Top 10 Fitbit Luxe Uhr – Monitory aktivity

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Garmin

#ad

Více než 40 sportovních aplikací, taktické funkce, Smart Notifications a Garmin Pay., Garmin Solární taktické hodinky Instinct 2 – robustní chytré hodinky s GPS s nekonečnou výdrží baterie v režimu smartwatch

#ad
Garmin #ad - Už nikdy nenabíjet: se solárními taktickými chytrými hodinkami s gps instinct 2 budete ještě svobodnější: díky solární nabíjecí čočce vydrží baterie v režimu smartwatch dokonce nekonečně – již nemusíte myslet na nabíjení. Chytré v akci: přijímejte zprávy přímo na vaše chytré hodinky s bluetooth.

Taktické funkce: skryjte svoji polohu gps pomocí režimu stealth, využijte taktické profily aktivit a snížte podsvícení pro ovládání brýlí s nočním viděním. Běhu, plavání, jízdě na kole, lezení v hale, snowboardingu, MTB, jógy a HIIT z nich dělají ideální multifunkční hodinky s GPS. Kromě toho: promítnuté body, datová stránka s duálními GPS souřadnicemi a funkcemi Jumpmaster. Pro každou aktivitu: používejte tyto sportovní hodinky s gps jako běžecké nebo outdoorové chytré hodinky.

Pouzdro splňuje vojenské standardy. Pomocí connect iq si stáhněte individuální design hodinek. Při 3 hodinách venkovního použití denně při světelných podmínkách 50 000 luxů. K tomu komplexní sledování zdraví s analýzou spánku, úrovní stresu a dalšími funkcemi, se kterými vždy znáte své rezervy. Více než 40 předinstalovaných sportovních a outdoorových aplikací vč.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška1.77
Délka0.57
Hmotnost0.12
Šířka1.77
Číslo dílu010-02627-03
Modelka010-02627-03
Záruka1 rok záruka výrobce

2. Garmin

#ad

24/7 zdravotních údajů, analýza spánku se spánkovým skóre a více než 25 sportovními aplikacemi, výdrž baterie až 11, Garmin Venu Sq 2 – GPS fitness chytré hodinky s displejem 1,4" AMOLED, Garmin Pay

#ad
Garmin #ad - S garmin coach získáte kromě toho adaptivní tréninkové plány k dosažení vašich individuálně stanovených běžeckých cílů. To vše s výdrží baterie až 11 dní. Jednoduše na cíl: využijte předinstalované cvičení pro silové sporty, kardio, jógu a pilates přímo přes vaše chytré hodinky.

PravĚ smart: plaťte pohodlně bezkontaktně, zůstaňte vždy up-to-date a v kontaktu se svými přáteli a kolegy. Zdraví na prvním místě: díky četným zdravotním a fitness funkcím poznáte své tělo ještě lépe. Seznamte se správně a porovnejte se s ostatními. Ať už na vašem chytrém telefonu nebo stolním počítači – zde se dozvíte vše o svých aktivitách, osobní kondici a zdraví. Nové impulzy: a tak vždy v pohybu. Kompatibilní s Androidem a iOS.

Větší bezpečnost: s automatickým oznámením o nehodě a nouzovou pomůckou se můžete cítit bezpečně. S analýzami srdeční frekvence, spánku, stresu, fitness věku a dalších. Vyzkoušejte vedle klasiky i ty nejlepší novinky: tenis, míček na pupínky nebo pádlo – nová inspirace pro vaši kondici. Zcela stylové: stylově v kombinaci s vaším vzhledem přinášejí svěží barvy pestrost do vašeho všedního dne. Aplikace pro vaše hodinky: bezplatná aplikace garmin connect.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGARMIN #ad
Výška1.46
Délka0.04
Hmotnost0.08
Šířka1.6
Číslo dílu010-02701-12
Modelka010-02701-12
Záruka24 měsíců

3. Garmin

#ad

Solární nabíjecí čočka, Garmin fenix 7S Solar – tenké GPS multifunkční chytré hodinky s displejem 1,2", dotykové/tlačítkové ovládání, Garmin Pay. Výdrž baterie až 14 dnů 110 mAh., Garmin Music, 60 sportovních aplikací, mapy Topo

#ad
Garmin #ad - Upozornění: aktualizovaný software s Garmin Express pro lepší zážitek. Výdrž baterie až 14 dnů: váš garmin má výdrž baterie až 14 dní v režimu chytrých hodinek a až 46 hodin v režimu gps. Pro každou výzvu: chytré hodinky se sportovním, power glass se solární nabíjecí čočkou pro prodlouženou výdrž baterie, 2" s trvalým zobrazením, robustním designem, dotykový displej 1, kovem zesílené pouzdro, vodotěsné do 10 atm.

Analyzujte své tréninkové zatížení a doby odpočinku. Chytřejší na cestách: plaťte bezkontaktně s garmin pay. A se zbytkovou energií baterie Stamina si lépe rozložíte svou sílu. Vše s vašimi chytrými hodinkami Bluetooth. V režimu gps expeditions možnost výdrže až 43 dny. S více než 60 sportovními/outdoorovými aplikacemi a cvičeními se v těchto hodinkách s měřením tepu skrývá plno stimulace a rozmanitosti.

Zdravější život: tyto hodinky garmin měří vaši srdeční frekvenci nepřetržitě a nabízí mnoho zdravotních funkcí, jako je analýza spánku, frekvence dýchání a další. Vnitřní úložiště 16 GB. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu s Garmin Music. Dobrá orientace: tyto gps chytré hodinky vás přivedou do cíle v každém terénu: s 3osým kompasem, výškoměrem a navigací GPS/GLONASS/Galileo. Dostávejte upozornění k hovorům, termínům aj.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška0.56
Délka1.65
Hmotnost0.13
Šířka1.65
Číslo dílu010-02539-13
Modelka010-02539-13
Záruka1 Jahr Herstellergarantie

4. Garmin

#ad

Musik, Garmin Vivoactive 5 AMOLED GPS Smartwatch mit Fitness- und Gesundheistfunktion, Orchidee/Orchidee mit Silikonarmband

#ad
Garmin #ad - Für gehen, Golf u. V. M. Neue wege, laufen, radfahren, HIIT, Schwimmen, sich zu bewegen. Ihr style: die fitness-smartwatch mit hellem Farbdisplay und einer Akkulaufzeit von bis zu 11 Tagen im Smartwatch-Modus liefert ein vollständigeres Bild ihrer Gesundheit. Cardio, hiIT und Pilates.

Im rollstuhlmodus werden Schübe anstelle von Schritten aufgezeichnet. Ihre fitness: finden sie mit mehr als 30 integrierten sport-apps, u. A. Erstellen sie eigene trainings in der Garmin Connect-Smartphone-App oder probieren Sie die kostenlosen, Yoga, adaptiven Garmin Coach-Trainingspläne aus. Ihre gesundheit: lernen sie ihren körper besser kennen mit einer Vielzahl an Funktionen für die Gesundheitsüberwachung, Morgenbericht, Fitnessalter, Stress-Level-Tracking, u. A. Ihre sicherheit: sicherheits- und trackingfunktionen umfassen Unfall-Benachrichtigung und Notfallhilfe.

Beide funktionen senden nachrichten mit Live-Position an hinterlegte Notfallkontakte, wenn ihre Smartwatch mit ihrem Smartphone gekoppelt ist. Herzfrequenzmessung am Handgelenk, Meditation u. V. M. Einfach smart: tätigen und empfangen sie anrufe über ihre smartwatch; Versenden sie Nachrichten mit der Sprachassistenz; Genießen sie mit Garmin Music Ihre Lieblingssongs; Bezahlen sie mit Garmin Pay und erhalten sie Mitteilungen direkt ans Handgelenk.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška0.43
Délka1.7
Hmotnost0.08
Šířka1.7
Číslo dílu010-02862-13
Modelka010-02862-13
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

5. Garmin

#ad

Garmin Venu 2S – tenké GPS fitness chytré hodinky s ultra ostrým dotykovým displejem 1,1" AMOLED s komplexními fitness a zdravotními funkcemi, přes 25 předinstalovaných sportovních aplikací, Garmin Music a Garmin Pay

#ad
Garmin #ad - Nyní nově: hiit tréninky a turistika, pilates, jízda na kole, silový sport, jóga, lezení a bouldering. Krásné barvy: gps fitness chytré hodinky s ultra ostrým dotykovým displejem 1, 1" 2, 8 cm typu amoled. Elegantní design pro úzká zápěstí a výdrž baterie až 10 dní.

Nyní nově: funkce rychlého nabíjení a úsporný režim. Vaše aktuální poloha bude odeslána na předdefinované kontakty. Chytré a vždy ve spojení: plaťte bezkontaktně s garmin pay. Bezpečnost při sportu: protože na vaší bezpečnosti nám záleží. Nyní nově: rozšířený silový trénink s více než 1 400 cviky a zobrazením skupin svalů. Nyní nově: analýza spánku s funkcí sleep score, stres, energetické rezervy, kvalita spánku, Health Snapshot a fitness stáří.

Venu 2s ukládá až 650 oblíbených písní nebo playlistů. Se sledováním menstruačního cyklu pro ženy. Mějte vždy přehled: aplikace garmin connect vyhodnotí vaše aktivity a poskytne vám grafický přehled o vaší osobní kondici, vašich výkonech a vašem zdraví. Díky zobrazení oznámení z vašeho smartphonu vám nic neunikne. Garmin coach nabízí adaptivní tréninkové plány pro běžce a cyklisty.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGARMIN #ad
Výška0.48
Délka1.59
Hmotnost0.08
Šířka1.59
Číslo dílu010-02429-11
Modelka010-02429-11
Záruka1 rok záruka výrobce

6. Fitbit

#ad

Fitbit Versa 2 Health & Fitness chytré hodinky NFC, petal Pink – měděná růže hliník

#ad
Fitbit #ad - Díky režimu vždy na obrazovce, udržujte své statistiky vzdělávání v reálném čase a čas v zobrazení - i když nemáte žádnou ruku. Kontinuální měření tepové frekvence vám pomůže optimálně přizpůsobit intenzitu tréninku a umožňuje přesnější sbírku spotřeby kalorií. Na základě srdeční frekvence, jakož i čas v hlubokých spaní a rem fází, je vytvořen index spánku, doby spaní a pohyby, skrze který můžete pochopit kvalitu vašeho spánku.

Vzhledem k tomu, že amazon Alexa je založená na cloudu, pokračuje se učit. Volání, oznámení aplikace a události kalendáře se zobrazují na displeji SmartWatch, zprávy Messenger, SMS, pokud je váš smartphone v blízkosti. Test 90 dní zdarma: fitbit coach: začněte svůj zkušební verzi zdarma a přijímat personalizované vzdělávací programy. Na versa 2 můžete ušetřit více než 300 skladeb, ovládat aplikaci Spotify a načíst playlisty Deerify.

Díky integrovanému jazykovému asistentovi amazon alexa můžete načíst přímo na vaše smartWatch News a počasí, nastavení vzpomínek na spaní a budíky, ovládání inteligentních domácích zařízení a mnohem více - s vaším hlasem. Kompatibilní z: apple ios 13 nebo vyšší, Android OS 8. 0 nebo vyšší. Versa 2 je opravdová vytrvalostní běžec: s minimálně 6 dní životnosti baterie sleduje své aktivity a spolehlivě spánek, i když není v blízkosti žádné napájecí zásuvky.
ZnačkaFitbit #ad
VýrobceFitbit #ad
Výška0.47
Délka1.56
Hmotnost0.01
Šířka1.59
Číslo díluFB507RGPK
ModelkaFB507RGPK
Záruka2 roky výrobce

7. ECOSOON

#ad

Sportovní hodinky pro, vodotěsné IP68, fitness hodinky, ECOSOON Fitness hodinky s měřením tepu, chytré hodinky, fitness tracker, fitness náramek, hodinky s měřením tepu, monitorem spánku, krokoměrem

#ad
ECOSOON #ad - Inteligentní upozornění na oznámení a vodotěsnost ip68: přes bluetooth spojení vibruje, whatsapp atd. Nabízíme 12měsíční záruku na výrobek a 24/7 přátelský zákaznický servis. Můžete také nastavit tichý alarm, který vás probudí tichým vibracím.

Abyste nezmeškali žádné důležité informace. Ip nejnovější verze 2023 integrovaný v advanced nordic 52832 nabízí nejnižší spotřebu proudu, nejvyšší integraci, plnou přesnost dat a delší výdrž baterie! Fitness náramek s barevným displejem ips a čipem nordic 52832: fitness náramek s 1, 14" barevným displejem ips nabízí vynikající hd kvalitu obrazu a vysoce citlivý dotykový senzor. Tyto fitness náramkové hodinky jsou krásným dárkem pro muže, pány. Připojte se k gps smartphonu a zjistěte přesné tempo, vzdálenost a trasy v reálném čase.

Hovory můžete odmítnout také přímo pomocí fitness trackeru. Kompatibilní a záruka: stáhněte si bezplatnou aplikaci "h band" a nainstalujte ji naskenováním qr kódu. Celodenní sledování aktivity a gps připojení: fitness hodinky automaticky monitorují vaše kroky, spálené kalorie, ujeté kilometry a aktivní minuty během dne. Sportovní hodinky automaticky sledují, jak dlouho a jak dobře každý den spíte. Podporuje ios 8.
ZnačkaECOSOON #ad
VýrobceECOSOON #ad
Hmotnost0.22
Zárukajeden rok

8. Fitbit

#ad

5denní baterie, Sleep & Swim Tracking, černý, Fitbit Inspire HR Health & Fitness Tracker with Auto-Exercise Recognition

#ad
Fitbit #ad - Automaticky zaznamenává váš spánek a čas ve fázi lehkého spánku, hlubokého spánku a REM. Kompatibilní od: apple ios 12. 2 +, android os 7. 0 +, windows 10 verze 1607. 0 +. Měření srdeční frekvence 24 hodin denně zajišťuje přesnější zaznamenávání spálených kalorií, klidové srdeční frekvence a zón srdeční frekvence.

S funkcí smarttrack zaznamenáte automaticky a pohodlně cvičení jako procházky, plavání a cyklistické túry. Abyste i nyní zůstali fit a zdraví. Díky výdrž baterie až 5 dní můžete denně sledovat svůj pokrok, aniž byste museli neustále myslet na nabíjení. Dashboard na obrazovce, intuitivní dotykový displej a podsvícený displej dělají z Inspire HR snadno ovladatelný tracker, který vás nadchne.

90denní testování zdarma: fitbit coach: spusťte bezplatnou zkušební verzi a získejte personalizované tréninkové programy. Vodoodpudivá a odolná proti plavání, takže zůstanete motivovaní od sprchy až po bazén. Sledujte své aktivity po celý den: počet kroků, vzdálenosti, hodinové aktivity, aktivní minuty a spálené kalorie.
ZnačkaFitbit #ad
VýrobceFitbit #ad
Výška8.94
Délka1.18
Hmotnost0.04
Šířka3.94
Číslo díluFB413BKBK
ModelkaFB413BKBK
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Fitbit

#ad

Fitbit Inspire 3 Gesundheits- & Fitness-Tracker mit Stressmanagement, Midnight Zen/Schwarz, Einheitsgröße S & L Bänder enthalten, Workout-Intensität, 24/7 Herzfrequenz und mehr, Schlaf-Tracking

#ad
Fitbit #ad - Mehr bewegen: tägliche bereitschaftswertung 1, ganztägige Aktivitätsverfolgung und 24/7 Herzfrequenz, aktive Zonenminuten, 20+ Trainingsmodi, automatische Trainingsverfolgung und Erinnerungen an Bewegung. Alles, ihre energie zu finden, ist es zu tragen. Inspire 3 ist der tracker, der ihnen hilft, das zu tun, was Sie tun müssen, was Sie lieben und sich am besten fühlen.

Enthält eine 6-monatige premium-mitgliedschaft mit personalisierten Einblicken, super leicht und wasserdicht bis 50 Meter, erweiterten Analysen und mehr nur neue und wiederkehrende Premium-Benutzer. Inhalt und Funktionen können sich ändern. Muss die testversion innerhalb von 60 Tagen nach Geräteaktivierung aktivieren. Stressfrei: immer auf wellness-tracking, spo2 3, menstruationsgesundheits-Tracking, Achtsamkeitssitzungen, unregelmäßige Herzrhythmus-Benachrichtigungen 2, täglicher Stress-Management-Score, entspannte Atmungssitzungen, Ruheherzfrequenz und Benachrichtigungen bei hoher / niedriger Herzfrequenz.

Komfortabel verbunden tag und nacht: anrufe, sms und smartphone-app-benachrichtigungen 4, farb-touchscreen mit anpassbaren Zifferblättern, bis zu 10 Tage Akkulaufzeit 5. Besserer schlaf: automatische Schlafverfolgung, täglicher detaillierter Schlafpunkt, intelligenter Weckalarm, personalisiertes Schlafprofil 1, Schlafmodus.
ZnačkaFitbit #ad
VýrobceFitbit Inc #ad
Výška1.54
Délka0.71
Hmotnost0.06
Šířka0.43
Číslo díluB0B5F9SZW7
ModelkaB0B5F9SZW7

10. Fitbit

#ad

Fitbit Inspire 2 sledovač zdraví a fitness s 1letou zkušební verzí Premium, černý, kontinuálním měřením srdeční frekvence a výdrží baterie až 10 dní a unisex klip Inspire 2 pro dospělé

#ad
Fitbit #ad - Produkt 1: minuty aktivních zón: tato funkce vám ukáže aktuální zónu srdeční frekvence, abyste věděli, zda efektivně trénujete své cíle. Produkt 1: kompatibilita: kompatibilní s ios 12. 2 nebo vyšším a Android OS 7.

0 nebo vyšším. Výrobek 1: výdrž baterie: až 10 dní. Výrobek 2: komfortní originální náramek k příslušenství Fitbit. Výrobek 2: zasuňte tracker dovnitř a připevněte jej bezpečně na opasek, tašku nebo podprsenku, pasu, abyste mohli diskrétně uspořádat svou fitness cestu. Sundejte náramek z náramku a zasuňte jej do klipu. Výrobek 2: při použití klipu dbejte na to, dokud se neobjeví "na pásku". Výrobek 2: vhodné pro Fitbit Inspire 2.

Podržte obě tlačítka stisknutá, dokud se nezobrazí nabídka. Produkt 1: bezplatná zkušební verze fitbit premium: s inspire 2 získáte jednoletou zkušební verzi Fitbit Premium s řízenými programy pro fitness, výživu a pozornost, individuální vhled a nástroje pro lepší spánek. Poté klepněte na displej, abyste na inspire 2 aktivovali režim "Im Clip". Přejděte dolů, abyste změnili nastavení na "V klipu".
ZnačkaFitbit #ad