Top 10 Google Home Thermometer – Teploměry a měřidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Inkbird

#ad

INKBIRD WiFi teploměr IBS-TH5 vlhkoměr s předpovědí počasí a předpovědí v reálném čase, ovládání aplikací, kancelář, elektronické zobrazení inkoustu, dětský pokoj,, upozornění na alarm, pro domácnost

#ad
Inkbird #ad - Monitor teploty a vlhkosti vzduchu 8 v 1 tento monitor podporuje zobrazení počasí, času, data, teploty, vlhkosti vzduchu, předpovědi, úrovně komfortu a hodnocení životního prostředí v reálném čase při nachlazení. Díky přehlednému rozložení lze všechny údaje rozpoznat i na dálku.

Design vše v jednom splňuje všechny vaše každodenní potřeby. Wifi dálkové monitorování sledujte data v reálném čase kdykoli a kdekoli poté, co se k vašemu chytrému telefonu připojíte přes 2, 4 GHz WLAN. Velký elektronický inkoustový displej s extrémně velkým elektronickým inkoustovým displejem, extrémně velkým pozorovacím úhlem, vysokým kontrastem, příjemný pro oči a snadno čitelný. Vynikající senzor sensirion vyrobený ve Švýcarsku používá vysoce kvalitní snímač teploty a vlhkosti od sensirion, 36°F pro přesnost teploty a ±1, 2 °C ± 0, ± 0, který dokáže rychle každé 2 sekundy aktualizovat data s vysokou přesností měření, 8 %RH pro přesnost vlhkosti.

Podpořte ověření a export 2 let historických dat v aplikaci INKBIRD. Není nutné kupovat další baterie nebo je často vyměňovat, čímž je přístroj ekologičtější a praktičtější. Dobíjecí lithiová baterie 2000 mah pokud je interval nahrávání dat 60 minut, může po úplném nabití pracovat nepřetržitě 12 měsíců.
ZnačkaInkbird #ad
VýrobceInkbird #ad
Výška1.26
Délka4.25
Šířka3.54
Číslo dílu‎IBS-TH5-WIFI-EU

2. ThermoPro

#ad

Bílý, pro skleník, vlhkoměr, ThermoPro Digitální mini teploměr a vlhkoměr TP49, teploměr, obývací pokoj, měření vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu se smajlíkem

#ad
ThermoPro #ad - Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat. Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch.

Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít díky jasnému displeji přehled o teplotě a vlhkosti vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, např. Obývací pokoj, kde se většinou zdržujete, ložnici, dětský pokoj, kancelář a skladovací prostor.

Energeticky úsporná baterie: 1× 1, 5 v aaa baterie je součástí dodávky; můžete tedy teploměr používat přímo po vybalení uvnitř; baterie vydrží při běžném používání 18 až 24 měsíců. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.09
Šířka1.49
Číslo díluTP49
ModelkaTP49

3. ThermoPro

#ad

Teploměr na plazy, ThermoPro TP49-2 malý digitální vlhkoměr, monitor teploty a vlhkoměr pro pohodlí kanceláře doma, 2 kusy, pokojový teploměr, vnitřní teploměr

#ad
ThermoPro #ad - Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat. Obývací pokoj, kancelář a skladovací prostor.

Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch. Energeticky úsporná baterie: 1× 1, 5 v aaa baterie je součástí dodávky; můžete tedy teploměr používat přímo po vybalení uvnitř; baterie vydrží při běžném používání 18 až 24 měsíců. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %.

Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít díky jasnému displeji přehled o teplotě a vlhkosti vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, kde se většinou zdržujete, ložnici, dětský pokoj, např.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.56
Délka2.17
Hmotnost0.15
Šířka0.01
Číslo díluTP-49-W-2
ModelkaTP49-2

4. MAVORI

#ad

MAVORI® 2v1 vlhkoměr, vnitřní analogový a teploměr z ušlechtilé oceli | vlhkoměr analogový a teploměr | vlhkoměr uvnitř pro vaše zdravé klima v místnosti | Ø 12,5 cm

#ad
MAVORI #ad - Přesný návod k obsluze je přiložen k hustoměru. Barevné komfortní zóny vám ukážou, kdy je doporučeno větrání nebo zvýšení vlhkosti vzduchu. Extra velký displej: vlhkost vzduchu a teplota na teploměru a vlhkoměru lze snadno odečíst díky 12 cm velkému analogovému displeji.

V případě potřeby jsou k dispozici šrouby pro jemné seřízení. Moderní & šetrný k životnímu prostředí: tento teploměr a vlhkoměr je bez plastů a provoz bez baterií. Přesné měření bez baterie: náš analogový teploměr uvnitř vám poskytne spolehlivé výsledky – přesnost pro náročné zákazníky. Podstavce analogového teploměru a vlhkoměru je vyroben z ušlechtilé oceli, ciferník z hliníku a kryt z robustního pravého skla.

Kvalitní a ušlechtilý: celý kryt vč. Náš měřič teploty a vlhkosti vzduchu šetří životní prostředí a ušetří vám následné náklady. Nevhodné do sauny. Díky tomu má nejen dlouhou životnost, ale také ušlechtilý design! okamžitě připraven k použití: měřič teploty a vlhkosti vzduchu je továrně kalibrován a připraven k okamžitému použití.
ZnačkaMAVORI #ad
VýrobceMAVORI #ad
Hmotnost233
Číslo díluUS-HTA-12
ModelkaUS

5. X-Sense

#ad

Kompatibilní s Alexa, monitorování teploty a vlhkosti vzduchu přes aplikaci, X-Sense WLAN vlhkoměr teploměr uvnitř, bezplatný export dat, dosah 500 m, 4 senzory a 1 základní stanice SBS50

#ad
X-Sense #ad - Přizpůsobitelná nastavení alarmu jsou k dispozici na základní stanici. Rozměry: 3, 4 cm. Vysoká přesnost měření: průmyslový, švýcarský vysoce přesný senzor zaručuje přesnost teploty ±0, 2 °C v rozsahu -20–60 °C a přesnost vlhkosti ±2 % relativní vlhkosti vzduchu v rozmezí 0–100% relativní vlhkosti vzduchu. Vylepšená citlivost: s rychlejším a přesnějším intervalem snímání 2 sekundy přístroj nepřetržitě monitoruje teplotu a vlhkost vzduchu nepřetržitě.

Aplikace má kromě toho funkci kalibrace dat jedním kliknutím a data jsou bezpečně uložena v Amazon Cloudu, aby byla zajištěna ochrana dat, aniž by hrozilo narušení soukromí. Kompaktní design: Štíhlý a kompaktní design umožňuje jednoduché umístění nebo zavěšení pomocí šňůry. Komplexní zakrytí pro váš doma: vychutnejte si dosah komunikace až 500 m mezi teploměrem vlhkoměrem a základní stanicí, která podporuje až 10 senzorů pro zajištění komplexního pokrytí a spolehlivé stability signálu. Spolehlivé diagramy a statistiky: analyzujte údaje o teplotě a vlhkosti s naší aplikací x-sense home Security, denní a hodinové zobrazení.

Ukládání dat a export zdarma: vychutnejte si svobodu ukládat a exportovat data jako soubory csv pro podrobné analýzy životního prostředí. Rozsáhlé grafy ukazují minimální, měsíční, která nabízí každoroční, maximální a průměrné hodnoty. UpozornĚnÍ: ujistěte se, 4 ghz wi-fi, že připojení probíhá přes 2, protože zařízení nepodporuje sítě Wi-Fi 5 GHz. Upozornění v reálném čase: získejte okamžitá push oznámení na svém chytrém telefonu, pokud teplota nebo vlhkost vzduchu překročí přednastavené rozsahy nebo když je stav baterie nízký.
ZnačkaX-Sense #ad
VýrobceX-SENSE #ad
Výška3.7
Délka1.38
Hmotnost0.93
Šířka0.87
Číslo díluSTH55
ModelkaSTH55

6. GoveeLife

#ad

Monitorování teploty s aplikací, GoveeLife Digitální teploměr a vlhkoměr uvnitř, Bluetooth LCD měřič vlhkosti s upozorněním, skleník, vinný sklep, ukládání dat pro domácnost

#ad
GoveeLife #ad - Funkce alarmu: pokud hodnota měřiče teploty a vlhkosti překročí přednastavený rozsah, obdržíte v aplikaci alarm. K dispozici je také 3stupňový komfortní displej: Dry / Comfort / Wet. Spojení s chytrými zařízeními goveelife: bluetooth teploměr lze přes aplikaci použít s jinými chytrými zařízeními GoveeLife.

Vysoká přesnost: vnitřní teploměr má přesnost ± 0, 54 °f ±0, 3 °c na teplotu a ±3 % rh pro vlhkost vzduchu. Například věžový ventilátor goveeLife se automaticky zapne a vypne, když se změní teplota v místnosti. Díky rychlosti odezvy až 2 s jste vždy na aktuálním stavu změn životního prostředí.

Větší lcd displej: měřič teploty a vlhkosti goveelife zobrazuje vysoké/nejnižší hodnoty v reálném čase na větší obrazovce. Bezplatné ukládání dat: 20denní čárový graf přehledně shrnuje změny dat teploměru a vlhkoměru pro vnitřní prostory. Můžete exportovat data za poslední 2 roky a převést je do formátu CSV. Informujte se včas o abnormalitách teploty a vlhkosti ve vašem bytě.
ZnačkaGoveeLife #ad
VýrobceGoveeLife #ad
Číslo díluH5104001
ModelkaH5104

7. GoveeLife

#ad

2 roky ukládání dat zdarma export, GoveeLife Bluetooth teploměr, 1 rok vyměnitelné lůžko, 1 balení., vlhkoměr H5105, senzor vnitřní teploty a vlhkosti s displejem Ele Ink

#ad
GoveeLife #ad - Vhodné pro starší lidi a děti. Perfektní pro vinný sklep, sklep atd. 1 rok vyměnitelné bettery: s nízkou spotřebou baterie, digitální teploměr a vlhkoměr vydrží až 1 rok a ukazatel baterie v reálném čase upozorňuje, že je baterie vyměněna včas, aby se zabránilo možné ztrátě záznamů Bettery Included.

Zůstaňte ve spojení se svým domovem: se stabilním bluetooth připojením přes aplikaci GoveeHome můžete sledovat údaje o teplotě a vlhkosti vzduchu v reálném čase v celém domě a bez rušení WiFi. Funkce inteligentního upozornění: nastavte přednastavené rozsahy teploty a vlhkosti. Bezplatné ukládání a export dat: vychutnejte si dálkové monitorování s aplikací GoveeHome přes Bluetooth, včetně online prohlížení 20denních datových grafů a exportu dat za poslední 2 roky. Snadno čitelný ukazatel inkoustu: goveelife bluetooth teploměr vlhkoměr používá elektronickou obrazovku inkoustu, čtení podobné papíru přináší jasný a pohodlný výhled.

Díky osvěžení při změnách je snadné zaznamenávat data v reálném čase. Teplota je přesná na ±0, 3 °C a vlhkost vzduchu je ±3% RH. Jakmile je teplota nebo vlhkost vzduchu mimo rozsah, pomůže vám aplikace GoveeHome rychleji reagovat na náhlé změny. Na přesnosti záleží: tento bluetooth teploměr a vlhkoměr je vybaven senzorem vyrobeným ve Švýcarsku, který poskytuje přesné naměřené hodnoty.
ZnačkaGoveeLife #ad
VýrobceGoveeLife #ad
Číslo díluH5105

8. Bresser

#ad

Bresser teploměr vlhkoměr Temeo Hygro indikátor sada 3 ks K postavení nebo pro nástěnnou montáž s indikací pokojového klimatu

#ad
Bresser #ad - 3dílná sada indikátorů je teploměrem a vlhkoměrem zároveň. Rozměry: 45 x 58 x 11 mm / hmotnost: 36 g; k provozu jsou zapotřebí 3 baterie CR2032 1/čidlo jsou součástí dodávky. Roveň pokojového klimatu je vedle hodnot vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu zobrazen smajlíkem. S praktickou 3dílnou sadou lze ovládat hned několik místností. Slouží k ovládání pokojového klimatu a k prevenci proti tvorbě plísní. Rozsah dodávky: 3 teploměry/vlhkoměry; 3 baterie CR2032; návod k obsluze.
ZnačkaBresser #ad
VýrobceBresser #ad
Výška2.28
Délka1.77
Hmotnost0.08
Šířka0.63
Číslo dílu7000010GYE000
Modelka7000010GYE000

9. Govee

#ad

Vlhkoměr uvnitř, vinný sklep, přesný teploměr a vlhkoměr s aplikací, LCD digitální měřič teploty vlhkosti vzduchu s upozorněním, ukládání dat pro skleník, Govee Teploměr

#ad
Govee #ad - Dosah dálkového ovládání až 60 metrů: s funkcí bluetooth můžete v aplikaci Govee Home dálkově sledovat teplotu/vlhkost vzduchu v aplikaci Govee Home žádné překážky. Pak budete informováni o teplotních anomáliích bytu.

Vysoká přesnost: integrovaný senzor sht30 a digitální vlhkoměr nabízejí vysoce přesné monitorování. Aktualizujte data každé 2 sekundy. Ukládání dat: teploměr a vlhkoměr nabízí 20denní ukládání dat na palubě. Data za poslední 2 roky lze exportovat do formátu CSV. Zobrazují se aktuální záznamy o teplotě a vlhkosti vzduchu. Lcd displej: govee měřič teploty a vlhkosti nabízí měření teploty/vlhkosti v reálném čase a maximální/minimální záznamy na LCD obrazovce.

3stupňové komfortní ukazatele: suché, komfortní, mokré. Inteligentní upozornění: oznámení bude odesláno na váš telefon, jakmile je teplota nebo vlhkost vzduchu mimo přednastavený rozsah. Teplota je přesná na ± 0, 5 °c, zatímco vlhkost vzduchu činí ± 3% rF.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška0.01
Délka3.1
Šířka0.01
Číslo díluH5075001DE

10. SwitchBot

#ad

Vlhkoměr pro pokojovou teplotu, vlhkoměr, Bluetooth digitální snímač teploty vlhkosti s chytrým upozorněním a ukládáním dat, SwitchBot Teploměr, digitální teploměr, sklepní garáž, LCD obrazovka

#ad
SwitchBot #ad - Dálkové ovládání bluetooth: váš digitální vlhkoměr můžete mít kdykoli a odkudkoliv v domě. V dosahu bluetooth 120 metrů. Aplikace může číst data v reálném čase a prezentovat trend v jasných diagramech. Spolehlivě monitoruje okolí každé 4 sekundy a udržuje přesnost ± 0, 2 °c při teplotě 0 °C ~ 65 °C a ±2 % RH při vlhkosti vzduchu 10 ~ 90 % RH.

S názornými symboly na obrazovce můžete kromě toho zkontrolovat, zda vaše prostorové podmínky odpovídají vámi nastaveným parametrům. Přesnější naměřené hodnoty: náš vnitřní teploměr má zabudovaný senzor vyrobený ve Švýcarsku, který vám poskytne přesnější měření teploty a vlhkosti vzduchu ve stupních Celsia a Fahrenheita. Můžete jej dokonce připevnit na stěnu nebo magnetický povrch nebo postavit vzpřímeně na stůl pod 3 rohy.

Lze použít všude: umístěte náš teploměr všude, je ideální pro vinný sklep, zimní zahrady, kuchyně a mnoho dalších míst. Exportovatelná data – s naší aplikací můžete data svého vlhkoměru za posledních 68 dní jednoduše uložit a exportovat pro analýzu teploty ve vašem prostředí. Ještě větší obrazovka – s 3palcovým displejem můžete nyní ještě lépe odečítat svá data, takže svůj měřič vlhkosti můžete kdykoli použít ke čtení teplotních údajů.
ZnačkaSwitchBot #ad
VýrobceSwitchBot #ad
Výška0.68
Délka3.11
Hmotnost0.14
Šířka2.53
Číslo díluW2301500
ModelkaW2301500