Top 10 Bose QuietComfort Ultra Earbuds – Hi-fi reproduktory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bose

#ad

černá, Bluetooth sluchátka na sport, Bluetooth sluchátka pro prostorový zvuk a s prvotřídním potlačením okolního šumu, NOVINKA Bose QuietComfort Ultra bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu

#ad
Bose #ad - Požitek z poslechu s jedním sluchátkem: přijímejte hovory nebo poslouchejte svou oblíbenou hudbu přes obě nebo jednotlivé sluchátka zcela podle přání. Bluetooth sluchátka s potlačením šumu: technologie customtune sluchátek Earbuds s aktivním potlačením okolního šumu analyzuje vaše uši a přizpůsobí zvuk jejich jedinečnému tvaru.

A 20minutové nabíjení nabízí již až 2 hodiny doplňkového hudebního požitku. Tři režimy poslechu: vychutnejte si absolutní koncentraci v režimu quit, vnímejte okolní zvuky v režimu Aware nebo aktivujte režim ponoření, který kombinuje komplexní potlačení okolního šumu s Bose Immersive Audio. Křišťálově čisté telefony, jednoduché ovládání: mikrofony k potlačení hluku odfiltrují hluk na pozadí – pro telefonní hovory s čistým zvukem. Pomocí intuitivních dotykových ovládacích prvků můžete ovládat hlasitost, telefonní hovory a hudbu.

Dlouhá výdrž baterie: sluchátka do uší bose quietcomfort s potlačením hluku nabízejí až 6 hodin požitku z poslechu až 4 hodiny s pohlcujícím audiem. Spatial audio-earbuds: vychutnejte si působivě pohlcující zážitek z poslechu, při kterém je zvuk účinně osvětlen – pro intenzivnější zážitek z poslechu než kdy dříve. Přizpůsobitelná sedačka pro nejvyšší pohodlí: vyberte si mezi devíti měkkými vložkami do uší a stabilními pásky, abyste našli perfektní tvar sluchátek Bose In-Ear – i při delším požitku z hudby.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška1.2
Délka0.88
Hmotnost0.03
Šířka0.68
Číslo dílu882826-0010
Modelka882826-0010
Záruka2 roky výrobce

2. Bose

#ad

Bluetooth sluchátka pro prostorový zvuk a s prvotřídním potlačením okolního šumu, Bluetooth sluchátka na sport, bílá, NOVINKA Bose QuietComfort Ultra bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu

#ad
Bose #ad - A 20minutové nabíjení nabízí již až 2 hodiny doplňkového hudebního požitku. Spatial audio-earbuds: vychutnejte si působivě pohlcující zážitek z poslechu, při kterém je zvuk účinně osvětlen – pro intenzivnější zážitek z poslechu než kdy dříve. Přizpůsobitelná sedačka pro nejvyšší pohodlí: vyberte si mezi devíti měkkými vložkami do uší a stabilními pásky, abyste našli perfektní tvar sluchátek Bose In-Ear – i při delším požitku z hudby.

Tři režimy poslechu: vychutnejte si absolutní koncentraci v režimu quit, vnímejte okolní zvuky v režimu Aware nebo aktivujte režim ponoření, který kombinuje komplexní potlačení okolního šumu s Bose Immersive Audio. Dlouhá výdrž baterie: sluchátka do uší bose quietcomfort s potlačením hluku nabízejí až 6 hodin požitku z poslechu až 4 hodiny s pohlcujícím audiem. Křišťálově čisté telefony, jednoduché ovládání: mikrofony k potlačení hluku odfiltrují hluk na pozadí – pro telefonní hovory s čistým zvukem.

Pomocí intuitivních dotykových ovládacích prvků můžete ovládat hlasitost, telefonní hovory a hudbu. Bluetooth sluchátka s potlačením šumu: technologie customtune sluchátek Earbuds s aktivním potlačením okolního šumu analyzuje vaše uši a přizpůsobí zvuk jejich jedinečnému tvaru. Požitek z poslechu s jedním sluchátkem: přijímejte hovory nebo poslouchejte svou oblíbenou hudbu přes obě nebo jednotlivé sluchátka zcela podle přání.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška1.2
Délka0.88
Hmotnost0.03
Šířka0.68
Číslo dílu882826-0020
Modelka882826-0020
Záruka2 roky výrobce

3. Bose

#ad

Trojitá černá, s individuálním potlačením hluku a personalizovaným zvukem, bezdrátová,, Bose QuietComfort Earbuds II sluchátka do uší, Bluetooth

#ad
Bose #ad - Které komponenty jsou součástí balení: sluchátka 2 sluchátka. Bezdrátová a se snadným ovládáním: vše ovládáte pohodlně pomocí jednoduchého dotykového rozhraní bezdrátových sluchátek. Bose earbuds s potlačením hluku: quietcomfort earbuds ii inteligentně přizpůsobí potlačení hluku a zvuku vašim uším, takže si můžete kdykoli užívat skvělé potlačení hluku a hluboký, strhující zvukový zážitek.

Podle ansi/asa S12. 42-2010 A pokud sluchátka bose quietcomfort earbuds ii právě nepoužíváte, uschovejte je do přenosného pouzdra s funkcí nabíjení. Na základě měření anc od Michael a Assoc, Inc. Podpůrná hlasová upozornění vás informují o nízkém stavu baterie. Earbuds si navíc pamatují posledních sedm spárovaných zařízení, takže mezi nimi můžete jednoduše přepínat, aniž byste se museli znovu připojovat.

Díky tomu máte volné ruce a můžete se soustředit na to, co právě děláte. Pohlaví: unisex. Jednoduchým přejetím prstu a klepnutím lze spustit nebo pozastavit přehrávání hudby a změnit úroveň potlačení hluku, aniž byste museli sáhnout po chytrém telefonu. A právě díky tomu je zvuk a tvar stejně individuální, jako jste Vy.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška2.61
Délka2.34
Hmotnost0.02
Šířka1.05
Číslo dílu870730-0010
Modelka870730-0010
Záruka2 roky výrobce

4. Bose

#ad

Bose QuietComfort Ultra Earbuds alternativní sada velikostí, černá

#ad
Bose #ad - Pořiďte si dobrý tvar, abyste sluchátka během používání bezpečně uchovali. K dostání v černé a bílé barvě. Tato sada s alternativními velikostmi obsahuje špunty do uší XS a XL, jakož i stabilní pásky pro roztrhnuté velikosti uší.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška2.56
Délka0.98
Hmotnost0.02
Šířka1.97
Číslo dílu882829-0100
Modelka882829-0100
Záruka2 roky výrobce

5. Bose

#ad

Bose QuietComfort Ultra Earbuds Fit Kit – černá

#ad
Bose #ad - Zajistěte bezpečné a optimální usazení vašich sluchátek s náhradními vložkami do uší a stabilními pásky této sady. K dostání v černé nebo bílé barvě.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška2.56
Délka1.18
Hmotnost0.03
Šířka1.97
Číslo dílu882828-0010
Modelka882828-0010
Záruka2 roky výrobce

6. Bose

#ad

Bose QuietComfort Ultra Earbuds přepravní pouzdro s funkcí nabíjení – černé

#ad
Bose #ad - K dostání v černé nebo bílé barvě. Jedno plné nabití umožňuje až 6 hodin přehrávání. 3 další plné nabití na celkem 24 hodin přehrávání nabízí toto transportní pouzdro USB-C s funkcí nabíjení. Ať už jako náhrada nebo dodatečné pouzdro – chraňte svá sluchátka quietcomfort ultra a nabíjejte je současně.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška2.61
Délka1.05
Hmotnost0.13
Šířka2.34
Číslo dílu882827-0010
Modelka882827-0010
Záruka2 roky výrobce

7. Bose

#ad

Bose QuietComfort Ultra Earbuds Fit Kit – bílá

#ad
Bose #ad - Rozměry: 72 palců šířka a výška 36 palců. Chrání před zimním mrazem a sněhem tím, že jej jednoduše položíte na čelní sklo. Vyrobeno z tkaného polyetylenu.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška2.56
Délka1.18
Hmotnost0.03
Šířka1.97
Číslo dílu882828-0020
Modelka882828-0020
Záruka2 roky výrobce

8. Bose

#ad

Bezdrátová sluchátka Open Ear – výdrž baterie až 48 hodin, Sluchátka Bose Ultra Open Ear s technologií OpenAudio, černá

#ad
Bose #ad - Design otevřených sluchátek s otevřenými sluchátky signalizuje ostatním, zatímco technologie OpenAudio poskytuje špičkový zvuk. Komfortní a bezpečné sezení: sluchátka bose ultra open ear mají flexibilní třmen a lehký ráz. Tak můžete snadno ovládat hudbu a přijímat hovory pouhým jedním stisknutím tlačítka.

Také vše kolem vás: poslouchejte své okolí, že je můžete slyšet, zatímco se oddáváte bohatému zvuku. Jednoduše jemně zavěste na zadní stranu ucha a díky pohodlným sluchátkům zůstanou otevřená pro svět kolem vás. Sluchátka bose Ultra Open Ear nemohou poškodit vlhkost. Zažijte hudbu, takže je nejen posloucháte, kdykoli a kdekoliv: díky bose immersive audio se sluchátka Clip-on nejen dobře cítí a vypadají dobře – přiblíží vás ještě blíže vaší hudbě, ale zažijete je zblízka. Vždy v provozu: dlouhá výdrž baterie na cesty s dobou přehrávání až 7, a až dalších 19, 5 hodiny až 4, až 48 hodin pohotovostního režimu***, 5 hodiny s pohlcujícím zvukem*, 5 hodin s dodávaným přepravním pouzdrem s funkcí nabíjení**.

Perfektní sladění s ostatními bose produkty: s technologií bose simpleSync můžete bezdrátová sluchátka propojit se soundbarem Bose Smart a reproduktory a vychutnat si televizní zvukový zážitek s nezávislou regulací hlasitosti. Akustická síťovina udržuje vlhkost a nečistoty pryč, abyste se mohli zcela ponořit do hudby. Voděodolná podle ipx4: ať už se jedná o dešťovou přeháňku nebo stříkající vodu.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška1.65
Délka1.04
Hmotnost0.12
Šířka2.56
Číslo dílu881046-0010
Modelka881046-0010
Záruka2 roky výrobce

9. Bose

#ad

NOVÁ Bose QuietComfort Ultra bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu pro prostorový zvuk, výdrž baterie až 24 hodin, černá, sluchátka přes uši s mikrofonem, sluchátka s prostorovým zvukem

#ad
Bose #ad - Skleněná kvalita volání: bezdrátová sluchátka bose mají mikrofony, které se zaměřují na zvuk vašeho hlasu a odfiltrují zvuky pozadí – pro nejjasnější telefonáty ze všech sluchátek Bose. Bose bezdrátová bluetooth sluchátka: bluetooth 5. 3 zajišťuje v okruhu devíti metrů o vaše zařízení stabilní spojení; se SimpleSync se můžete spojit s Bose Smart soundbarem a dívat se na televizi s požadovanou hlasitostí.

Prvotřídní ovládání hluku: high-end sluchátka s potlačením okolního šumu mají režim Quiet, režim Aware a režim ponoření, který kombinuje komplexní potlačení okolního šumu s Bose Immersive Audio. Plná kontrola: s dotykovými ovládacími prvky na každém sluchátku můžete měnit hlasitost, přeskočit skladby, přijímat hovory a přepínat režimy; jednoduchým pohybem hlavy můžete Bluetooth sluchátka zapnout a vypnout. A 15minutové nabíjení nabízí již až 2, 5 hodiny hudebního požitku až 2 hodiny s pohlcujícím audiem.

Elegantní design, luxusní pohodlí: měkké náušníky zajišťují pohodlný tvar, hlavový třmen rovnoměrně rozděluje tlak a vysoce kvalitní materiály těchto špičkových sluchátek dávají náročné prohlášení. Výdrž baterie 24 hodin: vychutnejte si výdrž baterie až 24 hodin nebo až 18 hodin s pohlcujícím zvukem. Vylepšený požitek z poslechu: sluchátka bose quietcomfort ultra s prostorovým zvukem nabízejí pohlcující zážitek z poslechu; technologie CustomTune zajišťuje personalizovaný zvuk, který je zcela přizpůsoben Vám.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška7.7
Délka2
Hmotnost0.56
Šířka5.5
Číslo dílu880066-0100
Modelka880066-0100
Záruka2 roky výrobce

10. Bose

#ad

Jednotná velikost, Bluetooth, bílá, Bose QuietComfort Earbuds II sluchátka do uší, bezdrátová, s individuálním potlačením hluku a personalizovaným zvukem

#ad
Bose #ad - Bose earbuds s potlačením hluku: quietcomfort earbuds ii inteligentně přizpůsobí potlačení hluku a zvuk vašim uším, strhující zvukový zážitek. Díky tomu máte volné ruce a můžete se soustředit na to, co právě děláte. Bezdrátová a se snadným ovládáním: vše ovládáte pohodlně pomocí jednoduchého dotykového rozhraní bezdrátových sluchátek.

Vysoký komfort nošení od bose: aby bezdrátová sluchátka seděla pohodlně a bezpečně u všeho, co děláte, je součástí dodávky qc earbuds ii sada Bose Fit. Bose představuje quietcomfort earbuds ii: nová bezdrátová sluchátka bose s potlačením hluku a bluetooth nejsou úplně pro všechny. Nejnovější technologie bluetooth poskytuje stabilní připojení v okruhu devíti metrů od spárovaného zařízení. Je tak malé, že se vejde do kapsy Vaší bundy.

Je baterie zcela vybitá a nemáte dost času na úplné nabití? 20minutové rychlé nabíjení prodlužuje dobu přehrávání až o další dvě hodiny. Pokroková technologie bluetooth: aby byla sluchátka bose quietcomfort earbuds ii vždy spolehlivě připojená k vašemu zařízení, používá se pokročilé bluetooth 5. 3. Earbuds si navíc pamatují posledních sedm spárovaných zařízení, takže mezi nimi můžete jednoduše přepínat, aniž byste se museli znovu připojovat. Závěry Bose Corp.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška2.61
Délka2.34
Hmotnost0.43
Šířka1.05
Číslo dílu870730-0020
Modelka870730-0020
Záruka1 rok výrobce