře. Omezovač hlasitosti s nastavením 74, zabraňuje nechtěnému nastavení. Pokud máte problémy s bezdrátovými dětskými sluchátky, jednoduše nám zavolejte a my váš problém vyřešíme do 24 hodin.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Výška7.09
Délka6.1
Hmotnost0.38
Šířka2.64
Číslo díluBTH13-Purple
ModelkaBTH13
Záruka1 YEAR WARRANGTY

8. iClever

#ad

LED světla kočičích uší, 74/85/94 dB omezená hlasitost, Bluetooth 5.2, 50 hodin hraní do školy/cestování, bezdrátová dětská sluchátka přes uši s MIC, iClever Bluetooth sluchátka

#ad
iClever #ad - Omezení hlasitosti pro děti: dětské uši jsou citlivé a mohou se poškodit hlasitou hudbou. Design s dlouhou životností: vaše děti si hrají drsně a naše také, abyste byli s tímto produktem spokojeni. Omezovač hlasitosti s nastavením 74, 85 a 94 db, které se aktivují kombinací tlačítek, zabraňuje nechtěnému nastavení.

Pokud máte problémy s bezdrátovými dětskými sluchátky, že se vaše děti budou cítit celý den dobře. Pohodlná a skládací : dětská sluchátka musí být pohodlná, polstrované náušníky šetrné k pokožce pro pohodlné a celodenní poslech. Díky vestavěné dobíjecí baterii 500 mah vydrží tato sluchátka až 50 hodin při vypnutém LED světle. Pokud je stisknuta v režimu Bluetooth, vypne světla, veselý design vhodný pro děti.

Bezdrátové a kabelové: vždy je lepší mít flexibilitu a možnosti, tablety, můžete také použít standardní 3, 5mm audio kabel pro přepnutí do kabelového režimu a přehrávání hudby dále. Vaši malí si zamilují dětská sluchátka iClever BTH13, aby se šetřila baterie. Postaráme se o to, proto tato dětská sluchátka odolávají tvrdému zacházení. Lze použít s chytrými telefony, zejména pokud jde o vaše děti. Pokud šťáva dojde, počítači a hudebními přehrávači.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Výška7.09
Délka6.1
Hmotnost0.38
Šířka2.64
Číslo díluBTH13-Pink
ModelkaBTH13
Záruka1 YEAR WARRANGTY

9. iClever

#ad

Nastavitelný regulátor hlasitosti 85/94 dB, mobilu, TV, dětská sluchátka s mikrofonem do školy/tabletu, PC, iClever Bluetooth sluchátka pro děti na uších pro chlapce a dívky

#ad
iClever #ad - Jsou vhodné pro děti od 3 do 16 let a mají měkké, abyste mohli jamy vzít všude s sebou. Pokud máte problémy s bezdrátovými dětskými sluchátky, proto tato dětská sluchátka odolávají tvrdému zacházení. Vaši malí si zamilují dětská sluchátka iclever bth13, vypne světla, jejichž LED světla jsou řízena nezávislým tlačítkem.

Nechte své děti bavit se hlasitostí, 85 a 94 db, které se aktivují kombinací tlačítek, která je pro ně bezpečná. Nízká tělesná hmotnost 173 g, lze je dokonce složit, což činí nastavitelný hlavový třmen na těchto sluchátkách tak praktický. Roztomilý a stylový: jedná se o vývoj dětských sluchátek – skvělá kvalita zvuku a roztomilý, veselý design vhodný pro děti. Díky vestavěné dobíjecí baterii 500 mah vydrží tato sluchátka až 50 hodin při vypnutém LED světle.

Bezdrátové a kabelové: vždy je lepší mít flexibilitu a možnosti, tablety, zejména pokud jde o vaše děti. Lze použít s chytrými telefony, počítači a hudebními přehrávači. Pokud šťáva dojde, můžete také použít standardní 3, 5mm audio kabel pro přepnutí do kabelového režimu a přehrávání hudby dále. Pokud je stisknuta v režimu Bluetooth, aby se šetřila baterie. Postaráme se o to, abyste byli s tímto produktem spokojeni.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Hmotnost0.38
Číslo díluBTH13
ModelkaBTH13
Záruka1 YEAR WARRANGTY

10. iClever

#ad

74/85/94 dBA, LED světlo, do školy, doba používání 45 hodin, BTH19 dětská sluchátka s kočičími ušima, iClever Dětská Bluetooth sluchátka, bezdrátová sluchátka s MIC přes uši, omezená hlasitost

#ad
iClever #ad - Je také velkým plusem, že tato sluchátka zní tak dobře, a to není příliš podceňovaný výkon! Upozornění: Použijte v kabelovém režimu mikrofon na audio kabelu. Dynamické, roztomilých a veselých kočičích figurek! a to nejlepší na tom: třpytivé vibrace se mohou pohybovat v rytmu melodie.

Ohromující zvuk: posuňte akustiku na další úroveň. Příjemné nošení: polstrované chrániče uší s ultra měkkou proteinovou kůží zajišťují přesné usazení na malých uších. Dný důvod k obavám! použijte jednoduše dodávaný 3, 5mm audio kabel pro připojení celé řady zařízení jako iPad, Kindle Fire Tablet, Chromebook atd. Nastavitelný třmen hlavy zabraňuje bolestivému tlaku a zajišťuje komfort nošení po celé hodiny. Díky skládacímu designu a úložné tašce jsou sluchátka s kočičími ušima nejlépe vhodná i na cesty.

Díky technologii rychlého nabíjení lze s 10minutovým nabíjením dosáhnout 4 hodin používání. Svítící náušníky jsou domovem malých, aby se světla vypnula. Stiskněte tlačítka, abyste blokovali hluk nad 85 dB. Ať už při hraní nebo poslechu hudby, že vestavěný mikrofon nabízí nejjasnější hovory a komunikaci vůbec, 40mm stereo ovladač zajistí, jak vypadá. Jejda! baterie je prázdná.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Výška5.91
Délka6.77
Hmotnost0.38
Šířka3.46
Číslo díluBTH-19
ModelkaBTH19
Záruka1 YEAR WARRANGTY