Top 10 Escape Room Kids – Deskové hry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kosmos

#ad

EXIT hra pro 1 až 4 hráče od 10 let, hra Escape Room, úroveň: začátečník, jedinečná společenská hra, KOSMOS 697907 EXIT – Hra – Dráha strašidelného strachu

#ad
Kosmos #ad - Kooperativní zážitková hra na úrovni: začátečníci. S jednoduchým vysvětlením hráče v bezplatné aplikaci KOSMOS vysvětlení.

Můžete vyřešit hádanky a uniknout z dráhy duchů? Vzhledem k tomu, že materiály se mění pro mimořádné hádanky, lze hrát pouze jednou. 1 – 4 hráči řeší v týmu chytré hádanky a potřebují k tomu týmového ducha, kreativity a kombinační dovednosti. Společenská hra pro dospělé, fanoušky Live Escape Rooms a rodiny od 10 let. Hra escape Room, na doma. Lze hrát s aplikací i bez aplikace. Ideální jako party hra, hra na akce a jako dárek k narozeninám. Z úspěšné herní série "exit – hra".
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška1.57
Délka7.09
Hmotnost0.44
Šířka5.12
Číslo dílu697907
Modelka697907
ZárukaZákonná záruka

2. Hidden Games

#ad

Hidden Games Místo činu – ledově studený zločin – Zimní krimi – Němčina – Realistická kriminální hra, napínavá detektivní hra, Escape Room hra

#ad
Hidden Games #ad - Vyšetřuje dokumenty, kontroluje alibis, odhaluje pachatele! Eká vás multidimenzionální herní zážitek. Vhodné i pro profesionály. Nový herní koncept. Zjištěno realistickým detektivním případem. 1 – 6 hráčů, od 14 let, 1, 5–2, 5 hodiny přehrávání.
ZnačkaHidden Games #ad
VýrobceHidden Industries GmbH #ad
Číslo díluHID00007
ModelkaHID00007

3. Kosmos

#ad

Escape Room hra, EXIT Game pro 1 až 4 hráče od 10 let, KOSMOS 695149 EXIT, Verwunschene Wald, Level: Začátečník, jedinečná společenská hra, Hra

#ad
Kosmos #ad - Z úspěšné herní série "exit – hra". 1 – 4 hráči řeší v týmu chytré hádanky a potřebují k tomu týmového ducha, kreativity a kombinační dovednosti.

Vzhledem k tomu, že materiály se mění pro mimořádné hádanky, lze hrát pouze jednou. Hra escape Room, na doma. S výukovým programem a časovačem v bezplatné aplikaci pro vysvětlení KOSMOS. Dokážete vyřešit hádanky a uniknout lesům? Lze hrát s aplikací i bez aplikace. Ideální jako party hra, hra na akce a jako dárek k narozeninám. Kooperativní zážitková hra na úrovni: začátečníci. Společenská hra pro dospělé, fanoušky Live Escape Rooms a rodiny od 10 let.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška7.09
Délka5.43
Šířka1.61
Číslo dílu695149
Modelka695149
ZárukaZákonná záruka

4. Gamewright

#ad

Trash Pandas, Miniature Game, Ages 8+, Gamewright , 20 minut přehrávání času, 2–4 přehrávače

#ad
Gamewright #ad - Hra raucous mývalů. Vhodné pro 2 až 4 hráče od 20 let a dobu hraní cca 15 minut. Vyhrává hráč s největším počtem bodů. Hráči riskují, musí je ale schovat, že získají více karet, aby mohli počítat jako body na konci hry. Když hromada skončí, hra skončí. Hráči jsou hluční mývalové, kteří narazí na popelnice s potravinami a lesklými předměty.
ZnačkaGamewright #ad
VýrobceGamewright #ad
Výška1.5
Délka4.75
Hmotnost0.22
Šířka5.75
Číslo díluCSG-TRASH
ModelkaCSG-TRASH

5. Hasbro Gaming

#ad

4,13 x 26,67 x 26,67 cm, Case of The Broken Toy, Classic Mystery Game for 2-6 Players, Hasbro Gaming Clue Junior Board Game for Kids Ages 5 and Up

#ad
Hasbro Gaming #ad - Verze oblíbené hry Cluedo pro mladší děti. S dr. Strategie a zábava klasické hry Cluedo. Orchidem, geniálním biologem se sladkými zuby. Někdo snědl poslední kousek koláče a hráči se snaží zjistit, kdo to udělal.
ZnačkaHasbro Gaming #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška10.5
Délka1.63
Šířka10.5
Číslo díluC1293348
Modelka38712

6. Underdog Games

#ad

Underdog Games Trekking The World: EIN Globetrotting Family desková hra

#ad
Underdog Games #ad - Jednoduše se učí, těžko zvládnutelné: trekking svět spojuje jednoduchá pravidla a elegantní složitost, aby byl každý šťastný. Vytvořeno nadšenci na cestách: skupina cestovních fanoušků věnuje stovky hodin výzkumu destinací, které nabízejí ten nejlepší zážitek z celého světa.

Nadchněte svou rodinu a přátele, aby prozkoumali svět touto pozoruhodnou a inteligentní hrou, navrženou vášnivými cestovateli a založená na oceňovaném herním designu! Vyhněte se turistickým pastím a najděte většinu turistických atrakcí na světě, rodiče, prarodiče se budou skvěle bavit, mladiství, které jsou všechny krásně zobrazeny! Zábava + inspirační: perfektní hra pro rodinnou / přátele herní večer! Děti, jak se posadit a vázat bez obrazovky!.

Sdílejte radost ze světové cesty: hra, která vám pomůže sdílet vaše nejkrásnější vzpomínky a sny o cestě. Pouze anglická pravidla! All Text v angličtině.
ZnačkaUnderdog Games #ad
VýrobceUnderdog Games #ad
Výška3
Délka12
Hmotnost3.91
Šířka12
Číslo díluUnderdog_TTW
ModelkaUnderdog_TTW

7. DENKRIESEN

#ad

City Land VOLLPFOSTEN®, Dívčí edice | Herní blok | Rodinná hra, DENKRIESEN

#ad
DENKRIESEN #ad - Po vybalení můžete začít hned hrát a zábava může začít! speciální pole a nová abc lišta – stejně jako u všech bloků města land vollpfosten existují speciální pole s dvojitým skóre a inovativní ABC lišta pro identifikaci písmen, takže už neexistuje žádná šance pro podvodníky.

23 různých kategorií, 50 listů pro extra dlouhý herní zážitek. Oficiální rozšíření hry "city land vollpfosten" edice girls – dívčí verze – dívčí verze XXL – kultovní město-venkovské řeky s mnoha vtipnými a dívčími kategoriemi. Denkriesen original – vysoce kvalitní značková hra v cool designu ze severoněmeckého kultovního nakladatelství her. Hra pro dívky. Kultovní nápad na dárek – tento vesnický blok se jistě postará o úsměv při darování a je ideálním vtipným nápadem na dárek k narozeninám, velikonocům nebo k Vánocům.

Denkriesen je synonymem pro dlouho známou herní klasiku v novém oděvu a skutečné bestsellerové hry s kultovním faktorem. Stejně jako u všech myšlenkových produktů je zde kvalita psána ve velkém měřítku. Eka města-země-zná koneckonců každý a kdo by si myslel, že tuto starou známou klasiku hry můžete tak pěkně "zabalit".
ZnačkaDENKRIESEN #ad
VýrobceDENKRIESEN #ad
Hmotnost0.71
Číslo díluSL2006
ModelkaTOMPOL-0519-1103-11

8. Kosmos

#ad

Fantasy dobrodružství, drží pohromadě a chrání zemi Andor, KOSMOS 698959 Andor Junior, kooperativní dětská hra od 7 let pro celou rodinu

#ad
Kosmos #ad - Hrajete společně proti hře. Velká dobrodružná hra s jednoduchými pravidly a hracím mechanismem vhodným pro děti pro celou rodinu. Detailní a atmosférický herní materiál. Kooperativní fantasy desková hra pro děti a rodiny v úspěšném Andorském světě. Od známého ilustrátora michaela Menzela a úspěšných autorů Inka a Marka Brand. Společenská hra pro 2–4 hráče od 7 let. Vítěz ceny německých dětských her 2020 .
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška11.69
Délka11.65
Hmotnost2.61
Šířka2.99
Číslo dílu698959
Modelka698959
ZárukaZákonná záruka

9. Hidden Games

#ad

Vzrušující detektivní hra, hra Escape Room, Hidden Games Místo činu, KRÁLOVSK16, Náš případ pro začátečníky, FSK16, Realistická kriminální hra

#ad
Hidden Games #ad - Obtížnost: pro začátečníky. Zjištěno v realistickém kriminálním případě. Vyšetřuje dokumenty, kontroluje alibis, odmaskuje pachatele! Očekává vás multidimenzionální herní zážitek. 1–6 hráčů, 5 – 2, doba hraní 1, od 16 let, 5 hodiny.
ZnačkaHidden Games #ad
VýrobceHidden Industries GmbH #ad
Hmotnost0.84
Číslo díluHID00006
ModelkaHID00006

10. ThinkFun

#ad

Thinkfun Rush Hour, 2022 Version, Traffic Jam Logic, Brain & Challenge Game, STEM Toys for Boys & Girls Age 8 Years Up

#ad
ThinkFun #ad - Rush hour ist eines der bekanntesten stem- und Logikspiele aller Zeiten: Nutzen Sie die Logik, um Autos zu bewegen und das rote Auto aus dem Verkehr zu entfernen.

Das set enthält: spielbrett mit schublade, 15 Blockfahrzeuge, 1 Verkehrsgitter, 40 Herausforderungskarten mit Lösungen, 1 Reisetasche. Empfohlenes alter 8+, beteiligen spieler jeden Alters, Rush Hour geht mit 40 verschiedenen Herausforderungsstufen von Anfänger bis Experten, Kinder, Jugendliche und Erwachsene. Rush hour ist ein spiel, das den geist trainiert und das Lernen in jedem Alter Spaß macht; entwickelt logisches Denken, Problemlösung und Planung. Thinkfun spiele bieten stundenlangen spaß und sind neu, die Köpfe von Jungen, kreativ und in der Lage, Mädchen und Erwachsenen zu entzünden.
ZnačkaThinkFun #ad
VýrobceThinkFun #ad
Výška0.83
Délka6.14
Hmotnost0.84
Šířka5.51
Číslo dílu76436
Modelka76436