Top 10 Home Cinema Sound System 5.1 – Soundbary

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sonos

#ad

Sonos Beam Gen 2 Die kompakte Smart Soundbar für TV, Musik und mehr Schwarz

#ad
Sonos #ad - Müheloses setup mit nur zwei Kabeln und intelligentem Trueplay-Tuning. Bereichern sie ihr unterhaltungserlebnis mit lebendigen Bässen, kristallklaren Dialogen und einer Panorama-Klangbühne. Erleben sie einen 3D-Surround-Sound-Effekt mit Dolby Atmos. Streamen sie musik, radio, podcasts und Hörbücher über WLAN, wenn der Fernseher ausgeschaltet ist. Steuern sie mit der app, ihrer TV-Fernbedienung, Sonos AirPlay 2 und Ihrer Stimme.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSonos #ad
Výška3.94
Délka2.72
Hmotnost4.41
Šířka25.63
Číslo dílu8717755778116
ModelkaBEAM2US1BLK

2. Sonos

#ad

Apple AirPlay2, hlasové ovládání Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit, černý – elegantní prémiový soundbar pro strhující zvuk kina – s Dolby Atmos, Sonos Arc Soundbar

#ad
Sonos #ad - Jedenáct výkonných ovladačů vytváří živé detaily a hluboké basy pro skvělý zvuk kina. Ideální soundbar pro tv, filmy, hudbu nebo hry: s reproduktorem sonos arc můžete díky křišťálově čistému 3D zvuku a Dolby Atmos ještě intenzivněji zažít filmy a hudbu.

Obsah balení: 1× soundbar sonos arc, 1× hdmi kabel, 1× návod k instalaci český jazyk nelze zaručit / originální držák na stěnu k dostání od Sonos – jednoduchý, 1× napájecí kabel, bezpečný a téměř neviditelný. Technologie trueplay tuning optimalizuje zvuk reproduktoru a přizpůsobuje jej jedinečné akustice prostoru – pro silný zážitek z domácího kina.

Reproduktor lze zcela snadno ovládat dálkovým ovládáním TV, aplikací Sonos, Apple AirPlay 2 nebo vlastním hlasem přes Google Assistant a Amazon Alexa. S 2 reproduktory sonos one sl a Sonos Sub lze rozšířit na skutečný 5. 1 surround Sound Setup.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSONOS #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost13.78
Šířka27.17
Číslo díluARCG1EU1BLK
ModelkaARCG1EU1BLK
Záruka2 roky výrobce

3. Sonos

#ad

Hlasové ovládání český jazyk nelze zaručit – vč. Sonos Sub, černá – elegantní prémiový soundbar pro strhující zvuk kina – s Dolby Atmos, Apple AirPlay2, Sada Sonos Arc | Soundbar + Sub

#ad
Sonos #ad - 3, černý, černý. Arc: jedenáct výkonných ovladačů vytváří živé detaily a hluboké basy pro skvělý zvuk kina. Ještě lepší zábava se skvělým zvukem dolby atmos pro domácí kino, hudbu a další ve spojení se Sonos Sub.

Systém lze zcela snadno ovládat dálkovým ovládáním TV, aplikací Sonos, Apple AirPlay 2 nebo vlastním hlasem přes Google Assistant a Amazon Alexa. Zábavní sada obsahuje: reproduktor Arc, subwoofer Sub Gen. Technologie trueplay tuning optimalizuje zvuk reproduktoru a přizpůsobuje jej jedinečné akustice prostoru – pro silný zážitek z domácího kina. Obsah balení: 1× soundbar sonos arc, černý, 1× subwoofer sub gen. 3, černý, 1× hdmi kabel, napájecí kabel, návod k instalaci český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSonos #ad
Hmotnost49.05
Číslo díluARCG1SETSUBBLK
ModelkaARCG1SETSUBBLK
Záruka1 rok záruka výrobce

4. Sonos

#ad

Bílá – elegantní prémiový soundbar pro strhující zvuk kina – Dolby Atmos, Sada Sonos Arc Surround domácí kino | obsahuje Arc Soundbar + Sub + 2× One SL, Apple AirPlay2, hlasové ovládání český jazyk nelze zaručit

#ad
Sonos #ad - Skvělý zvuk jako v kině: učiňte svou zábavu ještě živější díky unášejícímu prostorovému zvuku kina. Arc: jedenáct výkonných ovladačů vytváří živé detaily a hluboké basy pro skvělý zvuk kina.

Sada domácího kina Surround obsahuje: reproduktor Arc, subwoofer Sub Gen. Technologie trueplay tuning optimalizuje zvuk reproduktoru a přizpůsobuje jej jedinečné akustice prostoru – pro silný zážitek z domácího kina. 3, bílý, bílý a 2× one sl, bílý jako zadní reproduktor. Obsah balení: 1× soundbar sonos arc, bílý, bílý, napájecí kabel, 1× hdmi kabel, bílý, 1× subwoofer Sub Gen.3, 2× reproduktor sonos one sL, návod k instalaci český jazyk nelze zaručit. Systém lze zcela snadno ovládat dálkovým ovládáním TV, aplikací Sonos, Apple AirPlay 2 nebo vlastním hlasem přes Google Assistant a Amazon Alexa.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSonos #ad
Hmotnost56.81
Číslo díluARCG1SETCOMPLSETWHT
ModelkaARCG1SETCOMPLSETWHT
Záruka1 rok záruka výrobce

5. Sonos

#ad

Hlasové ovládání český jazyk nelze zaručit, černá – elegantní prémiový soundbar pro strhující zvuk kina – Dolby Atmos, Apple AirPlay2, Sada Sonos Arc Surround domácí kino | obsahuje Arc Soundbar + Sub + 2× One SL

#ad
Sonos #ad - Skvělý zvuk jako v kině: učiňte svou zábavu ještě živější díky unášejícímu prostorovému zvuku kina. Arc: jedenáct výkonných ovladačů vytváří živé detaily a hluboké basy pro skvělý zvuk kina.

Systém lze zcela snadno ovládat dálkovým ovládáním TV, aplikací Sonos, Apple AirPlay 2 nebo vlastním hlasem přes Google Assistant a Amazon Alexa. Technologie trueplay tuning optimalizuje zvuk reproduktoru a přizpůsobuje jej jedinečné akustice prostoru – pro silný zážitek z domácího kina. Sada domácího kina Surround obsahuje: reproduktor Arc, subwoofer Sub Gen. Obsah balení: 1× soundbar sonos arc, černý, 1× subwoofer sub gen. 3, 1× hdmi kabel, 2× reproduktor sonos one sl, napájecí kabel, černý, černý, návod k instalaci český jazyk nelze zaručit.3, černý a 2× one sl, černý, černý jako zadní reproduktor.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSonos #ad
Hmotnost56.81
Číslo díluARCG1SETCOMPLSETBLK
ModelkaARCG1SETCOMPLSETBLK
Záruka1 rok záruka výrobce

6. Sonos

#ad

Bílá – elegantní prémiový soundbar pro strhující zvuk kina – s Dolby Atmos, Apple AirPlay2, hlasové ovládání český jazyk nelze zaručit – vč. 2× zadní reproduktor One SL, Sada Sonos Arc Surround | Soundbar + 2× One SL

#ad
Sonos #ad - Arc: jedenáct výkonných ovladačů vytváří živé detaily a hluboké basy pro skvělý zvuk kina / díky technologii Sonos Sub lze rozšířit na skutečný 5. 1 surround Sound Setup.

Surround entertainment se skvělým zvukem dolby atmos pro domácí kino, hudbu a mnohem více ve spojení se dvěma Sonos One SL. Obsah balení: 1× soundbar sonos arc, bílý, 1× hdmi kabel, bílý, 2× reproduktor Sonos One SL, napájecí kabel, návod k instalaci český jazyk nelze zaručit. Systém lze zcela snadno ovládat dálkovým ovládáním TV, aplikací Sonos, Apple AirPlay 2 nebo vlastním hlasem přes Google Assistant a Amazon Alexa. Zábavní sada obsahuje: reproduktor Arc, 2× reproduktor Sonos One SL, bílý, bílý. Technologie trueplay tuning optimalizuje zvuk reproduktoru a přizpůsobuje jej jedinečné akustice prostoru – pro silný zážitek z domácího kina.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSonos #ad
Číslo díluARCG1SET2XONESLWHT
ModelkaARCG1SET2XONESLWHT
Záruka1 rok záruka výrobce

7. Sonos

#ad

černá – elegantní prémiový soundbar pro strhující zvuk kina – s Dolby Atmos, Sada Sonos Arc Surround | Soundbar + 2× One SL, Apple AirPlay2, hlasové ovládání český jazyk nelze zaručit – vč. 2× zadní reproduktor One SL

#ad
Sonos #ad - Obsah balení: 1× soundbar sonos arc, černý, černý, 1× hdmi kabel, napájecí kabel, 2× reproduktor sonos one SL, návod k instalaci český jazyk nelze zaručit. Arc: jedenáct výkonných ovladačů vytváří živé detaily a hluboké basy pro skvělý zvuk kina / díky technologii Sonos Sub lze rozšířit na skutečný 5.

1 surround Sound Setup. Systém lze zcela snadno ovládat dálkovým ovládáním TV, aplikací Sonos, Apple AirPlay 2 nebo vlastním hlasem přes Google Assistant a Amazon Alexa. Zábavní sada obsahuje: arc, 2× sonos One SL, černý, černý. Surround entertainment se skvělým zvukem dolby atmos pro domácí kino, hudbu a mnohem více ve spojení se dvěma Sonos One SL. Technologie trueplay tuning optimalizuje zvuk reproduktoru a přizpůsobuje jej jedinečné akustice prostoru – pro silný zážitek z domácího kina.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSonos #ad
Hmotnost21.54
Číslo díluARCG1SET2XONESLBLK
ModelkaARCG1SET2XONESLBLK
Záruka1 rok záruka výrobce

8. Teufel

#ad

Teufel Cinebar Ultima výkonný soundbar s vestavěným XXL subwooferem Bluetooth Dynamore 6 vysoce výkonných reproduktorů domácí kino hudba černá

#ad
Teufel #ad - Vestavěný xxl subwoofer pro hluboké zemité basy, soundbar se jednoduše vejde na komodu nebo na stěnu integrovaný držák na stěnu. Panel pro rychlý přístup pro nejdůležitější funkce jako zapnutí/vypnutí, play/pauza, zdroj, stmívatelný displej.

6 vysoce výkonných reproduktorů pro vysoké úrovně bez zkreslení s přesnými výškami a optimální srozumitelností řeči, 2 boční reproduktory pro virtuální dynamore ultra prostorový zvuk. Line-in & optický digitální vstup pro přehrávače, funkce USB zvukové karty, odnímatelná přední a boční mřížka. Pravý prostorový zvuk možný s volitelnými reproduktory EFEKT, externí Teufel Subwoofer T 10 lze bezdrátově ovládat.

Podporuje hdmi-cec pro ovládání tv dálkovým ovládáním a HDMI-ARC pro jednokabelové připojení na televizoru, 4K Pass-Through. S bluetooth aptx pro streamování v kvalitě podobné CD přímo z aplikací Spotify, TIDAL, Amazon Music, Youtube, Apple Music aj. Výkonný soundbar špičkové třídy s brachiálním výkonem 380 W pro přehrávání TV, hudby a her na vysoké úrovni.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad
Výška5.24
Délka6.46
Šířka43.31
Číslo dílu56648

9. Teufel

#ad

Teufel Cinebar Ultima výkonný soundbar s vestavěným XXL subwooferem Bluetooth Dynamore 6 vysoce výkonných reproduktorů domácí kino hudba bílá

#ad
Teufel #ad - Podporuje hdmi-cec pro ovládání tv dálkovým ovládáním a HDMI-ARC pro jednokabelové připojení na televizoru, 4K Pass-Through. Pravý prostorový zvuk možný s volitelnými reproduktory EFEKT, externí Teufel Subwoofer T 10 lze bezdrátově ovládat.

S bluetooth aptx pro streamování v kvalitě podobné CD přímo z aplikací Spotify, TIDAL, Youtube, Amazon Music, Apple Music aj. Line-in & optický digitální vstup pro přehrávače, funkce USB zvukové karty, odnímatelná přední a boční mřížka. 6 vysoce výkonných reproduktorů pro vysoké úrovně bez zkreslení s přesnými výškami a optimální srozumitelností řeči, 2 boční reproduktory pro virtuální dynamore ultra prostorový zvuk.

Panel pro rychlý přístup pro nejdůležitější funkce jako zapnutí/vypnutí, zdroj, play/pauza, stmívatelný displej. Vestavěný xxl subwoofer pro hluboké zemité basy, soundbar se jednoduše vejde na komodu nebo na stěnu integrovaný držák na stěnu. Výkonný soundbar špičkové třídy s brachiálním výkonem 380 W pro přehrávání TV, hudby a her na vysoké úrovni.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad
Číslo dílu1

10. Teufel

#ad

Teufel CINEBAR 11" sada 2.1 Soundbar Subwoofer Bluetooth Sound Music Film Černá

#ad
Teufel #ad - Technologie dynamore vyvinutá v berlíně pro virtuální prostorový zvuk a další zvukové režimy noc, jazyk atd. Bluetooth 5. 0 s aptx pro vysoce kvalitní bezdrátový přenos hudby ze smartphonu, PC/notebooku Spotify, tabletu, YouTube atd. Tíhlý soundbar 2.

1/4. 1 špičkové třídy pro strhující TV, hraní a přehrávání hudby. Inovativní, prostorově úsporný subwoofer t6 pro hluboké, přesné kickbasy, ležící pod pohovkou nebo stojící, zvukový obraz lze přizpůsobit sestavě. Pravý prostorový zvuk s volitelně dostupnými rádiovými reproduktory EFFEKT není nutné tahat žádné kabely po místnosti. Lze volit a vypnout. Ovládání pomocí dálkového ovládání a dotykového panelu na přístroji, aux-in, křišťálově čistý displej vfd stmívatelný, integrované upevnění na stěnu, přizpůsobení zvuku, uložený, optický digitální vstup, ušlechtilá přední mřížka z kovu, ekvalizér.

8 vysoce výkonných reproduktorů s dlouhým zdvihem, nezkreslenou úroveň a nejlepší srozumitelnost řeči, 2cestný systém a bezdrátově řízený subwoofer T 6 pro vysokou, 8 koncových stupňů, soundbar je kompatibilní s Dolby Vision. Hdmi 1 in, 3d a arc podporou a cec pro ovládání dálkovým ovládáním tv, 1 OUT s 4K Pass-Through, HDR, dolby vision, jednoduché připojení s jedním kabelem.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceTeufel #ad
Výška2.36
Délka3.27
Šířka37.32
Číslo dílu106143000
Modelka106143000