Top 10 Heart Rate monitor Chest Strap – Monitory srdečního rytmu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Garmin

#ad

Záznam + ukládání dat o tepové frekvenci, vysílač ANT+/Bluetooth, ukládá a vysílá data, Garmin HRM Pro – prémiový hrudní pás na měření tepové frekvence, délka pásu od 60,6 do 142 cm, černá

#ad
Garmin #ad - Kompatibilní s mnoha zařízeními garmin série garmin edge, Fenix 3 a vyšší, série Forerunner, série Vivoactive a Venu, série Quatix a mnohé další. Přesné údaje o tepové frekvenci: hrm pro spolehlivě a přesně zaznamenává údaje o vaší tepové frekvenci a hodnoty účinnosti běhu, jako jsou mj.

Délku popruhu lze individuálně přizpůsobit od 60, 6 cm do 142 cm. Pohodlný a přizpůsobitelný: měkký a vysoce kvalitní hrudní pás hrm pro na měření tepové frekvence vás přesvědčí nejvyšším pohodlím při nošení a přesným měřením dat. Frekvence kroku, vertikální poměr na. Ant+ a bluetooth: díky ant+ a bluetooth můžete vaše údaje o výkonu odeslat přímo na vaše chytré hodinky, chytrý telefon, tréninkové přístroje nebo online platformy.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška0.47
Délka5.59
Hmotnost0.13
Šířka1.18
Číslo dílu010-12955-00
Modelka010-12955-00
Záruka1 Jahr Herstellergarantie

2. Garmin

#ad

Technologie ANT+ a Bluetooth, Garmin HRM-Pro Plus – prémiový hrudní pás pro záznam hodnot srdeční frekvence a výkonnosti jako je kroková frekvence a doba kontaktu se zemí, černá, běžecký pás

#ad
Garmin #ad - Kryt baterie umožňuje jednoduchou výměnu baterie a zvyšuje životnost popruhu. Ukládá také bez chytrých hodinek: hrm-pro plus ukládá vaši aktivitu a následně ji přenese přímo na vaše chytré hodinky. 142 cm s volitelným prodloužením. Automaticky rozpozná vaše aktivity: prémiový hrudní pás na měření tepové frekvence rozpozná vaši aktivitu, ukládá vaše data a díky Physio TrueUp synchronizuje vaše údaje o aktivitě s vaším účtem Garmin Connect.

Tak můžete během týmového tréninku bez problémů nechat své hodinky v tašce a přesto měřit svůj výkon. Přesné hodnoty výkonu: hrm-pro plus spolehlivě a přesně zaznamenává údaje o vaší srdeční frekvenci a hodnoty účinnosti běhu, dobu kontaktu se zemí, vertikální poměr, jako např. Ant+ a bluetooth le: díky ant+ a bluetooth low energy lze data přenášet přímo na chytré hodinky, tréninkové přístroje nebo online platformy, chytré hodinky, jako je Zwift.

Frekvence kroku, kilometrový výkon atd. Vysoký komfort při nošení: pohodlný prémiový hrudní popruh se hodí až k obvodu hrudníku 106 cm. Baterie můžete bez problémů vyměnit a okamžitě začít svůj trénink. Také pro vnitřní běh: pulzní pás zaznamenává rovněž údaje o prostoru a vzdálenosti při běhu uvnitř na dráze i na běžeckém pásu. Daje při plavání: i pod vodou se zaznamenávají údaje o vaší srdeční frekvenci a přenášejí se na koncový přístroj.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška23.62
Délka1.18
Hmotnost0.11
Šířka0.47
Číslo dílu010-13118-00
Modelka010-13118-00
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Wahoo Fitness

#ad

Jedna velikost, černý, Wahoo Fitness TICKR Fit Heart Rate monitor

#ad
Wahoo Fitness #ad - Individuální trénink srdeční frekvence – trénujte efektivně – zaznamenávejte v reálném čase srdeční frekvenci, tréninkové zóny a spotřebu kalorií na svém mobilu nebo tabletu pomocí kompatibilních tréninkových aplikací.

Podporuje více než 50 aplikací pro chytré telefony vč. Podporuje bluetooth a ant+, tablety, gps hodinkami a počítači na kola od Wahoo, Tickr se spojuje s chytrými telefony, Garmin, Apple a dalších. The sufferest, runtastic, peloton, ua record, komoot, Cyclemeter, Wahoo Fitness, Zwift, Rouvy, Endomondo, Runkeeper, MapMyRun, Nike Run Club+.

Zaznamenávejte tréninkové údaje pomocí aplikace Wahoo Fitness a nahrajte je automaticky na svou oblíbenou platformu jako Strava. Výběr šampionů – oficiální měřič srdeční frekvence od team ineos, bora-Hansgrohe, mistr světa Ironman Jan Frodeno, Katusha Alpecin, Heather Jackson a American Pro Mountain Biker Sonya Looney.
ZnačkaWahoo Fitness #ad
VýrobceWAHOK|#Wahoo Fitness #ad
Výška7.09
Délka6.69
Hmotnost0.1
Šířka4.8
Číslo díluWFBTHR03
ModelkaWFBTHR03
Záruka2 roky výrobce

4. Aenllosi

#ad

Aenllosi Tvrdé pouzdro pouzdro pro Polar H10 Wearlink sada senzorů srdeční frekvence/snímač srdeční frekvence hrudní popruh od

#ad
Aenllosi #ad - 5*3. S vnitřní síťovou kapsou můžete své pohodlí uložit jiné příslušenství. Vlastnosti: kryt je z nejvyšší kvality, anti-schock, s dlouhou životností EVA, vodotěsný materiál nabízí dostatečnou ochranu před nárazy, crush resistent, poškrábáním a stříkáním. Externí velikost: 15*4. 5cm, hmotnost: 80g, barva: černá. Tvrdé pouzdro pouzdro pro polar h10 wearlink sada senzorů srdeční frekvence/snímač srdeční frekvence hrudní popruh od Aenllosi. Pouze pro prodej přístroj a příslušenství nejsou součástí dodávky.
ZnačkaAenllosi #ad
VýrobceAenllosi #ad
Výška1.97
Délka5.91
Hmotnost0.13
Šířka3.15
Číslo díluunknown

5. Polar

#ad

EKG, vodotěsný snímač srdeční frekvence s hrudním pásem, ANT+, Bluetooth, Polar H10 snímač srdeční frekvence

#ad
Polar #ad - Konektivita – bluetooth, ant+ a 5 khz nabízí vynikající výběr možností připojení např. Při jízdě na kole, v interiéru; má interní paměť pro tréninkovou jednotku. Polar pro hrudní popruh – díky snadno použitelné přezce, vylepšeným elektrodám a novým silikonovým bodům je popruh pohodlný a při pohybu neklouže.

Dostupné velikosti - m-xxl obvod hrudníku 65-93 cm, XS-S obvod hrudníku 51-66 cm. Polar, garmin, apple, Suunto a fitness aplikace, např. S pelotonem; bluetooth a ANT+ lze simultánně používat. Všestrannost – vodotěsný senzor srdeční frekvence polar h10 je mnohostranně použitelný, běhu, např.

Aktualizace softwaru polar h10 dostává aktualizace prostřednictvím aplikace Polar Beat; přenáší srdeční frekvenci na sportovní hodinky např. Nejvyšší přesnost – polar h10 je známý svou přesností a nejpřesnějším senzorem srdeční frekvence v historii Polar.
ZnačkaPolar #ad
VýrobcePolar #ad
Výška0.4
Délka1.3
Hmotnost0.09
Šířka2.6
Číslo dílu92075957
Modelka92075957
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Garmin

#ad

černá/červená, jednotná velikost, Garmin adaptér

#ad
Garmin #ad - Nahtloser a pohodlný popruh. Pro zvýšení výkonu. Pro optimální chod styl. Malý, úzký senzor. Poskytuje 6 jednotek účinnost údaje.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška1.18
Délka55.91
Hmotnost0.2
Šířka0.47
Číslo dílu010-10997-12
Modelka010-10997-12
Záruka1 Jahr Herstellergarantie

7. TAOPE

#ad

Elastický sportovní měřič srdeční frekvence, nastavitelný hrudní popruh, pásek na opasek, CooSpo Original HRM Belt Black

#ad
TAOPE #ad - Díky měkkým látkám a adaptivním elektrodám je extrémně citlivý na elektrické signály vašeho srdce. Vezměte prosím na vědomí, že se u tohoto výrobku jedná o náhradní hrudní popruh.

UpozornĚnÍ: pouze hrudní pás, snímač srdeční frekvence není součástí dodávky. Hromadění soli v potu během aplikace ovlivňuje účinek aplikace. Snadno ovladatelný, pohodlný a nastavitelný gumový pásek s dlouhou životností. Kompatibilní s většinou snímačů srdeční frekvence ANT+, 3K pro výrobky Wahoo, Bluetooth 4. 0, 5, garmin. Pokud máte při používání našich produktů problémy, obraťte se na nás prosím prostřednictvím e-mailu Amazon a my vám odpovíme uspokojivou odpověď.

Vzdálenost mezi středy obou přezek činí 4, 5 cm. Pravidelně čistěte hrudní popruh, aby se prodloužila jeho životnost. Díky hrudnímu popruhu z kvalitního materiálu jej lze pevně upevnit na kůži. Délka výrobku 65 až 98 cm.
ZnačkaTAOPE #ad
VýrobceTAOPE #ad
Výška0.01
Délka38.58
Hmotnost0.13
Šířka1.18
Číslo díluBO080218CLO10229
ModelkaOthers

8. XOSS

#ad

Vodotěsný, EKG přesně IP67, XOSS Měřič srdeční frekvence X2, pás na měření tepu, Peloton App, senzor srdeční frekvence s hrudním pásem, Elite HRV,, kompatibilní s aplikací Strava, Bluetooth ANT+

#ad
XOSS #ad - Bluetooth 4. 0 a ant+ – s technologií bluetooth 4. 0 a ant+ lze tento hrudní pás na měření tepové frekvence spojit s tréninkovými aplikacemi na chytrých telefonech a tabletech, Suunto, Apple, GPS hodinkami značky Polar, Garmin, Samsung a dalšími. Senzor srdeční frekvence, který spolehlivě měří srdeční frekvenci a umožňuje přesný výpočet spotřeby kalorií při stabilním spojení. Stejně jako s cyklopočítači XOSS a fitness přístroji.
ZnačkaXOSS #ad
VýrobceXOSS #ad
Výška0.79
Délka3.15
Hmotnost0.02
Šířka1.18

9. CooSpo

#ad

Nabíjecí Bluetooth 5.0/ ANT+ měřič srdeční frekvence hrudní pás, hrudní pás, IP67 vodotěsný HRM fitness tracker, kompatibilní s Polar Wahoo Strava Garmin Zwift, COOSPO H9Z měřič tepu

#ad
CooSpo #ad - JednoroČnÍ omezenÁ zÁruka: coospo nabízí 12měsíční záruku záruky kvality. S průměrnou přesností srdeční frekvence ± 1 bpm je h9z hrm nejlepším způsobem, jak sledovat vaši srdeční frekvenci a údaje o spotřebě kalorií v reálném čase. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně hrudního pásu na monitor srdeční frekvence H9Z, neváhejte nás kontaktovat a my vám odpovíme do 24 hodin.

Sledujte každý srdeční tep: měřič srdeční frekvence coospo h9z s hrudním popruhem používá pokročilý senzorový čip a nejnovější algoritmus pro přesné sledování. Bluetooth 5. 0 & ant+ duální režim: s konektivitou ant+ a technologií bluetooth bluetooth 5. 0 low energy zajišťuje snímač srdeční frekvence h9z to, že se můžete spojit s chytrými telefony/GPS cyklopočítači/přístroji na tělocvičně a sportovními hodinkami a synchronizovat data o tepové frekvenci s vašimi oblíbenými fitness přístroji a sportovními aplikacemi. Není třeba měnit baterie: vestavěná dobíjecí li-ion baterie, nabízí výdrž baterie až 50 hodin na jedno nabití.

Více pohodlí: o 14 % lehčí a o 13 % méně tenký než předchozí verze a hrudní pás na měření tepové frekvence h9z je vyroben z látky, pohodlnější nošení a neklouže při tréninku, plně nastavitelný hrudní popruh lze nastavit od 25 do 36 palců. Nabízí vám dobrý fitness zážitek. Zóna srdeční frekvence a hrv: h9z hrm má 5barevný led displej pro zónu srdeční frekvence, který mění barvu v závislosti na zóně srdeční frekvence a pomůže vám pohybovat se ve správné zóně pro vaše tréninkové cíle a dosáhnout nejlepších výsledků.
ZnačkaCooSpo #ad
VýrobceCooSpo #ad
Výška4.17
Délka4.92
Hmotnost0.21
Šířka0.87

10. Polar

#ad

Polar Vantage M všestranné víceportové hodinky s GPS pulzní hodinky, černé, M / L

#ad
Polar #ad - Vyhnout se přetrénování a zranění. Odolné a vodotěsné sportovní hodinky Polar Vantage M jsou vyráběny pro nové záznamy. Tréninková data jsou automaticky synchronizována se Strava, TrainingPeaks atd.

Technologie polar precision prime senson: přesné, např. Sportovní hodinky s osobním stylem: světle zbarvená Polar Vantage M se osobně dotýká různými barevnými náramky. Plavání, optické měření pulsu ve 130+ sportech, jízda na kole. Training load pro: obsahuje stav kardiovaskulárního zatížení a vnímané zatížení a ukazuje, jak silně který trénink zatěžuje tělo. B. Více než sportovní hodinky: kompletní řešení sportovních aktivit a tréninku díky Polar Flow and Flow pro Coach. Extrémně dlouhá životnost baterie: až 30 hodin tréninkového času s aktivovanou GPS.
ZnačkaPolar #ad
VýrobcePolar #ad
Výška4.92
Délka3.35
Hmotnost0.22
Šířka3.74
Číslo dílu90069736
Modelka90069736
Záruka2 Jahre Herstellergarantie