Top 10 Gästehandtücher – Potřeby pro kanceláře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. stardis

#ad

Stardis binbox designový koš na papír hranatý stylový odpadkový koš s držadly pro kancelář kancelář plastový odpadkový koš koš na odpadky zelený

#ad
stardis #ad - Robustní, 5 × Š 32, stabilní a s dlouhou životností: 4 decentní nopky na dně zajišťují pevné postavení a šetří dlaždice a podlahové krytiny. Moderní štíhlý tvar s luxusně působící matnou texturou upoutá pozornost a nenápadně se hodí do každého zařízení.

Díky velkému otvoru je plnění a vyprazdňování pohodlné a pohodlné. Odpadkový koš ze silného a kvalitního polypropylenového plastu se snadno čistí, je odolný, odolný proti rozbití a nezničitelný. Rozměry: v 40 × h 17, 5 cm; objem 19 litrů; hmotnost 1 kg. Vysoká funkčnost: díky měkkým polyesterovým držadlům je nošení a vyprazdňování otevřeného odpadkového koše příjemné a snadné.

Made in germany: binbox koš na papír se vyrábí v meklenbursku-předním pomořansku. Stylový nádech pro každou místnost: sběrač papíru binbox zvýrazní design pro váš domov/kancelář. Hodí se všude dobře: stylový binbox ve vzhledu tašky se díky svému hranatému tvaru vejde do každého úzkého koutu pracovny, koupelny, ložnice nebo pod psací stůl.
Značkastardis #ad
Výrobcestardis #ad
Hmotnost2.2
Číslo dílu242804
Modelkabinbox

2. Kazai.

#ad

Kazai. Koš na papír z pravého dřeva | dřevěný odpadkový koš do kanceláře, ložnice atd. | 9 litrů | dub, dětského pokoje

#ad
Kazai. #ad - Vnější obal je navíc vyroben z recyklovaného materiálu. Náš dřevěný odpadkový koš se hodí nejen klasicky jako kancelářský koš na odpadky, ale také skvěle vynikne v dětských pokojích nebo ložnicích.

V papírovém odpadkovém koši i při jeho balení sázíme na obnovitelné suroviny. Vzhled dřeva je hedvábně matný a viditelně zhodnotí prostory. Poskytujeme 2letou záruku výrobce. S objemem 9 litrů zde nabízíme o něco větší objem papíru a ostatních druhů odpadů. Skládá se z dřevěného jádra, které je opatřeno nádhernou dýhou z pravého dřeva. Odpadkový koš od firmy kazai. Pokud byste naopak očekávali nespokojenost, dodáme Vám snadno nový produkt nebo vám vrátíme kupní cenu.
ZnačkaKazai. #ad
VýrobceKazai. #ad
Výška11.61
Délka9.21
Hmotnost1.34
Šířka9.21
Číslo díluWPB-Parent
ModelkaWPB-Parent

3. Umbra

#ad

Obývacího pokoje apod., objem 7,5 l, Umbra Woodrow odpadkový koš – dvoubarevný dřevěný koš na papír do kanceláře, přírodní/espresso, koupelny

#ad
Umbra #ad - Materiál: přírodní ošetřené dřevo. Vlastnosti: zabudované držadlo pro snadné vysypávání. Rozměry: v 27, 9 × Ø 22, 9 cm. Objem 7, 5 l.
ZnačkaUmbra #ad
VýrobceUmbra #ad
Výška9
Délka11
Hmotnost0.9
Šířka9
Číslo dílu082780-045
Modelka082780-045

4. Decorasian

#ad

Decorasian Odpadkový koš pletený z vodního hyacintu – odpadkový koš s uchem – průměr 25 cm nahoře, 19 cm dole, výška 32 cm

#ad
Decorasian #ad - Díky kovovému rámu jsou proutěné koše obzvlášť robustní a trvanlivé. Pokud by se koš použil jako odpadkový koš, musí se vložit sáček. Koše mají velikost d = 25 cm nahoře, D = 19 cm dole a V=32 cm.

Přírodní materiál má přirozenou ochranu a lze jej bez problémů setřít. Koš se hodí zejména jako koš na papír nebo odpadkový koš v celé domácnosti. Jako úložný koš v každodenním životě a také jako dekorativní koš v koupelně nebo kuchyni. Papírové koše decorasian z vodního hyacintu jsou trvale vyráběny z obnovitelných surovin. Díky jednoduchému, teplému vzhledu a rukojetím po stranách lze koše mnohostranně používat.

Můžete jej použít také jako vysoký květináč nebo jako malý koš na prádlo. Díky přirozenému vzhledu slámy resp. Mořské trávy se tyto nádoby hodí k vytvoření obzvlášť útulného, teplého klimatu v místnosti a hodí se také k severskému stylu. Proutěný koš je velmi stabilní a mnohostranně použitelný. Perfektní pro každodenní použití jako koš na papír.
ZnačkaDecorasian #ad
VýrobceDecorasian #ad
Hmotnost1.43
Číslo díluDA-B0014

5. mDesign

#ad

MDesign obdélníkový odpadkový koš – kompaktní odpadkový koš do koupelny, kanceláře a kuchyně s dostatkem místa na odpadky – kovový koš – bronzová barva

#ad
mDesign #ad - Robustní materiál: protiskluzový papírový koš je vyroben z kovu, který slibuje dlouhou životnost. Moderní vzhled: styl tohoto designového odpadkového koše je nadčasový.

Mnohostranně použitelný: odpadkový koš se hodí jako kuchyňský odpadkový koš, jako odpadkový koš v koupelně nebo také jako papírový kbelík. Se svým bronzovým vzhledem se hodí do každého zařízení a propůjčuje každému prostoru stylový ráz. Kompaktní design: ne vždy musí být odpadkový koš velký. Vatových tyčinek nebo prázdných rolí toaletního papíru.

Ideální rozměry: s rozměry 14, 0 cm × 26, 0 cm × 26, 0 cm nabízí koupelnový odpadkový koš dostatek místa na odpad všeho druhu, např. Snadno se čistí vlhkým hadříkem. Vždy vytváří spolehlivý pořádek. Tento otevřený odpadkový koš se snadno vejde do každého rohu, do spodních skříněk nebo také pod psací stůl.
ZnačkamDesign #ad
VýrobceMetroDecor #ad
Výška10.25
Délka5.5
Hmotnost1.23
Šířka10.25
Číslo dílu07001MDBAEU
Modelka07001MDBAEU

6. tesa

#ad

Tesa Powerstrips Háčky Large CLASSIC – samolepicí nástěnné háčky na sklo, plast a jiné podklady – chrom, dřevo, dlaždice

#ad
tesa #ad - Použití: vyčistěte lepenou plochu – nalepte oboustranně lepicí tesa Powerstrips LARGE – připevněte háčky – rychle a bezpečně zavěste lehké předměty.

Tesa powerstrips háčky large classic: ideální pro hladké povrchy – s inovativním upevňovacím řešením lze na stěnu upevnit obrázky, dekorace, ručníky a mnoho dalších předmětů. Maximální síla lepidla: jednoduše připevněte pomocí tesa Powerstrips – ty lze beze zbytku opět odstranit a háček lze znovu použít s tesa Powerstrips LARGE. Snadná instalace: lepicí háček ušetří obtěžující zatloukání nebo vrtání při montáži a spolehlivě drží.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška0.79
Délka5.51
Hmotnost0.07
Šířka4.72
Číslo dílu58051-00010-01
Modelka58051-00010-01

7. mDesign

#ad

MDesign Koš na odpadky – obdélníkový kosmetický koš v elegantním designu – odpadkový koš z plastu – stabilní odpadkový koš vhodný také do kuchyně nebo pracovny – černý

#ad
mDesign #ad - Praktický pomocník na pořádek: tento elegantní designový odpadkový koš je více než jen sběrač odpadu. Vynikající konstrukce: odpadkový koš přesvědčí velkým otvorem. K čištění stačí otřít vlhkým hadříkem.

Tento skvělý odpadkový koš udělá na každém místě vynikající dojem. Etří místo a současně efektivní. Robustní a trvanlivý: tento odpadkový koš je vyroben z robustního plastu bez BPA a chlóru pro stabilitu a dlouhou životnost. Mnohostranně použitelný: ať už jako koupelnový odpadkový koš, papírový koš v kanceláři nebo nádoba na odpad v kuchyni.

Moderní vzhled a praktická manipulace je tento odpadkový koš optimálním pomocníkem proti odpadu. Kompaktní rozměry: s rozměry 26, 0 cm x 12, 7 cm x 25, 4 cm se tento odpadkový koš ideálně hodí do koupelny nebo na WC pro hosty. Moderní design a kompaktní rozměry činí z něj skutečný poutač pozornosti v malých místnostech.
ZnačkamDesign #ad
VýrobceMetroDecor #ad
Výška10
Délka10.25
Hmotnost0.99
Šířka5.5
Číslo dílu17112MDBST
Modelka17112MDBST

8. Relaxdays

#ad

Bez víka, Relaxdays Bambusový odpadkový koš, hranatý, koupelnu, pro kancelář, odpadkový koš VxŠxH: 27x20x20cm, 6 l, dětský pokoj, přírodní

#ad
Relaxdays #ad - Design: hranatý koš na odpad z bambusu – nenápadný, teplý vzhled vhodný pro každé zařízení. Větší pořádek: sbírejte svůj papírový odpad do koše na kancelářský papír – nádoba na odpad pojme cca 6 litrů.

Základy: papírový odpadkový koš, celkové rozměry v × š × h: cca 27 × 20 × 20 cm – kancelářský odpadkový koš s přirozeným vzhledem. Mnohostranné použití: papírový kbelík pro mládež a dětský pokoj – do kanceláře vedle nebo pod psacím stolem. Bez víka: díky otevřenému designu vždy uvidíte, kdy je třeba vyprázdnit stabilní kbelík na papír.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška7.87
Délka10.63
Hmotnost2.49
Šířka7.87
Číslo dílu10032108
Modelka10032108
ZárukaZákonná záruka.

9. Yimorex

#ad

10 listů, nálepky, cedule, čísla, nálepka, dveře, lepicí písmena na poštovní schránku, číslo adresy, 1 palec černý, vinyl, DIY scrapbooking, vodotěsná, 720 kusů, samolepicí písmena, číslo domu

#ad
Yimorex #ad - Snadné použití jednotlivá písmena lze z nosné fólie dobře sloupnout. Vodotěsná samolepicí nálepka je vhodná i pro děti, víček odpadkových košů, dopisů, lahví, karet, telefonů, ocelových poštovních schránek a ulic, pohlednic, řemesel, označení čísel pokojů, které připomínají dobré návyky doma.

Víceúčelové nálepky hodí se pro každou příležitost. Můžete je použít k ozdobení obálek, čísel a sběratelských alb. Co můžete dostat obdržíte 10 listů samolepicích vinylových písmen, včetně 260 kusů velkých písmen, celkem 720 kusů, 260 kusů malých písmen, 100 kusů číslic a 100 kusů interpunkčních znamének. Užijte si jednoduše svůj vlastní čas jednoduše kombinujte slova, pro vlastnoručně vyrobené výrobky potřebujete samozřejmě odpovídající popis – a vodotěsné samolepicí nálepky se perfektně hodí k domácímu dárku, domácímu dárkovému papíru, dárkové krabičce a dárkovému sáčku.

Jakmile je povrch lepeného předmětu dobře vyčištěn, lze nálepky snadno připevnit. Můžete je pohodlně umístit na libovolné místo. Samolepicí design umožňuje velmi snadné sejmutí a lepení. Velikost je ideální. Pokud je ještě nemáte úplně na sobě, jsou možné i malé korekce.
ZnačkaYimorex #ad
VýrobceYimorex #ad
Výška0.4
Délka8.46
Šířka7.28

10. mDesign

#ad

MDesign Papírový odpadkový koš s úchyty – moderní mini odpadkový koš na papír – papírový koš z robustního plastu – ŠHH: 27,3 cm x 12,7 cm x 25,4 cm – vhodný také jako sběrač časopisů – bílý

#ad
mDesign #ad - Speciální design: díky svému oválnému tvaru a praktickým držadlům se papírový koš perfektně hodí do každé kanceláře nebo obývacího pokoje. Tento odpadkový koš můžete díky svému jedinečnému designu použít také jako úložný koš.

Tak zůstává hygienický a vzhledný. Tak jej můžete bez problémů přemístit a najít perfektní místo. Tento sběrač odpadu vypadá velmi zvlášť a upoutá pozornost ve vašem zařízení. Mnohostranně použitelný: zcela bez ohledu na to, kam chcete tento koš na časopisy umístit, hodí se všude. Chytré rozměry: nádoba na odpad měří 27, 335 cm x 25, 9 cm na výšku vnitřní a objemem 5, 10, 4 cm a má kónický design s šířkou 25, 1 cm, 305 cm x 13, 7 litru.

Snadné čištění: abyste zabránili nepříjemným pachům a nečistotám, můžete tento odpadkový koš jednoduše setřít. S rukojetí: díky oběma držadlům lze tento odpadkový koš perfektně přenášet z A do B.
ZnačkamDesign #ad
VýrobceMetroDecor #ad
Výška10
Délka10.75
Hmotnost0.73
Šířka5
Číslo dílu1678MDBAEU
Modelka1678MDBAEU