Top 10 Infrarot Wandheizung mit Thermostat – Elektrické ohřívače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Könighaus

#ad

Motiv: 1. Přímka rovná, Könighaus Infračervené topení obrazu – HD kvalita s TÜV/GS + 5letá záruka výrobce 200+ obrázků dvojitá ochrana proti přehřátí vč. termostatu, 450 W

#ad
Könighaus #ad - To je obzvláště dobré pro alergiky na domácí prach a revmatismus. Zelené topení – infračervené nástěnné topení je zdravou formou vytápění, protože díky přímému teplu nevzniká cirkulace vzduchu.

Montážního materiálu, vrtací šablony, termostatu a kabelu 1, 80 m – tento produkt je vhodný pouze pro dobře izolované prostory nebo pro příležitostné použití. Watt | topná plocha: 450 w | 5-12 m²; 600 w | 8-16 m²; 800 w | 11-21 m²; 1000 W | 14-26 m604. Zaručeně dlouhá životnost – infračervená topení könighaus jsou bezúdržbová a mají záruku výrobce 5 let a 30denní záruku spokojenosti.

Vytápění obrazu krÁlovstvÍ – garantujeme vysoké výhřevnosti. Použité tiskové barvy jsou certifikovány Greenguard a vyznačují se skvělou zářivostí barev. Pro optimální použití doporučujeme použít termostat. Rozsah dodávky – vč. Pro vás vytištěno – naše obrazové infračervené ohřívače jsou pro vás tištěny a vyráběny v Německu.
ZnačkaKönighaus #ad
VýrobceKönighaus GmbH #ad
Číslo díluP-Neu_450W_1

2. Könighaus

#ad

Könighaus Infračervené topení s obrázkem – 600 W + Smart termostat a aplikace Könighaus – energeticky úsporné infračervené nástěnné topení s motivem obrazu – TÜV/GS – bílý rám 02. horské údolí a

#ad
Könighaus #ad - Pro vás vytištěno – naše obrazové infračervené ohřívače jsou pro vás tištěny a vyráběny v Německu. Zelené topení – infračervené nástěnné topení je zdravou formou vytápění, protože díky přímému teplu nevzniká cirkulace vzduchu.

Vytápění obrazu krÁlovna – díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti infračerveného záření můžeme zaručit vysoké hodnoty výhřevnosti. Rozsah dodávky – vč. Montážního materiálu, inteligentního termostatu a kabelu 1, 80 m – tento produkt je vhodný pouze pro dobře izolované prostory nebo pro příležitostné použití. Použité tiskové barvy jsou certifikovány Greenguard a vyznačují se skvělou zářivostí barev.

Watt | topná plocha: 300 w | 3-8 m²; 450 w | 5-12 m²; 600 w | 8-16 m²; 800 w | 11-21 m²; 1000 w | 14-26 m²; 1200 W | 18-29 m². Pro optimální použití doporučujeme použít termostat. To je obzvláště dobré pro alergiky na domácí prach a revmatismus. Zaručeně dlouhá životnost – infračervená topení könighaus jsou bezúdržbová a mají záruku výrobce 5 let a 30denní záruku spokojenosti.
ZnačkaKönighaus #ad
VýrobceKönighaus GmbH #ad

3. Könighaus

#ad

Obrázek muzea: 50, Könighaus Infračervené topení obrazu HD kvalita s TÜV/GS 5letá záruka výrobce černý rám dvojitá ochrana proti přehřátí vč. termostatu 800

#ad
Könighaus #ad - Zaručeně dlouhá životnost = infračervené topení könighaus jsou bezúdržbové a mají záruku výrobce 5 let a 30denní záruku spokojenosti. To je obzvláště dobré pro alergiky na domácí prach a revmatismus.

Zelené topení = infračervené nástěnné topení je zdravou formou vytápění, protože díky přímému teplu nevzniká cirkulace vzduchu. Montážního materiálu, termostatu a kabelu 1, 80 m – tento produkt je vhodný pouze pro dobře izolované prostory nebo pro příležitostné použití. Použité tiskové barvy jsou certifikovány Greenguard a vyznačují se skvělou zářivostí barev.

Topení obrazu krÁlovstvÍ = watt | topná plocha: 600 w | 8 – 16 m²; 800 w | 11–21 m²; 1000 W | 14–26 m2. Rozsah dodávky = vč. Pro optimální použití doporučujeme použít termostat. Vytištěno pro vás = naše obrazové infračervené ohřívače jsou vytištěny a vyráběny v Německu pro vás.
ZnačkaKönighaus #ad
VýrobceKönighaus GmbH #ad
Hmotnost8.82
Číslo díluMuseum_P_800_50

4. Pro Breeze

#ad

Mini keramický topný ventilátor Pro Breeze 2000 W –automatická oscilace a dva stupně výkonu, bílá

#ad
Pro Breeze #ad - 90° oscilace zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla v malých, středních a velkých místnostech. 220 v - 240 v ~ 50Hz. Rozměry: 18, 5 x 15, 5 x 26 cm. Pomocí regulovatelného termostatu lze nastavit optimální teplotu vyhřívání. 1200 w nízký výkon a 2000 w vysoký výkon. Přístroje s keramickými topnými články poskytují rychlejší a efektivnější tepelný výkon než tradiční topné ventilátory. Pokročilé integrované bezpečnostní funkce včetně ochrany proti přehřátí a pojistky proti převrácení.
ZnačkaPro Breeze #ad
VýrobcePro Breeze #ad
Výška10.31
Délka7.28
Hmotnost3.86
Šířka6.1
Číslo díluPB-H01-EU
ModelkaPB-H01

5. Dreo

#ad

PTC Keramik Heizlüfte Leise, Solaris Slim H3, 70° Oszillierend Elektroheizung mit Fernbedienung, Überhitzungs-Kippschutz, Dreo Heizlüfter Energiesparend, 12-Std-Timer, 3 Modus 3 Geschwindigkeit

#ad
Dreo #ad - Dieser elektrische heizstrahler verfügt über eine niedrige H1, beibehalten, so dass Sie der Kälte trotzen und gleichzeitig mehr Energie sparen können. Tauchen sie den gesamten raum ein: der drehmomentstarke motor von dreo heizt mit einer Geschwindigkeit von bis zu 10 Fuß/Sekunde. Jedes geräusch verstummen lassen: eine reihe von technologien wurde eingeführt, um diesen Heizlüfter atemberaubend leise zu machen, die Luftturbulenzen reduziert, um eine sanftere, insbesondere die ObliqueAirflow-Technologie von Dreo, leisere Heizung mit nur 40 dB zu schaffen - leise wie in einer Bibliothek.

Bringen. 3 heizmodi sorgen für individuell anpassbare, wohlige Wärme in Ihrem Büro, Schlafzimmer, Wohnzimmer oder anderen Räumen auf energieeffiziente Weise. Sofortige erwärmung: die spezielle keramikheizung heizt innerhalb von 2 Sekunden auf und bringt Sie zurück in den Sommer. Sie können einfach das bedienfeld berühren oder die fernbedienung verwenden, einen 5-35℃-Digitalthermostat und mehr einzustellen, um einen 1-12h-Timer, um Ihren täglichen Bedürfnissen gerecht zu werden.

Empfohlen für den Einsatz in Bereichen unter 25㎡. Passend für Schlafzimmer. Einstellen, speichern: der adaptive eco-modus passt die heizstufe so an, eine mittlere H2 und eine hohe H3 Heizstufe, dass der Raum die von Ihnen bevorzugte Temperatur hat. Zusammen mit der 70°-Weitwinkel-Oszillation, die Ihren gesamten Wohnraum umspült. Warme tipps: ziehen Sie die Plastiklasche heraus, um die Fernbedienung zu benutzen.
ZnačkaDreo #ad
VýrobceDreo #ad
Výška15.8
Délka5.9
Hmotnost5.95
Šířka5.9
Číslo díluDR-HSH003
ModelkaDR-HSH003
Záruka1 year warranty against manufacturer defects.

6. Könighaus

#ad

Motiv: 1. Přímka rovná, Könighaus Infračervené topení obrazu – HD kvalita s TÜV/GS + 5letá záruka výrobce 200+ obrázků dvojitá ochrana proti přehřátí vč. Smart termostatu, 600 W

#ad
Könighaus #ad - Montážního materiálu, vrtací šablony, inteligentního termostatu a kabelu 1, 80 m – tento produkt je vhodný pouze pro dobře izolované prostory nebo pro příležitostné použití. Zelené topení – infračervené nástěnné topení je zdravou formou vytápění, protože díky přímému teplu nevzniká cirkulace vzduchu.

Použité tiskové barvy jsou certifikovány Greenguard a vyznačují se skvělou zářivostí barev. Vytápění obrazu krÁlovstvÍ – garantujeme vysoké výhřevnosti. Watt | topná plocha: 450 w | 5-12 m²; 600 w | 8-16 m²; 800 w | 11-21 m²; 1000 W | 14-26 m². To je obzvláště dobré pro alergiky na domácí prach a revmatismus.

Pro vás vytištěno – naše obrazové infračervené ohřívače jsou pro vás tištěny a vyráběny v Německu. Pro optimální použití doporučujeme použít termostat. Zaručeně dlouhá životnost – infračervená topení könighaus jsou bezúdržbová a mají záruku výrobce 5 let a 30denní záruku spokojenosti. Rozsah dodávky – vč.
ZnačkaKönighaus #ad
VýrobceKönighaus GmbH #ad
Číslo díluT+P-Neu_600W_1
Modelka1

7. Stiebel Eltron

#ad

STIEBEL ELTRON Rychlovarný ohřívač CK 20 Trend LCD, testováno TÜV, týdenní časovač, 236653, koupelna, energeticky úsporný, LCD displej, keramický topný ventilátor, 2 kW pro cca 25 m²

#ad
Stiebel Eltron #ad - Bezpečnost: topné zařízení má integrovanou dětskou pojistku. Komfortní vlastnosti: vybaveno snadno ovladatelným LCD displejem, individuálně programovatelným týdenním časovačem a programovatelnou komfortní a nízkou teplotou.

SchvÁlenÍ zemÍ: německo, nizozemí, Česká republika, slovensko, Velká Británie, Belgie, maďarsko, Polsko, Rakousko, Francie, . Rozsah dodávky: elektrický ohřívač STIEBEL k obsluze a instalaci. Oblast použití: kompaktní, nástěnný rychloohřívač v plastovém krytu jako kompletní topení v koupelně nebo jako efektivní přechodné a doplňkové topení pro rychlé a rovnoměrné zahřátí vzduchu v místnosti.

Elektrické připojovací vedení topení má sériově úhlovou zástrčku. Spora energie: uživatelé mohou na přístroji aktivovat funkci, která rozpozná otevřená okna, aby se zabránilo zbytečným ztrátám energie. Instalace: jednoduchá a stabilní montáž na stěnu pouze jednou osobou. Bezpečnostní koncepce zahrnuje samoregulační topné těleso, bezpečnostní regulátor teploty a zabudovanou pojistku proti tavení.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška15.75
Délka10.83
Hmotnost5.51
Šířka5.16
Číslo díluCK 20 Trend LCD
Modelka236653
Záruka24 měsíců.

8. Stiebel Eltron

#ad

Stiebel Eltron Nástěnný konvektor CNS 200 Trend pro cca 20 m², LC displej, týdenní časovač, detekce otevřeného okna, 2 kW, 236528

#ad
Stiebel Eltron #ad - Rozsah dodávky: stiebel eltron konvektorové topení cns 200 Trend elektrické topení, držák na zeď, návod k obsluze a instalaci. Nástěnný držák se montuje odděleně od topného tělesa a lze jej dodatečně nastavit.

Instalace: jednoduchá a stabilní montáž na stěnu pouze jednou osobou. SchvÁlenÍ zemÍ: německo, Rakousko, Česká republika, Nizozemsko. Komfortní vlastnosti: vybaveno snadno ovladatelným LCD displejem, individuálně programovatelným týdenním časovačem a programovatelnou komfortní a nízkou teplotou. Oblast použití: kompaktní, přechodné topení nebo také při dodatečné potřebě tepla.

Rovnoměrné, nástěnný konvektor jako plné topení, tiché a přesné zahřívání vzduchu v místnosti. Bezpečnost: topné těleso má integrovaný bezpečnostní omezovač teploty a nastavitelnou dětskou pojistku proti neúmyslnému nebo neoprávněnému nastavení. Spora energie: senzor pohybu ke snížení teploty při opuštění místnosti nebo otevření okna.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška3.94
Délka17.72
Hmotnost16.98
Šířka29.06
Číslo dílu236528
Modelka236528
Záruka24 měsíců.

9. AEG

#ad

AEG nástěnné konvektory

#ad
AEG #ad - Rychlé vytápění: nástěnné konvektorové topení jako plné topení nebo efektivní přechodné vytápění, kovové pouzdro, elektronický regulátor s LCD displejem, nastavení teploty od 5 °C do 30 °C.

Nejvyšší účinnost – radiátor v souladu se směrnicí o designu eko-2018: automatická doba předehřívání elektrického topení v režimu časovače, programovatelný týdenní časovač, funkce ochrany proti mrazu a rozpoznání otevřených oken. Rozsah dodávky: 1x aeg konvektor wkl 755, 7 kg, návod k obsluze a instalaci, v x Š x h 45 x 73, nástěnný držák, hmotnost 7, 8 x 10 cm.

Rychlá a jednoduchá montáž: umístění samostatného držáku na stěnu, zavěšení přístroje, možnost dodatečného nastavení. Připojovací kabel cca 1 m s úhlovou zástrčkou. Maximální bezpečnost: ochrana proti přehřátí, ochrana proti stříkající vodě IP24, nastavitelná dětská pojistka, integrovaný bezpečnostní hlídač teploty, testováno dle VDE.
ZnačkaAEG #ad
VýrobceAEG Haustechnik #ad
Výška17.72
Délka3.94
Hmotnost16.98
Šířka29.06
Číslo dílu236535
Modelka236535
Záruka24 měsíců.

10. IH Engineering BV

#ad

Se zástrčkou do zásuvky – certifikací GS TÜV Süd  – nejnovější technika – dvojitá pojistka – 5 let záruka – princip topení založený na Slunci, Infračervené topení s digitálním termostatem, elektrické topení s obrazem, 600W

#ad
IH Engineering BV #ad - Zabraňuje tvorbě plísní – zdravé topení. S termostatem, kabelem a zástrčkou. Topení prošlo testem gs tÜv Süd München www. Tuev-sued. De/ps-zert. 5 let záruka výrobce viz záruční prohlášení v "Podrobných informacích prodávajícího". Výkon na vytápěnou plochu: watt/vytápěná plocha: 130 watt/3 m²; 300 Watt/8 m²; 450 Watt/12 m²; 600 Watt/16 m².
ZnačkaIH Engineering BV #ad
Výška23.62
Délka39.37
Hmotnost8.82
Šířka0.39
Číslo díluA042. Steg