Top 10 Kettenöl Motorsäge Bio – Oleje na lišty a řetězy pro motorové pily

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sägenspezi

#ad

Olej na motorovou pilu, akumulátor, minerální KS Premium, olej do řetězové pily, olej pro přilnutí řetězové pily, olej, 1 litr Sägenspezi olej na řetězové pily elektrické řetězové pily

#ad
Sägenspezi #ad - Při provozu zbytečně nestříká. Oxidační ochranné vlastnosti. Nekoroduje, proto je nejlepší volbou, i když pilu nepoužíváte často. Antikorozní vlastnosti. První napnutí v prémiové kvalitě.
ZnačkaSägenspezi #ad
VýrobceSägenspezi #ad
Číslo dílu91876AR385

2. Oregon

#ad

Oregon 1 litr Saegekettenoel

#ad
Oregon #ad - Reduziert Kleidung. Schmiert alle von der Schneiden Components. Schützt vor Korrosion. Verlängert Arbeiten Leben. Anti-fling Formulierung.
ZnačkaOregon #ad
VýrobceOregon Tool #ad
Číslo dílu90844
Modelka90844

3. Oregon

#ad

Biologicky odbouratelné mazivo pro motorové pily 1litrový kanystr, Oregon Bio řetězový olej

#ad
Oregon #ad - Biologicky odbouratelná receptura nese ekoznačku "Modrý anděl". Bio olej na řetězovou pilu smáčí všechny řezné komponenty a zvyšuje životnost vašeho vybavení tím, že zabraňuje usazování pryskyřic, rostlinných šťáv a usazenin.

Univerzální olej na řetězy pro všechny značky a modely motorových pil. Bio olej pro řetězové pily s vynikající ochranou proti opotřebení. Chrání pilový řetěz před opotřebením a korozí a zabraňuje poškození vodicí lišty. Olej na řetěz motorsage se hodí pro celoroční použití v benzinových a elektrických řetězových pilách a vysokých palích.
ZnačkaOregon #ad
VýrobceOregon Tool #ad
Výška5.51
Délka8.27
Hmotnost0.55
Šířka6.69
Číslo díluO10-6362
ModelkaO10-6362
Záruka2 roky

4. Oregon

#ad

Oregon Olej pro pilové řetězy a vodicí lišty, 5litrová láhev O10-4936

#ad
Oregon #ad - Vysoká přilnavost zabraňuje opotřebení a opotřebení a chrání kovové díly před korozí a rzí. Celoroční mazivo, tlačítka, perfektní pro benzinové a elektrické řetězové pily, nůžky na živý plot a všechny ostatní přístroje, které používají vodicí lišty nebo řetězové převodovky; použitelné se všemi značkami.

Kvalitně kvalitní přísady umožňují hladké, měkké řezy a zlepšují přilnavost na mazacím povrchu – tím se uvolňuje málo oleje, a to i v zimě. Zvyšuje životnost vašich přístrojů a dílů příslušenství tím, že působí proti usazování pryskyřic, rostlinných šťáv a hlenu. Antikorozní přísady chrání podvozek řetězu a pomáhají předcházet vypadnutí pilového řetězu; snižují opotřebení a prodlužují životnost vaší řetězové pily.
ZnačkaOregon #ad
VýrobceOregon Tool #ad
Číslo díluXX9025-5
ModelkaXX9025-5

5. Liqui Moly

#ad

LIQUI MOLY Bio olej z pilových řetězů | 1 l | olej na zahradní nářadí | výr. č

#ad
Liqui Moly #ad - Vynikající mazací schopnost. Vysoká ochrana proti opotřebení. Dobrá viskozitní teplota. Druh oleje: Syntézová technologie. Vynikající chování při nízké teplotě. Biologicky odbouratelný. Vynikající přilnavost.
ZnačkaLiqui Moly #ad
VýrobceLiqui Moly #ad
Výška8.98
Délka4.06
Hmotnost2.16
Šířka2.56
Číslo díluP000352
Modelka1280
Záruka2 roky.

6. MANNOL

#ad

1l olej na řetězovou pilu Mannol olej na řetězovou pilu

#ad
MANNOL #ad - Výrobce: maNNOL. Obsah dodávky: 1 kus á 1 litr jako na obrázku výrobku. Dobrá mazavost. Spolehlivé mazání do -15 °C. Vysoká ochrana proti opotřebení.
ZnačkaMANNOL #ad
VýrobceMANNOL #ad
Číslo díluMN1101-1
ModelkaMN1101-1

7. Oregon

#ad

Oregon Bio olej na řetězy, biologicky odbouratelné mazivo pro motorové pily 5litrový kanystr

#ad
Oregon #ad - Chrání pilový řetěz před opotřebením a korozí a zabraňuje poškození vodicí lišty. Biologicky odbouratelná receptura nese ekoznačku "Modrý anděl".

Olej na řetěz motorsage se hodí pro celoroční použití v benzinových a elektrických řetězových pilách a vysokých palích. Bio olej pro řetězové pily s vynikající ochranou proti opotřebení. Univerzální olej na řetězy pro všechny značky a modely motorových pil. Bio olej na řetězovou pilu smáčí všechny řezné komponenty a zvyšuje životnost vašeho vybavení tím, že zabraňuje usazování pryskyřic, rostlinných šťáv a usazenin.
ZnačkaOregon #ad
VýrobceOregon Tool #ad
Číslo díluXX9021-5
ModelkaXX9021-5

8. Sägenspezi

#ad

KRAMP lepicí olej pro řetězové pily 5 litrů minerální olej na řetězy pro motorové elektrické akumulátorové pily, viskóza 100

#ad
Sägenspezi #ad - Dné pryskyřice. Velmi dobře splývavá i při nízkých teplotách. Chrání pilový řetěz před vysokým opotřebením. Vysoce výkonný minerální olej na řetězové pily.
ZnačkaSägenspezi #ad
VýrobceKramp #ad
Hmotnost11.02
Číslo dílu12059AR1554

9. Makita

#ad

Makita 988002658 olej na pilový řetěz minerální 5 l

#ad
Makita #ad - Země původu:- Německo. Počet balení: 1. Hmotnost balení: 4, 66 kg. Rozměry balení d x Š x v: 14, 2 cm x 19, 2 cm x 24, 5 cm.
ZnačkaMakita #ad
VýrobceAparoli #ad
Výška9.65
Délka7.48
Hmotnost9.9
Šířka5.51
Číslo dílu988002658
Modelka988002658

10. SWS FORST GMBH

#ad

SWS Forst Biologický řetěz S řetězem vhodný pro všechny stroje 5 litrů

#ad
SWS FORST GMBH #ad - Biologicky snadno odbouratelný. Kvalitní výrobek na bázi rostlinného oleje. Pro všechny běžné motorové pily. Obzvlášť šetrné k životnímu prostředí.
ZnačkaSWS FORST GMBH #ad
VýrobceSWS Forst GmbH #ad
Číslo díluO10-SWSBIO