Top 10 Chinesische Drachen Aufkleber – Propagační obtisky a nálepky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Samunshi

#ad

Samunshi Japonský drak nálepka nálepka na auto pro motocykl jízdní kolo skútr nebo samolepka do auta Japonsko Ryu Kanji 12 x 15 cm japonský drak

#ad
Samunshi #ad - Jako samolepka na auto, čelní sklo nebo zadní sklo, motocykl samolepka, nálepka na kolo, nálepka na člun, skútr, kotouče, obytný vůz, motocyklová helma, kufr, karoserie a nálepka na okno. Jednoduchá a rychlá instalace.

Zobrazení na obrázcích se může barvou a velikostí lišit od prodávaného zboží. Zobrazení na obrázcích se může barvou a velikostí lišit od prodávaného zboží. Snadné nalepení: vintage nálepky na auto a motocykl lze velmi snadno zpracovávat, přesto je ke každé zbývající nálepka přiložena velmi podrobný návod k nalepení samolepky. Přímo od výrobce. V našem amazon store najdete mnoho dalších nálepek Coole v mnoha oblastech! Naše nálepky se vyrábějí z vysoce kvalitní značkové fólie.

Přímo od výrobce. Přímo od výrobce. Vhodné do myčky. Přímo od výrobce. Další informace: velikost nálepky: 12 × 15 cm. Nálepka vyrobená v Německu. Skvělá kvalita: samolepicí nálepky ze značkové fólie v lesklém vzhledu, cross, jsou stálobarevné a odolné vůči UV záření.
ZnačkaSamunshi #ad
Výrobceplot4u #ad
Číslo dílu00X000170-3593421929

2. myrockshirt

#ad

Vytištěný návod k montáži od "myrockshirt", odolné proti působení myček,, Tribal Tattoo čínským drak nálepka nálepka na auto samolepka auto '+ bonus testovací nálepka "Estrellina-Glückstern" ®

#ad
myrockshirt #ad - Na montážní stěrka estrellina "a" nálepka štěstí estrellina "je u německého patentového a známkového úřadu jako vlastnictví a jsou chráněny značkou" myrockshirt ".

Prosím pošlete nám svoji požadovanou barvu ihned po zakoupení viz obrázek č. Myrockshirt" je značka zaregistrovaná na amazon. Dostanete sadu nálepek skládající se z: nálepky z titulního obrázku, 6 x 5, "montážní stěrky estrellina" 8, 4 cm pro jednoduchou montáž nálepky, "nálepky štěstí Estrellina", doporučujeme nalepit jako první, abyste se seznámili s montáží a tištěný návod k montáži od "Myrockshirt". Velice jednoduše se lepí, odstraňuje beze zbytků, odolná proti UV zařízení a myčkám. 2, jinak vám zašleme barvu na titulním obrázku. Zvláštní vyhotovení a jiné velikosti pro nás nejsou problém – stačí nás kontaktovat.
Značkamyrockshirt #ad
Číslo dílu0707959961887
Modelka0707959961887

3. Destination Vinyl

#ad

2 Stück, 10 x 10 cm, Aufkleber #4085 Chinesischer Drache

#ad
Destination Vinyl #ad - Außeneinsatz solvent-tinten Sind über für lange Lebensdauer und Lichtbeständigkeit. Größe der aufkleber: 10 cm breit x 10 cm hoch. Aufkleber transparente beschichtung oder lackiert werden kann, wenn erforderlich bitte bei Ihrer Bestellung eine Vinyl Probe zum Testen Ihre klare Fell/Lack.

Diese sind voller farbe, geeignet für den außenbereich aufkleber und sind hergestellt auf Outdoor-Klasse oder Semi-gloss Vinyl von entweder 75 oder 100 Grad. Vinyl ist medium tack, gut schlüssel, und wird nicht schaden lack für ES IST Klang, und auf eine akzeptable Standard. Klebehilfe ist eine einfache und geradlinige Prozess, sie werden individuell getrimmt und bereit zu schälen und Stick zu Ihren ausgewählte Artikel. Ein einfaches "abziehen und aufkleben" Aufkleber, ideal für iPads, Laptops usw. Dieser aufkleber ist leicht anzuwenden.
ZnačkaDestination Vinyl #ad
VýrobceDestinationVinyl #ad
Číslo díluDV-4085
ModelkaDV-4085

4. Samunshi

#ad

Nálepka čínská láskou samolepka v 8 velikosti a 25 barvách 9,2 X 10 cm Černá

#ad
Samunshi #ad - Nálepka velikost 9, 2 x 10 cm černá. Jako nálepka na auto, motocykl nálepka na. Made in germany 5 až 7 let haltbar. V 8 velikosti a 25 barvy. Naše nálepky se vyrábějí z vysoce kvalitní značkové fólie. Bezplatná dodávka v rámci Německa. Zobrazení na obrázcích se může lišit od barvy zboží velikost + přímo od výrobce. Mytí vhodné. Snadno & rychle se připevňuje.
ZnačkaSamunshi #ad
Výrobceplot4u #ad
Číslo díluA000804-9,2x10cm-070

5. Klebe-X

#ad

Dračí nálepka kapota CartTattoo čínský drak bájné bytosti Sticker Dragon |KB226

#ad
Klebe-X #ad - Velikost nálepky: 59 cm x 87 cm. Skvělé zvířecí motivy ze všech oblastí jako tetování na auto od KLEBE-X. Pokud potřebujete jiné velikosti, motivy nebo individuální nálepky, neváhejte nás kontaktovat. Respektujte prosím informace v popisu produktu k našim fóliím. Nálepky jsou odolné vůči uv záření a povětrnostním vlivům a lze je snadno lepit.
ZnačkaKlebe-X #ad
VýrobceKlebe-X #ad
Číslo dílu617497

6. Hellweg Druckerei

#ad

Nálepka na auto v barvě vašeho přání drak Dragon čínský Game Thrones 12x7 cm nálepka na auto nálepka fólie

#ad
Hellweg Druckerei #ad - K dostání ve vaší barvě. Velikost: 12 × 7 cm – skvělý dárek pro milovníky automobilů. Kvalita: vyrobeno v německu – ze značkové fólie, odolná do myčky a počasí – Nálepka nepřilepí na autolak a velmi dobře se nalepí na všechny hladké povrchy. Návodu pro snadné a rychlé upevnění. Dárek zdarma: přátelská nálepka z našeho sortimentu a další testovací nálepka je součástí dodávky. Samolepka na auto v jedné z 18 barev: drak dragon čínský Game Thrones - vč.
ZnačkaHellweg Druckerei #ad
VýrobceHellweg Druckerei #ad
Výška2.76
Délka0
Šířka0.79
Číslo dílu429GO

7. Klebe-X

#ad

Autoattoo drak Dragon Sticker čínské znaky motiv tabulka nálepka |KB338

#ad
Klebe-X #ad - Velikost nálepky: 59 cm x 65 cm. Skvělé zvířecí motivy ze všech oblastí jako tetování na auto od KLEBE-X. Nálepky jsou odolné vůči uv záření a povětrnostním vlivům a lze je snadno nalepit. Věnujte pozornost informacím v popisu výrobku k našim fóliím. Pokud potřebujete jiné velikosti, motivy nebo individuální nálepky, můžete nás kontaktovat.
ZnačkaKlebe-X #ad
VýrobceKlebe-X #ad
Číslo dílu617584

8. Michael & Rene Pflüger Barmstedt

#ad

8,4 X 5,4 cm nálepka na auto vlajka z Číny čínský drak nálepka Sticker pro auto motorka pouzdro Laptop

#ad
Michael & Rene Pflüger Barmstedt #ad - Fólie odolnost vůči uv záření 5 – 7 let. Na všechny hladké povrchy snadno nalepit, vč. Laminovaná – odolná vůči oděru proti poškrábání – odolnost vhodné myšky – žádné další utěsnění nutné.

Nálepka je na nosné fólii – přes nálepku je přetažena transferová fólie pro snadnější umístění, po umístění horní fólii jednoduše stáhněte. Prémiová kvalita – velikost: cca 8, 4 x 5, 4 cm Š x h – vysoce kvalitní kvalitní nálepka ve formě prapor/vlajka – Made in Germany – vlastní výroba -. Vysoce kvalitní digitální tisk na neprůhledné vysoce výkonné fólie od Orafol. Návodu k lepení.
ZnačkaMichael & Rene Pflüger Barmstedt #ad
VýrobceMichael & Rene Pflüger Barmstedt #ad
Číslo dílu0510

9. Destination Vinyl Ltd

#ad

Vinyl-Aufkleber Set von 2 10 cm – Chinesischer Drache Monster Fantasy Aufkleber für Laptops, Gepäck, Scrapbooking, 14046, Tablets, Kühlschrank

#ad
Destination Vinyl Ltd #ad - Hochwertiges, glänzendes Vinyl-Material mit 100 Mikron. Bedruckte glänzende Vinyl-Aufkleber. Entworfen und gedruckt in Großbritannien. Ideal für laptops, motorräder, autos, kühlschränke, Werkzeugkästen und ähnliche flache und glatte Oberflächen. Klebstoff auf Lösungsmittelbasis, einfach anzubringen und leicht zu entfernen.
ZnačkaDestination Vinyl Ltd #ad
VýrobceDestination Vinyl ltd #ad
Výška0.2
Délka5.91
Hmotnost0.04
Šířka3.94
Číslo díluS_10_14046

10. Samunshi

#ad

Nálepka čínská rodinu nálepka na sklo

#ad
Samunshi #ad - Zobrazení na obrázcích se může lišit od barvy zboží velikost + přímo od výrobce. Made in germany 5 až 7 let. Naše nálepky se vyrábějí z vysoce kvalitní značkové fólie. Více než 20 barev na výběr. Bezplatná dodávka v rámci Německa. Mytí vhodné. Snadno & rychle se připevňuje. Jako nálepka na auto, motocykl nálepka na. Nálepka.
ZnačkaSamunshi #ad
Výrobceplot4u #ad
Číslo díluA001404-1-9,2x10cm-070