Top 10 Hixon AAA Akku 1 5v Lithium – Jednorázové baterie pro domácnosti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hixon

#ad

8 ks AAA baterií, dobíjecí 1,5 V lithiová baterie AAA, 1100 mWh vysoká kapacita, Hixon AAA lithiová baterie

#ad
Hixon #ad - Stabilní a bezpečná práce. Vysoká kapacita: 1100 mwh vysoká kapacita. Tato aaa lithiová baterie patří díky speciálnímu čipu Power Management na PCM k aktualizovaným lithiovým bateriím, 2V lithiových akumulátorů. Sporné a ekologické. Během 24 hodin technická podpora a zákaznický servis.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud se něco pokazí. Rychlé nabíjení: asi 2 hodiny nabíjení, na rozdíl od běžných 4, mnohem rychlejší než baterie nimh. Dlouhé cykly: patří k dobíjecím lithiovým bateriím. Není nutné kupovat velkou alkalickou baterii. Doba cyklu aaa lithiových baterií od Hixon může činit až 1500 Iroce kompatibilní: lithiové aaa baterie hixon lze často používat pro většinu přístrojů, které potřebují aAA baterie.

60denní záruka vrácení peněz a 12měsíční záruka. Ideální pro domácí a kancelářské přístroje, jako jsou bezdrátové telefony, LED svíčky, kapesní svítilny a dálkové ovládání atd. Integrovaný do inteligentní ochranné desky, nadměrnému vybití a zkratu. Dodáváme: 8 ks dobíjecích lithiových baterií aaa a úložný box na baterie. Lithiové baterie hixon aaa podporují konstantní výstupní výkon 1, 5 v, pracovní napětí je vyšší než u 1, která zabraňuje přebití, 2V NiMh baterií.
ZnačkaHixon #ad
VýrobceHixonDirectDE #ad
Číslo díluJ816-AAA-08
ModelkaAAA

2. Hixon

#ad

1100 mWh vysoká kapacita, Hixon AAA lithiová baterie, 2 hodiny rychlé nabíjení, 8 ks AAA baterií s černou nabíječkou, dobíjecí 1,5V lithiová baterie AAA

#ad
Hixon #ad - Během 24 hodin technická podpora a zákaznický servis. Lithiové baterie hixon aaa podporují konstantní výstupní výkon 1, pracovní napětí je vyšší než u 1, 2V NiMh baterií. Není nutné kupovat velkou alkalickou baterii.

Ideální pro domácí a kancelářské přístroje, led svíčky, jako jsou bezdrátové telefony, kapesní svítilny a dálkové ovládání atd. Dodáváme: 8 ks dobíjecích lithiových baterií aaa, usb-c kabel a úložný box na baterie. Vstup nabíječky: dc5 v 2 a, výstup nabíječky: dc5 v 500ma*4. 60denní záruka vrácení peněz a 12měsíční záruka. Doba cyklu aaa lithiových baterií od Hixon může činit až 1500 Nezávislý nabíjecí kanál. Podporuje současné nabíjení lithiových baterií AAA a AA.

Integrovaný do inteligentní ochranné desky, která zabraňuje přebití, 5 V, nadměrnému vybití a zkratu. Rychlé nabíjení: asi 2 hodiny nabíjení, mnohem rychlejší než baterie nimh. Sporné a ekologické. Neváhejte nás kontaktovat, černou nabíječku, pokud se něco pokazí. Stabilní a bezpečná práce. K dostání k nabíjení 1, 5v lithiových baterií AAA a AA všech značek.
ZnačkaHixon #ad
VýrobceHixonDirectDE #ad
Číslo díluJ816-AAA-81B
ModelkaAAA

3. CITYORK

#ad

CITYORK AAA baterie 1200 mWh 12 kusů 1,5 V dobíjecí lithiové baterie s akumulátorovými boxy, nízké samovybíjení

#ad
CITYORK #ad - Ivotnost 1200 cyklů: aaa lithiové baterie s dlouhou životností od cityork lze 1200krát znovu nabíjet, což eliminuje potřebu nákupu velkého množství použitých jednorázových baterií. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, my vám pomůžeme problémy co nejrychleji vyřešit. Konstantní napětí a nejlepší výkon i při velmi vysokém zatížení.

Co dostanete: 12 × 1, můžete se na nás kdykoli obrátit, 5 v aaa 1200 mwh dobíjecí baterie, 3 × úložný prostor na baterie. Neobsahují hg/cd/pb a jsou efektivně zpracovávány na odpad. Konstantní napětí 1, vhodnější pro některé přístroje, 5v napětí dobíjecí baterie vyšší než 1, 5 v baterie: vysoká účinnost a konstantní výstupní napětí. Výkonné 1, elektrické zubní kartáčky, 5 v aaa baterie: 12 ks dobíjecích lithiových baterií aaa, kapesní svítilny, s kapacitou 1200 mwh a konstantním výstupním napětím 1, Bluetooth sluchátka, ideální pro přístroje s vysokou energetickou náročností jako jsou autíčka, 5 V, herní ovladače, přenosné audio přehrávače atd.

Cityork služba: zavazujeme se poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní služby. Konstantní 1, 2v ni-mh baterie, které vyžadují vyšší napětí, lepší výkon než vaše myšlenka. Rozšířená bezpečnost, přehřátí, ochranná opatření: 1, 5 v dobíjecí li-ion baterie se zabudovaným ochranným zařízením pro zabránění přebití, zkratu, nadměrného proudu a přepětí.
ZnačkaCITYORK #ad
VýrobceCITYORK #ad
Výška0.04
Délka0.17
Hmotnost0.26
Šířka0.16
Číslo díluCTY-AAA1200*12-1.5V
ModelkaCTY-AAA1200*12-1.5V
Záruka1 rok Warranty On Parts

4. Hixon

#ad

Hixon 1,5 V AAA dobíjecí lithiová baterie 1100 mWh, sada se 4 lithiovými AAA bateriemi bez nabíječky

#ad
Hixon #ad - Jsou ekonomičtější a ekologičtější. Vysoká kapacita a kompatibilní: lithiová baterie aaa 1100 mwh, inzulínových čerpadel, hraček, bezdrátových kamer, ovladačů xbox, včetně zařízení Smart Home, vhodná pro všechny druhy elektrických vysoce výkonných zařízení, monitorovacích systémů pro venkovní použití, dálkových ovladačů a přenosných audio přehrávačů.

Mnohem rychlejší a trvanlivější než běžné ni-mh akumulátory, které vyžadují 3–4 hodiny, než se plně nabijí. Dobíjecí baterie neobsahují olovo a rtuť a mohou snížit dopad na životní prostředí běžnými bateriemi. Dlouhá životnost a ekologická: 1200 cyklů. 60denní záruka vrácení peněz a 12měsíční záruka.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud se něco pokazí. Rychlé nabíjení: plné nabití do 2 hodin. Konstantní napětí: zabudovaný bezpečnostní obvod s pokročilou technologií, která vydává napětí 1, 5 ze 100% až 0 % elektrického výkonu a nabízí konstantní napětí a nejlepší výkon ve vysokoproudových a napěťových zařízeních. Vynikající servis: během 24 hodin technická podpora a zákaznický servis.
ZnačkaHixon #ad
VýrobceHixon #ad
Hmotnost0.37
Záruka12 měsíců Warranty

5. Hixon

#ad

3500 mWh a 1600 dlouhých cyklů, 8 kusů lithiových 1,5 V AA baterie s černým rychlým nabíjením, dobíjecí 1,5 V AA lithiové baterie, Hixon Lithiová baterie AA, LCD displej nabíječka

#ad
Hixon #ad - Mnohem trvanlivější a bezpečnější. Zvyšte kapacitu o 26 % než o stejnou velikost. Podporuje maximální vybití 3, 5 v konstantní napětí Výstup: Lithiový akumulátor Hixon 1, 0 ampérů. Dlouhá 1600 cyklů: dobíjecí 1, 5v lithiová aa baterie hixon lze nabíjet a vybíjet až 1600 cyklů.

K dispozici pro současné nabíjení 1, 5 V AA a AAA lithiových baterií. Sporné a ekologické. 60denní záruka vrácení peněz a záruka 12 měsíců. Mnohem jasněji vidět stav nabíjení. Co nabízíme: 8 ks nabíjecích lithiových baterií hixon aa, 1 kus 4 slot lcd displej aa aaa akumulátorová nabíječka, 2 kusy úložných kufrů na baterie. 3500 mwh vysoká dostatečná kapacita: lithiové akumulátory hixon aa se nanášejí katodami s vysokou hustotou a anodovými surovinami.

Ušetřete spoustu peněz a nemusíte kupovat obrovské jednorázové baterie. 2, 0hodinové rychlé nabíjení: nová nabíječka lcd displeje type-c. Celková kapacita dosahuje 3500 mWh 1, 5 V/2333 mAh. Profesionální, 1 kabel uSB typu C, rychlý zákaznický servis. 1, 5 v aa je vybaven inteligentním řídícím ic na míru a podporuje konstantní výstup 1, 5 v.
ZnačkaHixon #ad
VýrobceHixonDirectDE #ad
Hmotnost0.65
Číslo díluJ818Q032-81B
Modelka8AA+Q032B

6. Hixon

#ad

Hixon Dobíjecí 1,5V AA lithiová baterie, 3500 mWh se 1600 dlouhými cykly, 4 kusy lithiové baterie 1,5 V AA a černá nabíječka Smart LCD displej, rychlé nabíjení 2,0 hodiny

#ad
Hixon #ad - 1, 5 v konstantní napětí výstup: nabíjecí 1, 5v aa lithiové baterie hixon jsou vybaveny inteligentním řídícím ic na míru a podporuje konstantní 1, 5V výstup.3500 mwh vysoká dostatečná kapacita: lithiový akumulátor hixon 1, 5 v aa se nanáší katody s vysokou hustotou a anodovými surovinami.

Sporné a ekologické. Vstup: dc 5 v 2 a a výstup: dc 5 V 500 mA*4. Celková kapacita dosahuje 3500 mWh 1, 5 V/2333 mAh. 60denní záruka vrácení peněz a záruka 12 měsíců. Stabilnější a efektivnější práce. Mnohem trvanlivější a bezpečnější. Podporuje maximální vybití 3, 0 ampérů. Dlouhá 1600 cyklů: dobíjecí lithiový akumulátor 1, 5 v aa od hixon lze nabíjet a vybíjet až 1600 cyklů.

Ušetřete spoustu peněz a nemusíte kupovat obrovské jednorázové baterie. Mnohem jasněji vidět stav nabíjení. Profesionální, 1 kabel uSB typu C, rychlý zákaznický servis. Co nabízíme: 4 ks hixon dobíjecí lithiové baterie aa, 1 kus 4 slot lcd displej aa aaa akumulátorová nabíječka, 2 kusy úložných kufrů na baterie. 2, 0hodinové rychlé nabíjení: nová nabíječka lcd displeje type-c.
ZnačkaHixon #ad
VýrobceHixonDirectDE #ad
Číslo díluJ818Q032-41B
Modelka4AA+Q032B

7. Kratax

#ad

Kratax Wiederaufladbar Lithium AAA Akku, 1100 mWh 1,5 V AAA Lithium Akku Schnelle Ladung 1200 Lade- und Entladezyklen 4er-Pack

#ad
Kratax #ad - Hohe kapazität und kompatibilität: 1100 mwh, 50 % kapazität. Hohe qualität und dienstleistungen: innerhalb von 24 stunden technischer Support und Kundendienst. Viel schneller und haltbarer als herkömmliche Ni-MH-Akkus, die 2-3 Stunden dauern, um vollständig aufgeladen zu werden.

Geeignet für viele intelligente Haushaltsgeräte, Fernbedienungen und externe Überwachungssysteme. Alle 4 bis 6 monate einen zyklus durchführen vollständige Aufladung/Entladung und laden Sie den Akku auf 50 % auf, bevor Sie ihn wieder auf Lager lagern. Nachhaltig und umweltfreundlich: 1200 zyklen. Konstante spannung und hohe leistung: integrierte aaa-sicherheitsstromkreis, 5 % bis 0 % der elektrischen Kapazität, produziert eine Spannung von 1, entwickelt mit fortschrittlicher Technologie, bietet eine konstante Spannung und beste Leistung in Geräten mit hoher Spannung.

Bitte zögern sie nicht, uns zu kontaktieren, wenn etwas schief geht. Hohe energiedichte und großer Betriebstemperaturbereich. Schnellladung: vollständige ladung in einer stunde. 60 tage geld-zurück-Garantie und 12 Monate Garantie. Blei- und quecksilberfrei, wiederaufladbare Akkus können den Schaden von gewöhnlichen Batterien für die Umwelt reduzieren, wirtschaftlich und umweltfreundlich.
ZnačkaKratax #ad
VýrobceKrataxDirectFR #ad
Výška1.57
Délka2.36
Hmotnost0.02
Šířka1.97

8. Hixon

#ad

Nabíječka, 8 kusů lithiových 1,5 V AA baterie s bílým rychlým nabíjením, Hixon Lithiové baterie AA, dobíjecí 1,5V AA lithiová baterie, 3500 mWh a 1600 dlouhých cyklů, LCD displej

#ad
Hixon #ad - Co nabízíme: 8 ks nabíjecích lithiových baterií hixon aa, 2 kusy úložných kufrů na baterie. Zvyšte kapacitu o 26 % než o stejnou velikost. Míra samovybíjení činí asi 1 % měsíčně, méně než 23 % u Ni-MH akumulátorů. Mnohem jasněji vidět stav nabíjení.

Zachovejte si kapacitu 80 % po 24 měsících nepoužívání. 3500 mwh vysoká dostatečná kapacita: lithiové akumulátory hixon aa se nanášejí katodami s vysokou hustotou a anodovými surovinami. Ultra silné lithiové aa baterie pro herní ovladače vr, dálkové ovládání, blinkry, přenosné audio přehrávače a hračky atd. Vstup: dc 5 v 2 a a výstup: dc 5 V 500 mA*4. Bez paměťového efektu a nízké samovybíjení. 2, 0hodinové rychlé nabíjení: nová nabíječka lcd displeje type-c.

K dispozici pro současné nabíjení 1, 5 V AA a AAA lithiových baterií. Rychlé nabíjení a vícenásobná bezpečnostní ochrana. 60denní záruka vrácení peněz a záruka 12 měsíců. Dlouhá 1600 cyklů: dobíjecí 1, 5v lithiová aa baterie hixon lze nabíjet a vybíjet až 1600 cyklů. Ušetřete spoustu peněz a nemusíte kupovat obrovské jednorázové baterie. Celková kapacita dosahuje 3500 mWh 1, 5 V/2333 mAh.
ZnačkaHixon #ad
VýrobceHixonDirectDE #ad
Hmotnost0.65
Číslo díluJ818Q032-81W
Modelka8AA+Q032W

9. Hixon

#ad

Sada s 8 bateriemi, lithiová AA dobíjecí baterie, 1500 cyklus, 1,5 V konstantní výstup s max. 3 A vybíjecím proudem, 3500 mWh vysoká kapacita AA lithiový akumulátor, Hixon 1,5V AA baterie

#ad
Hixon #ad - Baterie dosáhla certifikátů CQC, CE, RoHS a PSE. Výbojový proud 3 ampéry: s profesionální, na míru vyrobenou integrovanou lithiovou baterií Management-IC, 5 V AA může podporovat maximální vybíjecí proud 3 ampéry.

1, liší se od běžné lithiové baterie 3, hixon aa podporuje konstantní výstup při 1, 7 v. Dlouhý 1500 cyklus: více než 1500 cyklů a nízké samovybíjení. Bezpečnost a životní prostředí: lithiová baterie hixon 1, 5 v aa byla integrována do managementu IC na PCM, včetně ochrany proti přebití, ochrany proti přebití a zkratu atd. Tato 1, 5v dobíjecí aa baterie může nahradit AA alkalické a NIMH baterie. Vysoká kvalita a služby: baterie hixon aa odpovídají standardu gb31241 a iec a vyrábějí se pod systémem řízení ISO9000 a ISO14000 Celá aa baterie neobsahuje Pb, Hg a Cd atd.

Vysoká kapacita 3500 mwh: lithiový akumulátor hixon aa provedl různé experimenty a použil pozitivní suroviny s vysokou hustotou, aby se zvýšila kapacita přibližně o 15 %. Baterie hixon 1, 5 v 100% až 0 %, 5 v konstantní výstup s max.
ZnačkaHixon #ad
VýrobceHixon #ad
Hmotnost0.42
Číslo díluAA
ModelkaAA

10. Hixon

#ad

Sada se 4 kusy AA lithiových baterií a 4 ks AAA baterií a rychlonabíječkou, Hixon Nabíjecí lithiové baterie AA AAA 1,5 V

#ad
Hixon #ad - Dobíjecí baterie neobsahují olovo a rtuť a mohou snížit dopad na životní prostředí běžnými bateriemi. Dlouhá životnost a ekologická: 1500 cyklů. 60denní záruka vrácení peněz a 12měsíční záruka. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se něco pokazí.

Rychlé nabíjení: plné nabití do 2 hodin. Vynikající servis: během 24 hodin technická podpora a zákaznický servis. Mnohem rychlejší a trvanlivější než běžné ni-mh akumulátory, které vyžadují 3–4 hodiny, než se plně nabijí. Vysoká kapacita a kompatibilní: aa a aaa lithiové baterie, vhodné pro všechny druhy elektrických vysoce výkonných zařízení, monitorovací systémy pro venkovní použití, včetně zařízení Smart Home, ovladačů xbox, inzulínových čerpadel, hraček, bezdrátových kamer, dálkových ovladačů a přenosných audio přehrávačů.

Jsou ekonomičtější a ekologičtější. Konstantní napětí: zabudovaný bezpečnostní obvod s pokročilou technologií, která vydává napětí 1, 5 ze 100% až 0 % elektrického výkonu a nabízí konstantní napětí a nejlepší výkon ve vysokoproudových a napěťových zařízeních.
ZnačkaHixon #ad
VýrobceHixon #ad
Hmotnost0.03